شما نیوز |
9 ماه پیش

اجرای ۴۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در منطقه آزاد ماکو از مهر ۱۴۰۱ تا مهر ۱۴۰۲ twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

اجرای ۴۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در منطقه آزاد ماکو از مهر ۱۴۰۱ تا مهر ۱۴۰۲

علی داداش زاده در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو در تشریح اهم پروژه های در دست اجرا در این بازه زمانی افزود: آبرسانی به مزارع، احداث و توسعه شهرک صنایع سبک و ساختمان و تاسیسات تکمیلی و محوطه سازی فرودگاه مجموعا با ۴۵۷۴۶۷ میلیون ریال اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه لایتینگ سطوح پروازی و سیستم روشنایی محوطه پیرامونی فرودگاه نیز با ۱۰۵,۷۷۲ میلیون ریال اجرا شد اضافه کرد: احداث بزرگراه ماکو-بازرگان (فاز سوم- آرامسازی کشمش تپه)، احداث بزرگراه از گیت ورودی تا بازرگان و احداث جاده کمربندی بازرگان به مجموعه لجستیک و جاده ساری سو مجموعا با هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که در طول یک سال گذشته اجرایی شد.

داداش زاده با بیان اینکه تعریض و بهسازی جاده مرگنلر به پلدشت (احداث پل قره جالو و تعریض جاده اطراف و واریانت مربوطه) با 206,782 میلیون ریال نیز اجرا شد اذعان داشت: مطالعه و احداث محور دوم ماکو – بازرگان (جاده قلیش لانمیش) در حال اجراست. همچنین انجام آماده سازی زمین برای زون اول(A) و انجام آماده سازی زمین برای زون دوم (B) و مطالعه و اجرای سایت محوطه گیت ورودی و گمرک منطقه در حال اجرا می باشند.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو از ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساختهای محورها و سایت های گردشگری طبیعی و تفریحی منطقه با ۱۳۷,۸۸۱ میلیون ریال خبر داد و اضافه کرد: مطالعه و اجرای منظرسازی مسیر ماکو- بازرگان و طرح تفصیلی و موضوعی محور از دیگر پروژه های عمرانی یک سال اخیر منطقه آزاد ماکو می باشد.

وی همچنین مشارکت در احداث، تعمیر و تجهیز مصلی و مراکز مذهبی شهرستان ماکو و مشارکت در آبرسانی به روستاهای منطقه را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد و تصریح کرد: مشارکت در اجرای طرح های هادی و خدماتی روستاهای منطقه ، مشارکت جهت بهبود عمران و خدمات شهری شهرداری‌های منطقه، تعمیر، تجهیز و بهسازی بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی منطقه و مشارکت در احداث، تجهیز و بهسازی مسکن محرومین (تفاهم نامه با کمیته امداد و بنیاد مسکن) از جمله اقدامات این معاونت در یک سال گذشته می باشد.

داداش زاده خاطرنشان ساخت: برای احداث فنس محدوده منطقه آزاد ماکو نیز ۱۵۹,۱۸۹ میلیون ریال هزینه شده و یکپارچه سازی سیستم پایش تصویری منطقه نیز با ۳۸,۹۸۶ اعتبار انجام یافت.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم با صربستان در یورو 2024 انتخاب شد.

5 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال انگلیس با یک برد خفیف مقابل صربستان، رقابت خود در یورو 2024 را آغاز کرد.

4 دقیقه پیش

ستاره تیم رئال مادرید به عنوان بهترین بازیکن دیدار انگلیس و صربستان انتخاب شد.

1 ساعت پیش

روز سوم رقابت‌های فوتبال یورو 2024 با پیروزی تیم‌های مدعی هلند و انگلیس پیگیری شد.

4 دقیقه پیش

منابع عبری‌زبان از خودکشی یک نظامی اسرائیلی دیگر پس از بازگشت از جنگ غزه خبر دادند.

5 دقیقه پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از انتظار ۲ ساله برخی از اهالی روستای قدیم آباد شهرستان البرز برای وصل شدن تلفن ثابت ابراز نارضایتی کرد.

نیم ساعت پیش

طالبان پاکستان اعلام کرد که به مدت 3 روز و به مناسبت عید فطر حملات خود را به حالت تعلیق در می‌آورد.

4 دقیقه پیش

روند رنج بازارهای مالی با پرچمداری دلار طی دو ماه اخیر در حالی پایدار است که کارشناسان اقتصادی علاوه بر کاهش تقاضا در ماه‌های ابتدایی سال، دست پر بازارساز را دلیل این ریتم خنثی می‌دانند. برزو حق‌شناس کارشناس اقتصادی نیز بر دخالت مستقیم بازارساز در قیمت دلار تاکید می‌کند. او معتقد است هرچه به انتخابات ریاست‌جمهوری نزدیک می‌شویم طول موج قیمت دلار بزرگ‌تر و بازار پرنوسان‌تر می‌شود.

1 ساعت پیش

بیشترین نرخ بیکاری را در استان‌های سیستان و بلوچستان ۱۲.۴درصد، کرمانشاه ۱۲.۳درصد و لرستان ۱۱.۹ درصد وکمترین نرخ بیکاری را به‌ترتیب در خراسان جنوبی ۵.۷ درصد، خراسان رضوی،‌ مازندران و سمنان ۶.۳درصد، قزوین ۶.۴درصد و تهران و آذربایجان غربی ۶.۷درصد داریم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...