ویدئوی یک خبرگزاری از رقص مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

ادادستان عمومی و انقلاب دزفول از دستگیری عوامل هنجار شکنی و اشاعه فساد و فحشا در منطقه دریاچه سد دز واقع در بخش شهیون شهرستان دزفول خبر داد.

ویدئوی یک خبرگزاری از رقص مسافران نوروزی

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع دستور لازم برای شناسایی، تعقیب و برخورد قانونی با عوامل و مسببان این موضوع صادر شد.

وی افرود: یک نفر از افرادی که اقدام به برپایی و اسکان تور و مسئول کمپ اسکان آن‌ها در منطقه شهیون دریاچه سد دز شهرستان دزفول بود دستگیر و با قرار تامین قضایی روانه زندان شد.

ویدئوی یک خبرگزاری از رقص مسافران نوروزی#‌اخبار_روز منبع: برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شنیده می شود نه تنها امید نورافکن بلکه چند بازیکن خوب سپاهان فصل آینده به استقلال می روند.

2 ساعت پیش

کش ابزاری است که توسط مرورگر اینترنت استفاده می شود و به افزایش سرعت فرآیند بارگذاری صفحه کمک می کند.

نیم ساعت پیش

خدایار ابیلی رئیس دانشگاه مهرالبرز درباره ارزیابی کیفیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه مهرالبرز گفت: در دانشگاه ما با توجه به اینکه دانشگاه مجازی است، هر هفته بدون استثناء جلسات کیفیت برگزار می‌شود، این جلسات برای کنترل کیفیت آموزش ما است.

-9 دقیقه پیش

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از اتمام واکسیناسیون زائران حج تمتع در استان خبر داد و گفت: ۳ هزار زائر حج واکسن دریافت کردند.

2 ساعت پیش

پرز که با رفتن بنزما از رئال مادرید تحت فشار است، می‌خواهد هری کین را بخرد.

2 ساعت پیش

 در این قسمت از میز دانشجو به بررسی سوال آیا حذف اضطراری دروس در وسط ترم یا آخر ترم امکان پذیر است، می‌پردازیم.

-94 دقیقه پیش

رئیس مرکز بزرگ اسلامی گلستان بر مطالعه کتب منتشر شده در زمینه منظومه فکری رهبران انقلاب شکوهمند اسلامی و دینی برای افزایش «شناخت» آحاد جامعه به خصوص نسل جدید تأکید کرد.

2 ساعت پیش

چنانچه بیمه‌شده شمول قانون کار و تامین اجتماعی بدون میل و اراده خود بیکار شود درصورت معرفی توسط واحدهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و احراز شرایط قانونی به نسبت سوابق پرداخت حق بیمه می‌تواند از حمایت بیمه بیکاری برخوردار شود.

2 ساعت پیش

یک کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار کرد: در طول ۵ دهه گذشته انقلاب اسلامی ایران با تفکرات منطقه‌ای و بین‌المللی امام خمینی (ره) مبتنی بر مبارزه با استکبار و اشغالگری رژیم صهیونیستی شناخته شده و استمرار پیدا کرده است.

2 ساعت پیش

بیشتر...