خبرگزاری تسنیم |
4 ماه پیش

واکنش مردم نبطیه به حمله پهپادی اسرائیل: به قدرت فرماندهی سید حسن علیه صهیونیست ها ایمان داریم گزارش اختصاصی تسنیم


واکنش مردم نبطیه به حمله پهپادی اسرائیل: به قدرت فرماندهی سید حسن علیه صهیونیست ها ایمان داریم/گزارش اختصاصی

ارتش اسرائیل برای نخستین بار پس از نبرد تابستان ۲۰۰۶ با حزب الله، در عملیاتی پهپادی در قلب شهر نبطیه یک خودروی غیرنظامی را هدف حمله خود قرار داد. ناظران این اقدام تل آویو را تلاشی از سوی این رژیم برای تخلیه ساکنین این شهر از مردم عادی قلمداد می کنند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش سایت عربیخبرگزاری تسنیم، رژیم صهیونیستی در هفته گذشته برای نخستین بار پس از 17 سال از جنگ 33 روزه، طی عملیاتی پهپادی اقدام به هدف قرار دادن یک خودرو در داخل شهر نبطیه در جنوب لبنان کرد. این اقدام نشانگر آغاز مرحله جدیدی از درگیری ها در جنوب لبنان است.

.

اسرائیل در روزهای گذشته علاوه بر نبطیه، شهرهای جبشیت، حاروف، کفر تبنیت و حومه کفر رمان را نیز هدف حملات خود قرار داده است که عمدتا فاصله زیادی از مناطق مرزی میان لبنان و سرزمین های اشغالی دارند.

شهروند لبنانی ساکن نبطیه در گفتگو با خبرنگار تسنیم در لبنان پیرامون تهاجم اخیر رژیم صهیونیستی به این شهر گفت: اسرائیل تنها کاری که می تواند بکند، هدف قرار دادن خانه های مسکونی است. اما آنها باید بدانند که عکس حاج قاسم که اسرائیل را شکست داده، به مانند مدال افتخاری برای ما در اینجا در اهتزاز است. ما به فرماندهی سید حسن ایمان داریم و خدا نگهدارش باشد.

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , لبنان , حزب‌ الله لبنان , سید حسن نصرالله ,

حزب الله در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی، با موشک های سنگین، مقر فرماندهی تیپ سوم پیاده‌نظام ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه «عین زیتیم»، پایگاه نظامیان اسرائیلی در شهرک متولا و پادگان «کیلع» در جولان اشغالی را هدف موشک های کاتیوشا قرار داد.

تسلط حزب‌الله بر ابعاد جنگ روانی علیه صهیونیست‌ها؛ پیام هشدار به تلفن همراه شهرک‌نشینان/گزارش اختصاصی
خشم اسرائیل از مجاهدت های حزب الله با حمله به زادگاه سید حسن نصرالله/گزارش اختصاصی

بسیاری از ناظران معتقدند حمله پهپادی اخیر اسرائیل به شهر نبطیه بیش از هر چیز با هدف فشار بر مردم این شهر مقاوم به منظور تخلیه این شهر از ساکنان و شهروندان غیرنظامی و تسهیل عملیات های نظامی علیه نیروهای مقاومت در آینده صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری، گفت: ممکن است در برخی مسائل از جمله مسایل اقتصادی نارضایتی وجود داشته باشد اما بحث کلیات و مبانی نظام و اعتقاد به ولایت فقیه اصل موضوع و خط قرمز است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

14 دقیقه پیش

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین صبحگاهی در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تیم مقابله با آلودگی دریایی این اداره کل با مشارکت شهرداری، محیط زیست و سمن‌های مرتبط نسبت به پاک‌سازی ساحل بندر بوشهر اقدام کرد.

نیم ساعت پیش

دیدار نهایی جام حذفی فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران و با کمک داور ویدیویی برگزار خواهد شد.

یک ربع پیش

مدیرکل بهزیستی فارس از برگزاری دهمین کنگره ملی شعر رضوی و علوی خانواده بهزیستی سراسر کشور در شیراز خبر داد.

یک ربع پیش

درخبر زیر فال قهوه فردا چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403را بخوانید.

1 ساعت پیش

دبیرکل ناتو که به واشنگتن سفر کرده است با انتقاد از رویکرد چین در قبال درگیری در اروپا، پکن را به پرداخت هزینه این رویکرد تهدید کرد.

نیم ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی با اشاره به ارتباط محبت و پذیرفتن ولایت حضرت علی علیه السلام، اطاعت از ولی را مهم‌ترین پیام غدیر عنوان کرد.

نیم ساعت پیش

آب‌های خلیج فارس به علت وزش باد‌های جنوب شرقی از عصر سه شنبه ۲۹ خرداد مواج است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...