شما نیوز |
۱ هفته پیش

اجرای ۴۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در منطقه آزاد ماکو از مهر ۱۴۰۱ تا مهر ۱۴۰۲ twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

اجرای ۴۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در منطقه آزاد ماکو از مهر ۱۴۰۱ تا مهر ۱۴۰۲

علی داداش زاده در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو در تشریح اهم پروژه های در دست اجرا در این بازه زمانی افزود: آبرسانی به مزارع، احداث و توسعه شهرک صنایع سبک و ساختمان و تاسیسات تکمیلی و محوطه سازی فرودگاه مجموعا با ۴۵۷۴۶۷ میلیون ریال اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه لایتینگ سطوح پروازی و سیستم روشنایی محوطه پیرامونی فرودگاه نیز با ۱۰۵,۷۷۲ میلیون ریال اجرا شد اضافه کرد: احداث بزرگراه ماکو-بازرگان (فاز سوم- آرامسازی کشمش تپه)، احداث بزرگراه از گیت ورودی تا بازرگان و احداث جاده کمربندی بازرگان به مجموعه لجستیک و جاده ساری سو مجموعا با هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که در طول یک سال گذشته اجرایی شد.

داداش زاده با بیان اینکه تعریض و بهسازی جاده مرگنلر به پلدشت (احداث پل قره جالو و تعریض جاده اطراف و واریانت مربوطه) با 206,782 میلیون ریال نیز اجرا شد اذعان داشت: مطالعه و احداث محور دوم ماکو – بازرگان (جاده قلیش لانمیش) در حال اجراست. همچنین انجام آماده سازی زمین برای زون اول(A) و انجام آماده سازی زمین برای زون دوم (B) و مطالعه و اجرای سایت محوطه گیت ورودی و گمرک منطقه در حال اجرا می باشند.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو از ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساختهای محورها و سایت های گردشگری طبیعی و تفریحی منطقه با ۱۳۷,۸۸۱ میلیون ریال خبر داد و اضافه کرد: مطالعه و اجرای منظرسازی مسیر ماکو- بازرگان و طرح تفصیلی و موضوعی محور از دیگر پروژه های عمرانی یک سال اخیر منطقه آزاد ماکو می باشد.

وی همچنین مشارکت در احداث، تعمیر و تجهیز مصلی و مراکز مذهبی شهرستان ماکو و مشارکت در آبرسانی به روستاهای منطقه را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد و تصریح کرد: مشارکت در اجرای طرح های هادی و خدماتی روستاهای منطقه ، مشارکت جهت بهبود عمران و خدمات شهری شهرداری‌های منطقه، تعمیر، تجهیز و بهسازی بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی منطقه و مشارکت در احداث، تجهیز و بهسازی مسکن محرومین (تفاهم نامه با کمیته امداد و بنیاد مسکن) از جمله اقدامات این معاونت در یک سال گذشته می باشد.

داداش زاده خاطرنشان ساخت: برای احداث فنس محدوده منطقه آزاد ماکو نیز ۱۵۹,۱۸۹ میلیون ریال هزینه شده و یکپارچه سازی سیستم پایش تصویری منطقه نیز با ۳۸,۹۸۶ اعتبار انجام یافت.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در ویدئو زیر ، خط تولید ناخن بیل مکانیکی را مشاهده می نمایید .

1 ساعت پیش

شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویر برگزاری جشنواره خیابان ورزش منطقه ۷ شهر تهران به مناسبت هفته وحدت را به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

مجری برنامه تلویزیونی هندی ضمن اشاره به دستاودهای ایران گفت: ایران یکی از معدود کشورهایی است که توانایی تولید، توسعه، پرتاب و بهره برداری از ماهواره را به طور مستقل دارد علاوه بر جمع آوری اطلاعات نظامی، فرماندهی، کنترل و هدایت تجهیزات از کاربردهای این ماهواره است. منبع: ایرانیک

نیم ساعت پیش

در ویدئو زیر ، بررسی می نماییم که قدرت آرواره حیوانات مختلف چقدر است ؟

1 ساعت پیش

مهلت هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان برای ارسال آثار ویژه دریافت مهر اصالت ملی تا ۱۲ مهرماه تمدیدشد.

2 ساعت پیش

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان از افزایش حیوان‌گزیدگی‌ها در این شهرستان طی ۶ ماهه اول سال در مقایسه با سال‌های گذشته خبر داد.

2 ساعت پیش

بیماری کبد چرب به معنای رسوب چربی در بافت کبد است. یک کبد سالم فاقد بافت چربی است. البته تا پنج درصد رسوب چربی را در بافت کبد می‌پذیریم، ولی بیشتر از این مقدار با عنوان کبد چرب شناخته می‌شود.

یک ربع پیش

مدیر اجرایی «انجمن بهداشت عمومی آمریکا» می‌گوید: سویه BA.۲.۸۶ کرونا که با نام مستعار «پیرولا» شناخته می‌شود، اگرچه سرعت شیوع بیشتری نسبت به برخی از سویه‌های قبلی دارد اما به نظر نمی‌رسد که قدرت بیماری‌زایی بیشتری هم داشته باشد.

1 ساعت پیش

دارنده دو نشان نقره کشتی جهان با اشاره به اینکه همچنان عده‌ای از او ایراد می‌گیرند، می‌گوید که امیرمحمد یزدانی مدل خودش است، نه کپی حسن یزدانی.

1 ساعت پیش

بیشتر...