خبرگزاری میزان |
5 روز پیش

ماموریت دادستان سمنان به بازرسی در خصوص سنگ فرش خیابان امام شهر سمنان resize

خبرگزاری میزان - محمدشریف ابراهیمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از ورود مدعی‌العموم به موضوع سنگ‌فرش خیابان امام شهر سمنان خبر داد و اظهار کرد: نظر به موضوعات و مشکلات به‌وجود آمده در خصوص سنگ‌فرش خیابان امام در سمنان با سازمان بازرسی استان سمنان مکاتبه به‌عمل آمد تا با استعلام از سازمان‌های ذیربط مشخص شود که ایجاد خیابان مذکور بر حسب نظرات و طرح‌های کارشناسی بوده یا خیر و اینکه هزینه‌های اعلام شده با هزینه‌های مصرف شده مطابقت دارد یا خیر.
 
بیشتر بخوانید:
  • ورود مدعی‌العموم برای حل مشکلات مجتمع ۲۲۰ واحد مسکن سلامت مینودشت استان گلستان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به مصوبه شورای ترافیک مبنی برعدم بازگشایی خیابان و بازگشایی خودسرانه این خیابان توسط شورای شهر و شهرداری، چنانچه اقدامات غیرکارشناسانه و عجولانه موجب تضییع اموال و از بین رفتن وسایل مورد استفاده شده است، پیگیری‌های قضایی لازم خواهد گرفت.

وی در پایان اظهار کرد: به مسئولان شهرستان سمنان متذکر می‌شوم که اقدامات خویش را بر مدار قانون عملیاتی کرده و از هرگونه عمل یا اقدامی که در حیطه اختیارات قانونی آنان نیست، پرهیز کنند؛ زیرا هر اقدامی که خلاف قانون باشد و موجب بی نظمی و تضییع اموال دولتی و عمومی شود، قابلیت پیگیری‌های قانونی بعدی را دارد و دادستانی با این موضوعات برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام/


#‌حقوق_قضا#‌اخبارحقوقی منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد حسین قنبر پور مدیر تربیت بدنی بسیج رسانه و محمد زارع رئیس کمیسیون ایثار و شهادت مجمع جوانان استان البرز برگزار شد.

2 دقیقه پیش

بهینه سازی شبکه و رفع حریم جهت نیرورسانی به متقاضیان روستای محمودآباد کوچه شهید محمدعلی قاضی با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان انجام شد .

2 دقیقه پیش

معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با دبیرکل وزارت خارجه اتریش گفت: اروپا پس از خروج آمریکا از برجام اقدام موثری نکرد.

نیم ساعت پیش

با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوار‌ها و کسب و کار‌های کوچک و متوسط از این طریق، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (۲۰۰ میلیون تومان) افزایش یافت.

1 ساعت پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آخرین وضعیت رایزنی‌های ایران با اتحادیه اوراسیا درباره موافقت‌نامه تجارت آزاد به‌منظور گسترش کالاهای مشمول این موافقت‌نامه با تعرفه صفر، گفت: از دو هفته قبل مذاکرات فشرده‌ای را با اتحادیه اوراسیا برای تبدیل موافقت‌نامه فعلی به موافقت‌نامه تجارت آزاد آغاز کرده‌ایم.

1 ساعت پیش

کارشناس حوزه بانوان گفت: بین ۴۰ تا ۵۰ درصد یعنی نیمی از سهم اقتصادی و نان‌آوری و تأمین معیشت خانواده به حوزه زنان روستایی و عشایر ما برمی‌گردد.

1 ساعت پیش

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

2 ساعت پیش

مهلت تکمیل و ارسال فرم‌های مرتبط با تقاضای تاسیس شرکت اعتبارسنجی تا پایان روز پانزدهم آبان ماه سال جاری تمدید شد.

2 ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

2 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از هوشمندسازی کنتور‌های آب پایتخت در آینده نزدیک خبر داد.

3 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از پهلوگیری ناوگروه رزمی- عملیاتی هفتاد و هفتم این نیرو در بندر صلاله کشور عمان خبر داد.

3 ساعت پیش

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی بازگشت.

3 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

4 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

4 ساعت پیش

سرپرست نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: معتقدیم مدیریت تقسیم و توزیع سوخت ماشین‌آلات کشاورزی باید به متولی بخش کشاورزی یعنی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...