راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

جنجالی مهدی طارمی تن کیست راهبرد معاصر

مهدی طارمی این روز‌ها تبدیل به چهره‌ای تاثیرگذار در فوتبال ایران شده است.

به گزارش راهبرد معاصر؛ مهدی طارمی ستاره ایرانی باشگاه پورتو علاوه بر آنکه تاثیر زیادی بر چهره بین‌المللی فوتبال ایران دارد، این روز‌ها تبدیل به کنش‌گر نخست در فوتبال ایران هم شده است. او که شاید خودش را یکی از «بزرگان» تیم ملی می‌داند با چند استوری اینستاگرامی فضا را تا حدودی ملتهب کرده است.

 

طارمی ابتدا در داستان دراگان اسکوچیچ، نقش کلیدی‌اش را ایفا کرد؛ او نه تنها استوری حمایتی دارودسته سردار آزمون از دراگان را منتشر نکرد بلکه با رفقای هم‌نظرش در تیم ملی، استوری‌ای کاملا متضاد منتشر کرده تا نشان دهند مخالف حضور دراگان در تیم ملی هستند. البته که چنین امری تازگی نداشت؛ او پیش‌تر هم ثابت کرده بود چندان موافق حضور این مرد کروات روی نیمکت تیم ملی نیست. صحبت و دیدگاه علنی مهدی طارمی درباره نخواستن دراگان اسکوچیچ، نقش پررنگ او در دوگانگی موجود در تیم ملی ایران را برجسته کرد. خوب یا بد، مهدی طارمی پایه گذار اتفاقی عجیب در تیم ملی شد که لفظ «دودستگی» بازیکنان، بعد از آن وارد ادبیات رسانه‌های ورزشی شد.


باوجود این، ایفاگری نقش اول در داستان دراگان، تنها تاثیر مهدی طارمی بر فضای فوتبال نیست. او و دوستانش به تازگی با انتشار استوری‌ای دیگر، این بار در حمایت از مهدی تاج، به چند نماینده مجلس تاخته، و به طور غیر مستقیم حمایتشان را نسبت به یکی از کاندیدا‌های ریاست فدراسیون فوتبال علنی کرده‌اند. به گزارش فرارو، شاید دیگر عصر اینکه بازیکن به عنوان یک فرد و شخص، حق بیان نظراتش را آنهم در صفحه مجازی‌اش ندارد، گذشته، ولی واضح است که اینبار مهدی طارمی با استوری‌هایش می‌خواهد تاثیری روی روند انتخابات فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد. طارمی ابتدا خواستار تغییر سرمربی تیم ملی شده و حالا می‌خواهد گزینه مدنظرش رئیس فدراسیون فوتبال ایران شود؛ آیا واقعا کُت تن مهدی طارمی است؟/ فرارو#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

5 ساعت پیش

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس از تحویل ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تا پایان امسال خبر داد.

4 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

5 ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت طالبان با بیان اینکه طالبان با 16 کشور روابط رسمی دارد، گفت: «به دنبال روابط حسنه با واشنگتن هستیم و از آمریکا می‌خواهیم که ذخایر ارزی بانک مرکزی افغانستان را آزاد کرده و حقوق مردم افغانستان را به رسمیت بشناسد.»

5 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳-۱ کامرون برای چهارمین‌بار قهرمان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شد. این نخستین طلای تیمی ایران در قونیه است.

5 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

4 ساعت پیش

رئیس جمهور در جریان فرایند نظارت ستادی بر فعالیت وزارتخانه‌های دولت، امروز دوشنبه در دومین جلسه، به وزارت جهاد کشاورزی رفت و در جمع مدیران ارشد این وزارتخانه حضور یافت.

5 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

4 ساعت پیش

عکس های جدید بهاره رهنما خبرساز شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...