خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

تشییع پیکر حجت الاسلام ساکی در خرم آباد ایسنا

تشییع پیکر حجت الاسلام ساکی در خرم‌آباد

ایسنا/لرستانپیکر حجت الاسلام ساکی در خرم‌آباد تشییع شد.

پیکر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حجت الله ساکی، با حضور نمایده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان در خرم‌آباد تشییع شد.

پیکر این مرحوم که روز گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشته بود، امروز بر روی دستان مردم خرم‌آباد تشییع و در قبرستان صالحین این شهر به خاک سپرده شد.

وی از روحانیون پیشکسوت استان لرستان و از شاگردان حضرات آیات امام خمینی(ره)، گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی، سلطانی طباطبایی اشتهاردی، صلواتی، مشکینی و خزعلی بود.

از تألیفات مرحوم حاج شیخ حجت الله ساکی می‌توان به کتاب صلاة مسافر (دو جلد)، منهاج فی بیان احکام و مدارک الحج (عربی)، توحید و خداشناسی، رسالة فی صلاة الجمعة (عربی)، رساله فی الزکاة (عربی)، رساله‌ای در خمس اشاره کرد.

مراسم تشییع این عالم مبارز و جهادی امروز پنجشنبه ۲ تیرماه از حوزه کمالیه خرم‌آباد به سمت قبرستان خضر این شهر برگزار شد.

همچنین بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ حجت الله ساکی خرم آبادی عصر امروز از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در حوزه کمالیه خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

6 ساعت پیش

محمدحسین زواری بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان رسما اسقلالی شد.

6 ساعت پیش

 یک کانال تلگرامی نزدیک به جریان موسوم به انقلابی و ج

6 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

6 ساعت پیش

بیشتر افراد دست‌کم یک‌بار در زندگی خود درد و فشار سینوس را تجربه کرده‌اند و البته در بیشتر مواقع بدون مصرف هیچ داروی تجویزی بهبود یافته‌اند.

6 ساعت پیش

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

6 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

6 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

6 ساعت پیش

بازیکن فصل گذشته استقلال به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

6 ساعت پیش

بیشتر...