خودروتک |
۱ هفته پیش

تیپ چشم دربیار لیلا بلوکات با مانتو چرم کمی جذب عکس

تیپ چشم دربیار لیلا بلوکات با مانتو چرم کمی جذب + عکس

لیلا بلوکات از بازیگرای مشهوری هستش که اصولا اهل استایل زدنه اینبار با شاپنه بلندای عجیبش حسابی مورد توجه قرار گرفت.

شایانیوز- لیلا بلوکات بازیگشر مشهور و پرطرفدار ایرانیه که این روزا تو کار و بارش به شدت کمرنگ شده. اما نکته اینجاست که لیلا بلوکات با وجود اینکه تو اینستاگرام خیلی خیلییی فعال بود اما انگاری صفحش مدتی میشه که از دسترس خارح شده و یا خودش خارج کرده!! لیلا بلوکات مِن جمله هنرمندانی می باشد که یهو با یه سریال به شهرت رسیدن و خانوم خانوما نیز در "یوسف پیامبر" ایفای نقش کرد و یهووو شد لیلا بلوکاتِ ایران. البته که جالبه بدونید لیلا بلوکات در این سریال قرار بوده نقش زلیخا روبازیکنه اما کارگردان طی یه حرکت کتایون ریاحی رو میذاره سر این نقش و لیلا بانو هوتوتو میشن!

لیلا بلوکات اصولا خیلی اهل استایل های جذاب زدنه که البته این جذاب بودنه از این لحاظه که معمولا مثل بقیه لباسش رو انتخاب نمیکنه و همیشه سعی داره تا متفاوت باشه!! لیلا بلوکات هنوزازدواجنکرده و به همین جهت همیشه یا با رفقا دیده میشه و یا با خونواده و آبجیاش. خانوم بازیگر از اونجایی همیشه شدیدا اهل عکس گرفتنه، خب با خانومای زیادی عکس میگیره و از اونجایی که میگن کبوتر با کبوتر باز با باز ظاهرا رفقای خانومبازیگرهم به مانند خودش اهل تریپای خاص نیز هستند. مثلا در ادامه نمونه هایی از آن را مشاهده می کنید.

لیلا بلوکات اینجوریاست که خوب به خودش میرسه!

لیلا بلوکات از چهره هایپولداررر و اهل زندگیه که نمیذاره هیچ جوره بهش بد بگذره. البته که خانوم بازیگر مجرد هستند و حداقل یه گزینه برای اعصاب خوردی در زندگی کم دارن و خب همین موضوع هم خودش بیشتر باعث میشه تا زندگی شاداب تری داشته باشی! البتتته که منظور این نیست که ازدواج و تاهل بد باشه خیییر! این روزا خیلی از بازیگران خانوم هستند که به سرعت زندگیشون از هم میپاشه و جدا میشن و آمارطلاقاونقدری بالا رفته که دیگه ازدواج کسی هم آدمو خوشحال نمیکنه و به هیمین جهت لیلا بلوکات نیز انگاری ازدواج نکنه لایف استایلش جذاب تره!!

uu

لیلا بلوکات و ظاهری کهدلی بود و به دل نشست

از این ها که بگذریم لیلا بلوکات حالا برای خود دارای اسم و رسمی خاص در سینما است که کلی هم طرفدار دارد. وی زنی فعال در زندگی وفضای مجازیمی باشد که مدیریت خیریه مهر لیلا رو هم در دست دارد. لیلا بلوکات از شخصیتی محبوب برخورداره که حاشیه ناشایستی ندارهاما گهگاهی به دلیل استایل های نامتعارف کمی وارد این مسائل مشه که نمونش رو بالاتر دیدیم.

اما جدا از تیپای جینگولی که از خانوم بازیگر دیدیم، مدتی پیش تصاویری از وی منتشر شد که نشون داد لیلا بلوکات در نجف وکربلاحضور دارد!اما این تنها نیمی از تعجبکاربران بود چرا که خانوم خانوما تا دو روز پیشش پاریس بودند و بعد در این تصاویردر کربلا. اما نیمی دیگر برای مدلحجابلیلا بلوکات بود که در اینزمان و مکانهم خانوم بازیگر همچنان شالشون سفت و درست نیست و مخالف بقیه شُل سرشون کردند اما هرچه بود این عکس لیلا خانوم بلوکات حسابی به دل نشست.

hg

gujy

زندگی شخصی لیلا بلوکات

لیلا بلوکاتمتولد 4 آذر 1361 در تهران بازیگر سینما ،تلویزیونو تئاترایراناست. بلوکات در رشتهکارشناسیفرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

لیلا بلوکاتدر یکی ازمصاحبههایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم. رابطه ام با اعضایخانوادهام بسیار صمیمی و نزدیک است.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق مصوبه ۶۵۹ شورای رقابت، خودروهای برقی از شمولیت دستورالعمل بازار خودروهای سواری مصوبه ۵۴۳ خارج شد.

1 ساعت پیش

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: تا نیمه اول تیرماه سال جاری ۶۳۰ هزار تن آسفالت تامین، تولید و پخش شده است. این میزان تقریبا ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش پیدا کرده است.

نیم ساعت پیش

دادستان‌های کره جنوبی همسر رئیس‌جمهور این کشور را به دلیل دریافت هدایای گران قیمت و دستکاری بازار سهام بازجویی کردند.

نیم ساعت پیش

به گفته مدیر اربعین ستاد عتبات عالیات استان البرز امسال ۱۰۰ موکب از البرز به کشور عراق اعزام خواهدشد.

نیم ساعت پیش

با بررسی آمار تولید از سوی خودروسازان بزرگ، مشخص شده است که تولید خودروهای سواری (و وانت سایپا) در اولین ماه از سال جدید، توسط ایران‌خودرو و سایپا، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۲۱ درصد کاهش داشته است.

1 ساعت پیش

نوشیدن آب به میزان کافی در بهبود و حفظ سلامتی تاثیر بسیاری دارد و در مواردی از ابتلا به بیماری‌ها جلوگیری می‌کند.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی سبزوار از دستگیری یک زن فروشنده سکه‌های طلای تقلبی در این شهرستان خبر داد.

1 ساعت پیش

قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ مشخص شد.

1 ساعت پیش

با توجه وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و تمرکز دولت بر درآمدهای مالیاتی در سال جدید پیش بینی می‌شود که دولت در بخش افزایش حقوق در بودجه سال 1402 با موانعی مواجه شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...