ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ماجراجویی شاگردان شجاعی در قامت یک تیم هجومی ورزش سه

بنفش‌پوشان با چهره‌ای متحول شده؛

ماجراجویی شاگردان شجاعی در قامت یک تیم هجومی

شاگردان مسعود شجاعی در پایان دوازدهمین بازی با هدایت این سرمربی، آمار جالب توجه هجده گل زده و شانزده گل خورده را به ثبت رسانده‌اند.

ماجراجویی شاگردان شجاعی در قامت یک تیم هجومی

به گزارش "ورزش سه"،هوادارشش هفته مانده تا پایان رقابت‌های فصل جاریلیگ برترفوتبال ایران، در میانه‌های جدول رده بندی و در فاصله شش امتیازی تا جایگاه هفتمی و منطقه سقوط قرار گرفته است و برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و تلاش در مسیر تک رقمی شدن در جدول پایانی لیگ برتر، دو دیدار خانگی برابر مس سونگون لیگ یکی و نفت آبادان قعر جدولی را در دوازده روز آینده پیش رو دارد.

بنفش‌های متحول شده در چهار دیدار از دوازده مصاف گذشته خود و تحت هدایت فنیمسعود شجاعیسرمربی هوادار، چهار پیروزی را روی بدشانسی و بی‌دقتی‌ها با چهار تساوی عوض کرده‌اند و البته کماکان روند شکست‌ناپذیری خود را ادامه می‌دهند، به طوری که آخرین باخت آن‌ها سی و پنج روز پیش در برابر استقلال، صدرنشین جدول رده بندی و با ارائه نمایش فنی یک طرفه و نود منهای یک دقیقه‌ای بوده است!

هواداری‌ها در دوازده دیدار گذشته خود که سکان هدایت فنی‌شان در دست مسعود شجاعی قرار گرفته است نمایش تاکتیکی فوق العاده‌ای را بروز داده و نتایج امیدوار کننده‌ای را نیز به دست آورده‌اند و با ثبت چهار پیروزی، شش تساوی و دو شکست بداقبالانه که برابر استقلال و تراکتور به عنوان مدعیان جدی کسب قهرمانی و سهمیه آسیایی متحمل شده‌اند، در پایان بیست و چهارمین هفته ماراتن فرسایشی خلیج فارس در جایگاه یازدهمی جدول رده بندی قرار گرفته‌اند.

2013004

بنفش پوشان پایتخت در نخستین فصل حضورشان درلیگ برتربا سی و چهار امتیاز در جایگاه یازدهمی و در دومین فصل ورودشان به لیگ برتر نیز با سی و سه امتیاز در جایگاه دهمی قرار گرفته و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کردند.

اما مسعود شجاعی که تنها سرمربی هوادار است که برخلاف دیگر سرمربیان پیشین بنفش ها، فرصت فعالیت کامل از پیش فصل تا پایان فصل را نداشته و برای جبران امتیازات متعدد از دست رفته در دور رفت و پیش از آمدنش، حالا می‌کوشد در کنار شاگردان خود بهترین نتیجه بنفش‌ها از بدو تاسیس را به دست بیاورند و برای تحقق چنین رویایی نیز از لحاظ امتیازی به کسب ده امتیاز دیگر در شش دیدار پیش‌رویشان درلیگ برترو صعود دو پله دیگر در جدول رده بندی نهایی لیگ برتر، نیاز دارد.

البته که میانگین امتیازی کسب شده هوادار مدل مسعود شجاعی ثبت هجده امتیاز از دوازده دیدار و رسیدن به معدل یک و نیم امتیاز از هر بازی نشان می‌دهد که شاید اگر از پیش فصل سکان هدایت فنی بنفش‌ها در دست کاپیتان، لژیونر و ملی پوش پیشین فوتبال ایران قرار گرفته بود، بنفش‌ها با ثبت این میانگین شرایط کاملا متفاوتی را تجربه می‌کردند.

2013003

پس از شکست خانگی و پنج بر صفر هوادار در سیزدهمین هفته رقابت‌ها برابر سپاهان، بنفش‌ها به عنوان گزینه سقوط برشمرده می‌شدند اما با آمدن مسعود شجاعی همه چیز برایشان متفاوت شد.

هواداری‌ها که حالا چهره متحدتر و جذاب‌تری را در فوتبال ایران بروز داده‌اند، اما رکورد جالب توجه دیگری را نیز به دست آورده‌اند، آنها پس از روی کار آمدن سرمربی جدیدشان در بیش از یک سوم و به عبارت دقیق‌تر در سه هفته از یازده هفته مذکور، دیدارهایشان پرگل‌ترین مصاف هفته بوده است و جالب‌تر آن که تمامی دیدارهای پرگل هفته در زمان هوادار مدل مسعود شجاعی در خانه حریف به ثبت رسیده است. همچنین نکته جالب توجه این است که در هشت هفته دیگر نیز، یک مرتبه دومین دیدار پر گل هفته و چهار مرتبه سومین دیدار پرگل هفته را به خود اختصاص داده‌اند‌ تا این تیم یک چهره هجومی در فوتبال ایران داشته باشد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سهیل مهدی و خداداد افشاریان خیلی محترمانه از سمت‌های خودشان برکنار شدند.

۱ هفته پیش

سرمربی تیم ملی امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر برزیل برگزار خواهد کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی سپک تاکرا ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی مالزی ٢٠٢۴ راهی کوالالامپور شد.

۱ هفته پیش

ویدیویی از آتش‌بازی هواداران سپاهان روی سکوهای نقش جهان را، ببینید./ایسنا

۱ هفته پیش

در پی اتفافات اخیر در باشگاه مس رفسنجان، خداداد افشاریان و سهیل مهدی از ریاست کمیته داوران و کمیته مسابقات استعفا کردند.

۱ هفته پیش

فیلمی از زمین فوتبال زیبا در ترکیه که مورد توجه کاربران قرار گرفته است را مشاهده می کنید. منبع: viral vids

۱ هفته پیش

استوری علیرضا بیرانوند سوال بزرگی را برای من ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در این سه بازی تدارکاتی با برزیل به بهترین هماهنگی برسد.

۱ هفته پیش

بیشتر...