بازار نیوز |
۱ هفته پیش

افزایش قیمت پرواز های نجف در آستانه اربعین حسینی

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تائید افزایش قیمت بلیت پرواز‌ها از فرودگاه‌های داخلی به مقصد نجف گفت: قیمت بلیت تابع عرضه و تقاضا و همچنین نرخ تسعیر ارز است.

به گزارش بازارنیوز، مقصود اسعدی سامانی افزود، اغلب پرواز‌های عتبات در اختیار شرکت‌های چارتر کننده است و این شرکت‌ها در مواقع اوج سفر (پیک) بلیت را به قیمت بالاتری ارائه می‌کنند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمائی گفت: برای قیمت بلیت پرواز‌های خارجی هیچ نرخ تکلیفی وجود ندارد و فقط در ایام اربعین شرکت‌های هواپیمایی برای جلوگیری از تضییع حقوق زائران عتبات، قیمت بلیت را تعیین می‌کنند.

با این حال اسعدی سامانی گفت: هنوز قیمت تکلیفی بلیت ایام اربعین مشخص نشده است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمائی با اشاره به بالا بودن قیمت تمام شده بلیت پرواز‌های نجف گفت: فرودگاه نجف یک فرودگاه خصوصی است که هزینه‌های آن از تمام فرودگاه‌های جهان گران‌تر است.

اسدی سامانی افزود: این فرودگاه برای هر مسافر حدود ۲.۵ تا ۳ میلیون تومان، برای هواپیمای ۷۳۷ بیش از ۸ هزار دلار و برای ایرباس ۱۳ هزار دلار هزینه خدمات فرودگاهی دریافت می‌کند.


/بازار#‌اخبار منبع: بازار نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زمان نشست خبری پیش از دیدار ملوان و استقلال از هفته دوم لیگ برتر مشخص شد.

2 ساعت پیش

ولیعهد عربستان سعودی درباره روابط دوجانبه با صدراعظم آلمان به صورت تلفنی گفتگو کرد.

2 ساعت پیش

براساس تحقیقات جدید، ویتامین هایی مانند B۱۲ و فولات ممکن است بتوانند برخی از آسیب های کبد را معکوس کنند.

2 ساعت پیش

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش از آغاز به کار «سامانه رتبه‌بندی» از امروز خبر داد و جزئیات و نحوه بارگذاری مدارک لازم از سوی فرهنگیان را تشریح کرد.

2 ساعت پیش

ریکاردو ساپینتو، روی نام سه بازیکن تیمش خط قرمز کشید.

2 ساعت پیش

رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: وضعیت عمومی بیمار مبتلا به آبله میمونی که در اهواز شناسایی شده مناسب است و مشکل خاصی ندارد.

2 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۵۳ هزار و ۴۶۱ دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

2 ساعت پیش

بیشتر...