بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی عکس های سینم کوبال بازیگر ترکیه ایاینستاگرام سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش آراد توران, فرزند سینم کوبال

سینم کوبال بازیگر جذاب ترکیه ای 

 

بیوگرافی کامل و عکس های جذاب سینم کوبال وهمسرش کنعان ایمیرزالی‌اوغلو

سینم کوبالبازیگر زیبا و جذاب ترکی متولد 14 اوت سال 1987 در استانبول است. او فارغ التحصیل رشته مدیریت هنر های نمایشی از دانشگاه بیکنت ترکیه می باشد. سینم از سریال های تلویزیونی فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون دارای شهرت جهانی می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی سینم کوبال

نام و نام خانوادگی: سینم کوبال

تاریخ تولد: 14 اوت 1987

محل تولد: استانبول ترکیه

پیشه: بازیگر

وضعیت تاهل: متاهل

همسر: کنعان ایمیرزالی‌اوغلو

 

بیوگرافی کامل از سینم کوبال

 

عکس های سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش, زندگی نامه سینم کوبال

سینم کوبال یکی از بازیگران فعال در زمینه سینما و تلویزیون ترکیه 

 

سینم کوبالدر 14 اوت سال 1987 در استانبول ترکیه متولد شد. پدر او مهندس عمران  است و مادرش خانه دار است. او یک برادر به نام کرم دارد. سینم از سنین خردسالی و زمانی که تنها 4 سال داشت رقص باله را آموزش دید و به مدت هشت سال در این زمینه فعالیت داشت.

 

او در دوران مدرسه دانش آموز موفقی بود و در تیم والیبال نیز بازی می کرد. او در این رشته نیز موفق بود و توانست در یک رقابت جایزه کسب کند. او همچنین در زمینه ائروبیک نیز فعالیت داشت و در این زمینه نیز موفق به دریافت جایزه در رقابت های ائروبیک شد.

سینم کوبال دیپلم دبیرستان خود را از رویال آکادمی دریافت کرد. او در دانشگاه رشته مدیریت هنر و هنر های نمایشی در دانشگاه بیکنت درس خوانده و در این رشته مدرک لیسانس دریافت کرده است.

 

آغاز فعالیت هنری سینم کوبال

 

اینستاگرام سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش آراد توران, فرزند سینم کوبال

عکس های سینم کوبال 

 

سینم از زمانی که 4 سال داشت وارد عرصه هنر شد. او برای اولین بار با رقص باله شروع کرد و به مدت 8 سال در این زمینه فعالیت داشت. او سپس در سن 12 سالگی وارد گروه تئاتری دورمن شد و به این ترتیب فعالیت خود را در زمینه بازیگری تئاتر شروع کرد.

 

او مدرک رقص خود را در شاخه های لاتین و آیکیدو از آکادمی سلطنتی گرفت و در سال 2001 از دبیرستان خصوصی آکیبام فارغ التحصیل شد. سپس وارد دانشگاه شد و در رشته مدیریت هنر های نمایشی ادامه تحصیل داد.

 

ورود سینم کوبال به عرصه تلویزیون

 

اینستاگرام سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش آراد توران, فرزند سینم کوبال

فیلم های سینم کوبال 

 

در سال 2001 و زمانی که او 14 سال  داشت در اولین سریال تلویزیونی به نام "ددی" ظاهر شد و در نقش دیلار بازی کرد. او سپس در سال 2003 در سریال معروف و پر بیننده "خرم سلطان" بازی کرد و در نقش عایشه ظاهر شد که به شدت مشهور شد.

 

فعالیت های هنری سینم کوبال

 

فرزند سینم کوبال, سینم کوبال در حریم سلطان, سینم کوبال

تصویر سینم کوبال بازیگر ترک

 

سینم کوبال فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سریال های طنز تلویزیونی آغاز کرد و در سریال های ددی (2001)، دل آرا گریتلی ایفای نقش کرد. او همچنین در سریال ها و مجموعه های تلویزیونی دیگری مانند Lise ، Selena (2006)، Ayakta Kal (2009)، Okul Sinem Kobal (2004)، Nefes (2005)، Turks in Space (2006)، Defteri (2003)  و Featured in Romantik Komedi (2010) بازی کرده است.

 

سال 2003 برای این بازیگر سال پر کاری بود. او در این سال در دو سریال خرم سلطان  در نقش عایشه و در سریال دفتر دبیرستان در نقش اینجه بازی کرد.

او در سال 2004 در سریال مدرسه و در نقش شبنم بازی کرد و در سال 2005 در سریال نفس گیر و در نقش آسلی گول بازی کرد.

 

در سال 2006 نیز که از سال های پر کار وی بود، در فیلم ناموفق پسر انسان که دنیا را نجات داد در نقش بیانکا بازی کرد. او در سریال های دیگر به نام های پشت خیابان ها و بلای خواهر شوهر نیز بازی کرد که در هر دوی این سریال ها در نقش هنر پیشه مهمان حضور داشت. او در همین سال در سریال سلنا و در نقش سلنا بازی کرد که تا سال 2009 ادامه داشت.

او در سال 2008 در سریال مقاومت کن در نقش یاسمین بازی کرد و در همین زمان در سریال سلنا نیز مشغول به بازی بود.

 

بازی سینم کوبال در سریال های طولانی

 

بیوگرافی سینم کوبال, عکس های سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش

عکس جدید سینم کوبال  

 

او در سال 2010 در سریال راز های کوچک در نقش سو مابئنجی به ایفای نقش پرداخت. بازی در این سریال تا سال 2011 ادامه داشت. او در همین سال در فیلم رمانتیک کمدی در نقش دیدم حضور داشت.

