شما نیوز |
4 روز پیش

بازدید هیات سرمایه گذاری کشور چین از ظرفیت های اقتصادی قشم twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

بازدید هیات سرمایه گذاری کشور چین از ظرفیت های اقتصادی قشم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم،این هیات سرمایه گذاری کشور چین در سفر به جزیره قشم ضمن برگزاری جلسه ای با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدهای میدانی با برخی از ظرفیت ها و توانمندی های اقتصادی موجود در سطح جزیره قشم از نزدیک آشنا شدند.

این هیات متشکل از سرمایه گذاران چینی در روز نخست با هدف آشنایی با ظرفیت های اقتصادی جزیره در حوزه های نفت و انرژی، بازدیدی از محل نیروگاه 10 مگاواتی برق خورشیدی و نیروگاه پاسارگاد قشم داشتند.

بازدید از شهرک های صنعتی فجر، طولا و کاوه و بررسی وضعیت بندر تجاری کاوه با هدف معرفی ظرفیت های موجود در حوزه صنعت و تجارت بخش دیگری از برنامه های هیات سرمایه گذاری کشور چین در جزیره قشم بود.

تشریح فرصت های سرمایه گذاری و ظرفیت های فرهنگی و گردشگری و بازدید از ذخیره گاه زیست کره حرا در محدوده روستای سهیلی نیز بخش پایانی بازدیدهای این هیات چینی است.

براساس این گزارش، پیش از این در جلسه نماینده اقتصادی منطقه آزاد چینگداو و هیات سرمایه گذاران صنایع بزرگ چین با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، بر آمادگی کامل منطقه آزاد قشم برای حضور سرمایه گذاران خارجی تاکید شد.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور خارجه کشورمان سیاست منطقه‌ای ایران را مبتنی بر تعامل و همکاری سازنده دانست.

13 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت گفت: ‌امروز موشک‌هایی در اختیار داریم که اسم آنها را موشک‌های اسرائیل‌زن گذاشته‌ایم و نقطه هدف آنان در وهله اول سرزمین‌های اشغالی است.

13 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انبار کالای قاچاق در "خادم آباد" شهریار و کشف 30 میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی و بدلیجات تزئینی پیش از عرضه در بازار تهران خبر داد.

13 دقیقه پیش

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان ضمن اشاره به پیشرفت فیزیکی 90درصدی انبوه‌سازی روستای ظفرقند گفت: پیمانکار ساخت واحدهای مسکونی روستایی اردستان تغییر می‌کند.

13 دقیقه پیش

بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو به صورت رسمی از امروز (یکشنبه) آغاز شد و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌ به لحظه کاروان ایران همراه باشید.

13 دقیقه پیش

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره شایعه‌ منتشر شده درباره آلودگی آب دریاچه آزادی و آبیاری چمن آزادی بیانیه‌ای صادر کرد.

12 دقیقه پیش

ملی‌پوش شطرنج ایران گفت: کسب مدال برای من و پرهام مقصودلو در بازی‌های آسیایی هانگژو دور از دسترس نیست.

13 دقیقه پیش

هافبک هلندی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل مصدومیت اخیرش تا دو ماه دیگر نمی‌تواند بازی کند.

13 دقیقه پیش

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دلخوری ستاره پیشین این باشگاه بابت بی‌تفاوتی نسبت به قهرمانی او در جام جهانی را بی‌مورد دانست.

13 دقیقه پیش

بیشتر...