خبرگزاری تسنیم |
4 ماه پیش

حمله جدید آمریکا انگلیس به منطقه ای در الحدیده یمن تسنیم


حمله جدید آمریکا و انگلیس به منطقه‌ای در الحدیده یمن

رسانه‌های یمنی از حمله جدید آمریکا و انگلیس به منطقه‌ای در الحدیده یمن خبر دادند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین المللخبرگزاری تسنیم، شبکه خبری المسیره یمن اعلام کرد که آمریکا و انگلیس منطقه «التحیتا» در استان الحدیده یمن را هدف تجاوز جدید خود قرار دادند.

از خسارت های احتمالی این حمله گزارش بیشتری منتشر نشده است.

استان‌های صعده، الحدیده، بیضاء و صنعاء اخیرا بارها به بهانه حمله ارتش یمن به کشتی‌هایی اسرائیلی یا کشتی‌هایی که عازم بنادر اسرائیلی می شوند، هدف حملات مشترک آمریکا و انگلیسقرار گرفتند. با این حال ارتش یمن در واکنش به این حملات، دست به عملیات تلافی جویانه علیه متجاوزان زد و تاکید کرد که توقف حملاتش منوط به توقف جنگ علیه غزه است.

هشدار صنعا به صهیونیست‌ها درباره هرگونه ماجراجویی در رفح/ یمن آماده گسترش عملیات‌ است
تجاوز مجدد آمریکا و انگلیس به یمن/ حمله به دو منطقه در الحدیده

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل تعاون و اتاق تعاون استان بر نظارت دقیق در رابطه با عملکرد مشاوران املاک در معاملات اراضی خارج از محدوده یا فاقد کاربری مسکونی شرکت‌های تعاونی مسکن زنجان تاکید کرد.

5 دقیقه پیش

وقوع سیلاب پنج شنبه شب ۲۴ خرداد در محور چالوس به کرج در حوالی رستوران دربند که منجر به بروز خسارات زیاد و مفقود شدن سه نفر شد،سوالات و اما اگرهای زیادی را به دنبال داشت. به عنوان مثال، اینکه آیا صاحب رستوران به حریم رودخانه تجاوز داشته است یا خیر؛این نکته را از نظر مدیران منابع طبیعی و آب منطقه ای مورد بررسی قرار دادیم.

5 دقیقه پیش

میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران یک رویایی شیرین برای هواداران یزدی فوتبال است اما اخیراً تحقق این رویا با چالش‌هایی روبرو شده است.

4 دقیقه پیش

در پی موافقت ناتو با عدم استقرار نیروهای مجارستان در اوکراین یا حمایت‌های مالی این کشور از کی‌یف، قرار شده که نخست وزیر هلند دبیرکل بعدی این ائتلاف نظامی باشد.

7 دقیقه پیش

در پی شهادت رئیس بخش زایمان بیمارستان «کمال عدوان» در زندان‌های رژیم صهیونیستی، نهادهای فلسطینی آغاز تحقیقاتی بین‌المللی در خصوص این مساله را خواستار شدند.

8 دقیقه پیش

جریان‌های متحد با نتانیاهو از طریق ترویج تئوری‌های توطئه در اراضی اشغالی به دنبال ایجاد فضای تنفس برای نخست وزیر صهیونیست‌ها در بحبوحه جنگ غزه هستند.

6 دقیقه پیش

تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در چهاردهمین دوره انتخابات، از کف خیابان‌ها به فضای مجازی کشیده شده است و کمتر شاهد نصب پوستر و پخش تراکت در خیابان‌ها هستیم، البته شاید این مسئله یک حسن بزرگ دارد و شاهد یک چهره زشت پس از پایان تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر و روستاها نخواهیم بود.

6 دقیقه پیش

مدیرکل زندان‌های البرز از اخذ چهار مورد رضایت از قصاص نفس در زندان‌های البرز خبر داد.

9 دقیقه پیش

نماینده نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که با قاچاق بنزین مواجه هستیم، گفت: از یک طرف شاهد واردات بنزین هستیم و از یک طرف دیگر بنزین قاچاق می‌شود که باید تدبیری برای آن اندیشیده شود.

9 دقیقه پیش

بیشتر...