 

او در سال 2011 که همزمان در سریال راز های کوچک بازی می کرد در سریال دیگری به نام بنفشه های بنفش نیز بازی کرد. این سریال تا سال 2012 ادامه داشت.

سینم کوبال در سال 2012 در سریال طولانی دلدادگی و در نقش سودا بازی خود را آغاز کرد. این سریال تا سال 2015 به پخش خود ادامه داد.

 

فرزند سینم کوبال, سینم کوبال در حریم سلطان, سینم کوبال

سینم کوبال بازیگر زیبا و پر طرفدار ترکیه ای

 

سینم در سال 2013 دوباره در فیلم رمانتیک کمدی و این بار در نسخه دوم آن و در نقش دیدم حضور یافت.

او همچنین در سریال "مادران و مادر ها" در نقش زلیخا حضور داشت. او در همین سال در فیلم "مرا سوزاندی" و در نقش ایپک نیز بازی کرد.

 

در سال 2017 در سریال "چهره به چهره" و در نقش سلیها به ایفای نقش پرداخت.

او علاوه بر بازی در سریال های تلویزیونی در آگهی های تبلیغاتی تلویزیون نیز حضور داشت.

 

دریافت جایزه بهترین بازیگر زن

سینم کوبال برای بازی در سریال سلنا موفق به دریافت جایزه بهترین زن ترکیه در مراسم اهدای جوایز جتیکسکودکان شد.

 

ویژگی های شخصی و وضعیت تاهل سینم کوبال

 

 سینم کوبال و همسرش, زندگی نامه سینم کوبال, همسر سینم کوبال

تصویر سینم کوبال در کنار همسرش

 

سینم کوبال 171 سانتی متر قد و تقریبا 58 کیلوگرم وزن دارد. او متولد برج اسد است و دارای موهای بلوند و چشم های قهوه ای تیره می باشد.

سینم کوبال در ماه اوت سال 2009 با یک فوتبالیست ترکیه ای به نام آراد توران وارد رابطه عاشقانه شد. آراد در آن زمان در تیم گالاتاسارایو و بعد در ملی ترکیه و در جناح چپ بازی می کرد. آنها در ژانویه سال 2010 باهم نامزد شدند اما در اواخر سال 2013 به طور رسمی از هم جدا شدند.

 

سینم کوبال در حریم سلطان, سینم کوبال, بیوگرافی سینم کوبال

سینم کوبال و همسرش کنعان ایمیرزالی‌اوغلو

 

او در ماه مه سال 2016 با یک بازیگر مدل ترکی به نام کنعان ایمیرزالی اوغلو ازدواج کرد. کنعان که یک مدل معروف ترکی است در رشته ریاضیات فارغ التحصیل شده است. او در سال 1997 در رقابت های بهترین مدل ترکیه حضور داشت که در آن 4000 نفر شرکت کرده بودند و از بین همه شرکت کننده ها به عنوان نفر اول انتخاب شد. او همچنین در رقابت های بهترین مدل مرد جهان شرکت کرد و باز هم اول شد و لقب بهترین مدل مرد جهان را برای خود و کشورش به ارمغان آورد.

 

اینستاگرام سینم کوبال, سینم کوبال و همسرش آراد توران, فرزند سینم کوبال

سینم کوبال یکی از بازیگران پرطرفدار ترک

 

 گردآوری :بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سعید پور صمیمی ، بیوگرافی سعید پور صمیمی ، عکس های سعید پور صمیمی ، زندگی نامه سعید پور صمیمی ، سعید پور صمیمی بازیگر ، فیلم های سعید پور صمیمی ، سعید پور صمیمی و همسرش ، تصاویر سعید پور صمیمی ، آثار سعید پور صمیمی ، همسر سعید پور صمیمی ،

4 روز پیش

جفری رایت ، عکس های جفری رایت ، بیوگرافی جفری رایت ، جفری رایت بازیگر ، جفری رایت بازیگر آمریکایی ، فیلم های جفری رایت ، جفری رایت و همسرش ، جفری رایت شهر ویران ، زندگی نامه جفری رایت ، عکس های اینستاگرام جفری رایت ،

5 روز پیش

کیران هایندز ، بیوگرافی کیران هایندز ، عکس های کیران هایندز ، زندگی نامه کیران هایندز ، کیران هایندز و همسرش ، تصاویر کیران هایندز ، فیلم های کیران هایندز ، کیران هایندز بازیگر ، همسر کیران هایندز ، فرزندان کیران هایندز ،

6 روز پیش

مینه توگای ، عکس های مینه توگای ، بیوگرافی مینه توگای ، زندگی نامه مینه توگای ، مینه توگای و همسرش ، مینه توگای بازیگر ، فیلم های مینه توگای ، مینه توگای بازیگر ترکیه ای ، عکس اینستاگرام مینه توگای ، جوایز مینه توگای ، مینه توگای قد و وزن ،

۱ هفته پیش

آریا دلفانی ، بیوگرافی آریا دلفانی ، زندگی نامه آریا دلفانی ، آریا دلفانی در افرا ، عکس آریا دلفانی ، همسر آریا دلفانی ، اینستاگرام آریا دلفانی ، آریا دلفانی بازیگر سریال افرا ، آریا دلفانی بازیگر ، عکس جدید آریا دلفانی ،

۱ هفته پیش

بیرجه آکالای،عکس های بیرجه آکالای،عکسهای بیرجه آکالای،بیرجه آکالای و همسرش،بیوگرافی بیرجه آکالای،عکس بیرجه آکالای در حریم سلطان،بیرجه آکالای در حریم سلطان،زندگینامه بیرجه آکالای،عروسی بیرجه آکالای،عکس بیرجه آکالای و همسرش ،

۱ هفته پیش

بیشتر...