خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

اعتبار طرح کاشت مردمی یک میلیارد درخت هنوز تخصیص نیافته است ایسنا

اعتبار طرح کاشت مردمی یک میلیارد درخت هنوز تخصیص نیافته است

رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ ردیفی اعتباری برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در نظر گرفته شده که میزان آن ۲۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. البته هنوز تخصیص داده نشده است.

به گزارش ایسنا، عباسعلی نوبخت، در نشست خبری آغاز یک میلیارد درخت که امروز برگزار شد، اظهار کرد: آمادگی داریم بعد از کاشت درختان، هر کدام از انجمن‌های مردم‌نهاد یا رسانه‌ها در هر زمان و هر نقطه‌ای از کشور که تمایل داشته باشند از عرصه‌ها بازدید کنند و سازمان منابع طبیعی امکانات را در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد.

وی ادامه داد: در بودجه سال ۱۴۰۲ ردیفی برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در نظر گرفته شده که عدد آن ۲۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. البته این اعتبار هنوز تخصیص داده نشده است.

رییس سازمان منابع طبیعی گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید برای سال اول طرح ۲۵۰ میلیون اصله نهال تولید می‌کرد که علاوه بر تولید این میزان نهال حتی بیش از این عدد نیز تولید شده است.

رییس سازمان منابع طبیعی اضافه کرد: احیا و غنی سازی و توسعه پوشش گیاهی جنگل‌ها از اهداف اصلی طرح و پس از آن مقابله با ریزگردها و در نهایت زراعت چوب و توسعه فضای سبز از اهداف دیگر طرح است.

ادامه دارد#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری سلسله جلسات برای اقشار مختلف مردم به منظور تبیین اهمیت انتخابات و ضرورت حضور حداکثری خبر داد و گفت: تاکنون 500 مبلغ به مراکز نظامی، آموزشی، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی و غیره اعزام شده‌اند.

4 دقیقه پیش

یک منبع خبری در اروپا مدعی شد که مدافع مراکشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد مانند هم‌تیمی فرانسوی‌اش در پایان فصل به لالیگا برود.

5 دقیقه پیش

دستیار ویژه استاندار سیستان و بلوچستان در امر مردم‌سازی دولت، گفت: ایده‌ها باید به صورت بومی مطرح شود و متناسب با بوم هر منطقه باید تصمیمات درست برای بیرون رفتن از مسائل آن باشد.

4 دقیقه پیش

ملی پوش اسکواش ایران به مقام قهرمانی مسابقات جایزه بزرگ در کیش رسید.

4 دقیقه پیش

کارشناس مسائل راهبردی گفت: انتخابات با مشارکت بالا بدون شک موجب افزایش انسجام ملی می‌شود و متعاقب آن به‌طور طبیعی امنیت ملی افزایش می‌یابد و دندان طمع دشمن شکسته خواهد شد.

4 دقیقه پیش

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از صادرات 400 میلیون یورو محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان این استان در 10 ماه امسال به کشورهای مختلف خبر داد.

4 دقیقه پیش

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی به قشم، از امروز بهای بلیت شناورهای مسافری قشم و هرمز در سکوت کامل 450 هزار ریال افزایش یافت که این افزایش برای دومین بار در سال جاری اعمال شده است.

4 دقیقه پیش

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی در پی درگیری مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز با خبرنگاران نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

4 دقیقه پیش

پارلمان آلبانی هم برای ساخت مراکز پذیرش پناهندگان با حمایت مالی ایتالیا برای اسکان مهاجران دستگیر شده در ایتالیا که در قالب توافق ضد مهاجرتی با رم صورت می‌گیرد، چراغ سبز نشان داد.

5 دقیقه پیش

بیشتر...