خبر 24 |
۱ هفته پیش

بیشترین درخواست فرزندخواندگی از کدام استانهاست خبر24

بیشترین درخواست فرزندخواندگی از کدام استانهاست؟
به گزارشخبر24، هر ساله در روزهای آغازین ماه محرم و همزمان با روز هفتم این ماه، همایش شیرخوارگان حسینی به یاد طفل شش ماهه امام حسین، حضرت علی اصغر در سراسر کشور و برخی از کشورهای جهان برگزار می‌شود.

امسال برای اولین بار، سازمان بهزیستی در اقدامی نمادین و با حضور علی محمد قادری رئیس این سازمان به همراه ۴۵ نوزاد شیرخوارگاه‌های بهزیستی در همایش شیرخوارگان حسینی شهر تهران حاضر شدند.

محمد نصیری معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر؛ با تاکید بر اینکه تقریباً در تمامی مراکز شیرخوارگان بهزیستی در کشور آئین شیرخوارگان حسینی اجرایی شد؛ گفت: در شهرهایی مثل ارومیه، اصفهان شیرخوارگان به مراسم و همایش اصلی واقع در شهر برده شدند؛ در برخی از شهرها هم مثل تبریز حتی ما میزبان این مراسم بودیم؛ یعنی شیرخوارگاه بهزیستی شهر، میزبان هیئات مذهبی بودند.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افزود: در تهران برای اولین بار با ۴۵ شیرخوار شش ماه تا یک ساله، همراه با مادران و همسران شهدا برای مراسم همایش شیرخوارگان حسینی راهی مصلی تهران شدیم و با حضور ریاست سازمان بهزیستی در این همایش شرکت کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام استان‌ها بیشترین میزبانی را از کودکان شیرخوار دارند؛ گفت: به طور کلی ۴۰ درصد از کل فرزندان بهزیستی در سه استان تهران، خراسان رضوی و کرمان هستند.

نصیری خاطر نشان کرد: زوج‌ها در استان‌های خراسان رضوی و تهران به ترتیب بیشترین درخواست را برای فرزندخواندگی دارند.


منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وحیدی یادآور شد: تشکلات اجتماعی هم به رفع آسیب های اجتماعی کمک می‌کنند و هم‌ می توانند از حقوق ملت دفاع کنند‌. وزارت کشور محلی است برای دفاع از این تشکل ها و حقوق ملت و منافع ملی .

6 ساعت پیش

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه ملی گروه‌های جهادی سیزدهم شهریورماه در شهرستان فردوس برگزار می‌شود.

6 ساعت پیش

دوازدهمین جلسه ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور ظهر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

6 ساعت پیش

هشدار رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا درباره نحوه ورود و سرمایه‌گذاری مردم در بازار رمزارز را ببینید.

6 ساعت پیش

سنجاب ایرانی از مهم‌ترین گونه‌های جانوری ایلام طی سال‌های اخیر به دلایل مختلف در معرض انقراض قرار گرفته و در این بین برخی از انجمن‌های حامی این گونه ها نامه‌هایی به سازمان های ذی‌ربط برای حفاظت ویژه از این گونه ارسال کرده اند.

6 ساعت پیش

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: با توجه به نیازهای موجود، کاهش چشمگیر اعتبار بهداشتی استان در اعتبارات محرومیت زدایی قابل توجیه نیست و موارد در مرکز پیگیری خواهد شد.

6 ساعت پیش

معاون مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه‌ای وزارت امور اقتصادی و دارایی سیر نزولی شکایت مودیان مالیاتی خراسان جنوبی در سامانه ماده 251 خبر داد و گفت: برای مرکز عالی دادخواهی کاهش اطاله دادرسی جزو اهداف راهبردی وزیر تعریف شده است.

6 ساعت پیش

خیریه همت رضاشهر با ارسال نامه ای به عصر ایران، خواستار

6 ساعت پیش

منابع مطلع کُرد سوری از استقرار نیروهای ارتش سوریه در خطوط مقدم جبهه مقابله با حملات ترکیه در استان رقه خبر دادند.

6 ساعت پیش

بیشتر...