خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

ترافیک سنگین در بزرگراه آزادگان به دلیل واژگونی وانت نیسان خبرآنلاین

ترافیک سنگین در بزرگراه آزادگان به دلیل واژگونی وانت نیسان

ایسنا نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی یک‌دستگاه وانت نیسان در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سرهنگ علی همه‌خانیدرباره جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت۹:۳۰ صبح امروز یک دستگاه وانت نیسان در حال حرکت درمسیر شرق به غرب لاین تندرو در بزرگراه آزادگان بود که بعد از پل بزرگراه آیت‌الله سعیدی واژگون شد.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه ترافیک سنگینی در این محدوده از بزرگراه آزادگان ایجاد شده بود، اظهارکرد:‌ ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله در محل حاضر شده و اقدامات لازم برای مدیریت ترافیک و روانسازی آن را در دستور کار خود قرار دادند. همزمان با کمک امدادگران وانت نیسان واژگون شده نیز به حالت عادی بازگشته و مسیر بازگشایی شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی نداشت، درباره علت وقوع این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی عدم توانایی راننده نیسان در کنترل وسیله نقلیه را به عنوان دلیل وقوع این حادثه اعلام کردند.

به گفته همه‌خانی در حال حاضر تردد به طور آرام و روان در بزرگراه آزادگان در حال انجام است و مشکلات ترافیکی رفع شده است.

۲۳۳۲۳۳#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وقتی صحبت از موریانه به میان می‌آید، احتمالا اکثر ما به آسیب‌هایی که ممکن است موریانه‌ها به وسایل چوبی منزل‌مان وارد کنند فکر خواهیم کرد. اما واقعیت این است که تنها ۴% از گونه‌های موریانه درسراسر جهان، آفاتی هستند که به سراغ وسایل چوبی منازل‌مان می‌روند.

22 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت : یدترین سال تاریخ بشریت، متعلق به کدام دوره زمانی است و ابعاد اتفاقات وحشتناک نظیر مرگ و میر و قحطی، تا چه حد در آن دوران گسترده بوده است؟

12 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: دانشمندان دانشگاه هاروارد در صدد زنده کردن ماموت ۵ میلیون ساله و ادغام ژن‌های آن با فیل هستند تا از این طریق موجوداتی هیبریدی را تولید کنند که در سرمای قطب شمال دوام میاورند.

11 ساعت پیش

زومیت نوشت: تکنیک ویرایش ژن کریسپر تا حد زیادی به ویرایش سلول‌های بیماران در آزمایشگاه محدود بوده است. پژوهش جدیدی نویدبخش درمان مستقیم‌تر بیماری‌ها به‌کمک ویرایش ژن است.

13 ساعت پیش

از خرچنگ ها گرفته تا کرم ها، طیف وسیعی از حیوانات با موفقیت از استتار برای جلوگیری از شناسایی شدن توسط شکارچیان گرسنه استفاده می کنند اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که برخی از استراتژی های استتار موثرتر از سایرین هستند.

12 ساعت پیش

اکتاویو دل ریو، باستان‌شناسی که مطالعاتش متمرکز بر یافته‌های زیر آب است، بقایای اسکلتی مربوط به یک انسان را در غاری موجود در زیر آب، در مکزیک پیدا کرد. گفته می‌شود این اسکلت متعلق به ۸۰۰۰ سال پیش است.

دیروز

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره محدودیت های ترافیکی جاده های کشور از پنجشنبه تا شنبه توضیحاتی داد.

23 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بر پایه آمار ثبت احوال کشور در بهار سال ۱۴۰۱ در کل کشور ۱۴۲ هزار و ۲۹۸ ازدواج و ۴۴ هزارو ۱۵۹ طلاق به ثبت رسیده است.

13 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران نوشت: اگر برای شما هم این سوال مطرح است که هر چند وقت یکبار باید حمام کنیم، نکات این مطلب را از دست ندهید.

23 ساعت پیش

بیشتر...