مصدوم در نزاع درگیری گروه جمعی در شیراز all tv logo

۵ مصدوم در نزاع و درگیری دسته جمعی در شیراز
فارسشیراز

سردار فرج شجاعی فرمانده انتظامی شیراز بیان کرد: در پی اعلام خبری مبنی بردرگیری دسته جمعیدر یکی از خیابان‌های شیراز، بلافاصله مراتب در دستور کار قرار گرفت و گشت انتظامی نیز به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که ۸ نفر با سلاح گرم و سرد با یکدیگر درگیر شده اند و در این خصوص ۴ نفر از عاملان و یک نفر عابر پیاده که در حال تردد بوده مجروح و توسط عوامل اورژانس برای مداوا به مراکز درمانی منقل می‌شوند.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: ماموران انتظامی سریعا تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند در کمتر از یک ساعت ۲ نفر از ضاربان رادستگیرو یک قبضه اسلحه سوزنی بدون مجوز را کشف کنند.

سردار شجاعی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: بالا بردن آستانه تحمل توسط شهروندان بخصوص نسل جوان و نوجوان همواره مورد تاکید است و انتظار می‌رود مردم ضمن توجه به این موضوع، در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

نیم ساعت پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

وزیر امنیت داخلی اسرائیل :حمله و پاسخ اسرائیل به ایران، مسخره بود .

9 دقیقه پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

نیم ساعت پیش

همزمان با تماس‌های شهروندان مبنی بر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با تیر برق در سه‌راهی مارغان شهر سردشت، بلافاصله اکیپ فوریت پزشکی به محل اعزام شد.

11 دقیقه پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

3 دقیقه پیش

حمله شب گذشته صهیونیست ها و تقابل پدافند هوایی کشورمان با آن موجب ناراحتی مزدوران اینترنشنال شده است.

13 دقیقه پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

نیم ساعت پیش

امام جمعه اصفهان اذعان داشت: مقاومت و نابودی هیمنه رژیم صهیونیستی نشانه پیروزی اسلام و جبهه مقاومت است و با برجا گذاشتن خسارت‌های جبران‌ناپذیر دشمن را درهم شکست.

یک ربع پیش

بیشتر...