خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

گلدی آخوند کمالی: انتخابات آینده کشور را تعیین می کند تسنیم


گلدی آخوند کمالی: انتخابات آینده کشور را تعیین می‌کند

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

- اخبار استانها -

گلی آخوند کمالی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد، با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری که فرمودند هر کسی که به ایران علاقمند است باید در پای صندوق‌های رای حاضر شود، ما نیز در پای صندوق‌های رای حضور یافتیم تا با آرمان های امام تجدید بیعت کنیم.

وی افزود: همه ما به ایران علاقمندیم و به همین دلیل همه ما آمدیم تا با رای خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و انقلاب بزنیم.

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی در ادامه افزود: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

وی در پایان گفت: همه ما آمدیم تا با رای دادن خود دل رهبر معظم انقلاب را شاد و دشمنان را خشمگین کنیم و از مردم شریف ایران اسلامی هم می‌خواهیم تا با حضور پرشور خود مشت محکمی در دهان دشمنان ایران بزنند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از ساعاتی قبل خبر انفجار در آسمان اصفهان منتشر شد و خبرگزاری های فارس و مهر و زیرنویس شبکه خبر به آن پرداختند و ویدیوهای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

نیم ساعت پیش

 مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از تحویل یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

1 ساعت پیش

خبرگزاری مهر آنچه در آسمان اصفهان رخ داده را عملیات موفق انهدام سه ریز پرنده ناشناس توسط سامانه پدافندی کشور خبر داد.

یک ربع پیش

پدافند هوایی کشور بامداد امروز حمله ریزپرنده ها را در آسمان اصفهان خنثی کرد و هم اکنون شرایط در اصفهان عادی است.

نیم ساعت پیش

شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات عربی متحده در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان گفتگو و رایزنی کرد.

نیم ساعت پیش

در خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی از ۳۰ فروردین ۱۳۸۰ آمده است؛ در گیلان، چای‌کاران در اعتراض به نابسامانی دریافت برگ سبز چای، تظاهرات و راه‌بندی داشتند؛ دیروز به آقای خاتمی تذکر داده بودم که ممکن است چنین وضعی پیش بیاید. با وعده اصلاح، متفرق شده‌اند و مهلت سه روزه داده‌اند.

1 ساعت پیش

شبکه خبر صداوسیما در زیرنویس خود از شنیده شدن صدای انفجار در اصفهان خبر داد.

1 ساعت پیش

اولین ویدئو از لحظه شلیک (رها سازی) و بازیابی با چتر موشک کروز حیدر با برد 200 کیلومتر از بالگرد هوانیروز ارتش را ببینید./بیسیمچی مدیا

نیم ساعت پیش

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در مصاحبه‌ای نسبت به هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، به رژیم اسرائیل هشدار داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...