شهرآرانیوز |
2 روز پیش

عادی سازی طولانی شدن انتخاب سرمربی استقلال توسط بیژن طاهری شهرآرانیوز

عادی سازی طولانی شدن انتخاب سرمربی استقلال توسط بیژن طاهری!
بیژن طاهری، سرپرست تیم استقلال در حالی سعی درعادی نشان دادن روند انتخاب سرمربی استقلال دارد که بسیاری معتقدند آبی‌ها تا همین حالا نیز از رقبای خود عقب مانده‌اند.

گروه ورزش|شهرآرانیوز،انتخاب سرمربی به پروسه‌ای زمانبر و طولانی تبدیل شد و انتقاد‌های بسیاری را به دنبال داشت. حتی بسیاری از کارشناسان حوزه استقلال نیز براین باورند که استقلال نقل وانتقالات را به رقیب سنتی خود باخته است. با این حال بیژن طاهری که تا چند روز مشخص نبود در استقلال می‌ماند یا می‌رود، سعی در عادی جلوه دادن این تاخیر ۲۰ روزه دارد. طاهری جتی منتقدان را محکوم به رفتار شیطنت آمیز می‌کند. او می‌گوید: «از سوی برخی شیطنت شد تا هوادار استقلال را نگران کنند و خوشحالی آن‌ها تلخ شود. متاسفانه تا حدودی هم موفق شدند که این نگرانی را در دل هوادار استقلال ایجاد کنند. بااینحال خداراشکر به خیر گذشت. ان‌شاالله روز‌های خوبی برای استقلال رقم بخورد. از طرفی فصلی که شروع نشده، مانند هندوانه در بسته است. هیچ چیزی مشخص نیست. همانطور که سال پیش نمی‌دانستیم آن نتایج درخشان را می‌گیریم، امسال هم تمام تلاشمان همین است، اما مسئولیت سنگین‌تری به نام حفظ قهرمانی داریم. امیدوارم با سرمربی جدید این اتفاق بیفتد. تا ابتدای کارهستیم و هیچ تیمی تمرینات خود را شروع نکرده است.» این درحالی است که طاهری هیچ اشاره‌ای به نقل وانتقالات استقلال نکرده است.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،انتخاب سرمربی به پروسه‌ای زمانبر و طولانی تبدیل شد و انتقاد‌های بسیاری را به دنبال داشت. حتی بسیاری از کارشناسان حوزه استقلال نیز براین باورند که استقلال نقل وانتقالات را به رقیب سنتی خود باخته است. با این حال بیژن طاهری که تا چند روز مشخص نبود در استقلال می‌ماند یا می‌رود، سعی در عادی جلوه دادن این تاخیر ۲۰ روزه دارد. طاهری جتی منتقدان را محکوم به رفتار شیطنت آمیز می‌کند. او می‌گوید: «از سوی برخی شیطنت شد تا هوادار استقلال را نگران کنند و خوشحالی آن‌ها تلخ شود. متاسفانه تا حدودی هم موفق شدند که این نگرانی را در دل هوادار استقلال ایجاد کنند. بااینحال خداراشکر به خیر گذشت. ان‌شاالله روز‌های خوبی برای استقلال رقم بخورد. از طرفی فصلی که شروع نشده، مانند هندوانه در بسته است. هیچ چیزی مشخص نیست. همانطور که سال پیش نمی‌دانستیم آن نتایج درخشان را می‌گیریم، امسال هم تمام تلاشمان همین است، اما مسئولیت سنگین‌تری به نام حفظ قهرمانی داریم. امیدوارم با سرمربی جدید این اتفاق بیفتد. تا ابتدای کارهستیم و هیچ تیمی تمرینات خود را شروع نکرده است.» این درحالی است که طاهری هیچ اشاره‌ای به نقل وانتقالات استقلال نکرده است.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر آماده برگزاری چهار دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ می‌شود.

5 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

4 ساعت پیش

۵ میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر!

4 ساعت پیش

باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

5 ساعت پیش

سخنرانی رئیس جمهور در نشست کشورهای بریکس و محتوای بیانیه پایانی این اجلاس با آنکه نمادی مهم از غیر واقعی بودن ادعاهای مربوط به منزوی بودن ایران بود، نشان داد سیاست خارجی دولت فعال است.

5 ساعت پیش

بعد از ۲۸ ماه مرز شلمچه بر روی زائران عتبات عالیات باز شد

3 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

4 ساعت پیش

گفتگو و گزارش از کنسرت بزرگ «فرزاد فرزین» به همراه سورپرایز تولد برای این خواننده مطرح و سرشناس کشورمان را با اجرای پدرام ابدان از #خبر۲۴ ببینید.

5 ساعت پیش

اعلام جزئیاتی تازه از وام بازنشستگان از سوی وزیر اقتصاد

2 ساعت پیش

بیشتر...