خبرداغ |
1 ماه پیش

خنجری مدیرعامل شرکت حمل ونقل خدمات دریایی آبادان شد

با حکم مدیرعامل هلدینگ سیمان تامین مهدی خنجری به عنوان مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل و خدمات دریایی آبادان انتخاب شد .

خنجری مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل و خدمات دریایی آبادان شدبه گزارشخبرداغبه نقل از  شستا رسانه، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل و خدمات دریایی آبادان با حضور مهدی طالبی معاون امورشرکت‌ها و حامد عطاری معاون مالی اداری شرکت سیمان تامین برگزار شد‌.

براساس این گزارش، در این مراسم از زحمات اصغر سلطانی مدیرعامل قبلی شرکت تقدیر و مهدی خنجری از مدیران سابق سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مدیر عامل شرکت منصوب گردید.

شرکت حمل و نقل و خدمات دریایی آبادان از شرکت‌های زیر مجموعه سیمان تآمین است که در سال ۱۳۵۳ تأسيس و رتبه نخست در بخش حمل ونقل جاده ای از نظر تعداد بارنامه صادر شده را داراست و سالانه با حمل بيش از ۱۲ ميليون تن کالا در عرصه صنعت حمل ونقل پيشتاز است.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

3 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

5 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

4 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایرنا گفت: بسته اینترنت خبرنگاری بر اساس اطلاعاتی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داده است، برای خبرنگاران فعال می‌شود.

3 ساعت پیش

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.

5 ساعت پیش

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

4 ساعت پیش

نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.

4 ساعت پیش

بسته خبری فرهنگ و هنر امروز را در ادامه می توانید ببینید.

3 ساعت پیش

بیشتر...