خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مطالبه گری حق طبیعی ورزشکاران است ایسنا

مطالبه‌گری حق طبیعی ورزشکاران است/ برای اهتزاز پرچم مقدس ایران تلاش کنید

ایسنا/گلستاناستاندار استان گلستان با تاکید بر اینکه موفقیت ورزشکاران گلستانی در سطوح ملی و بین‌المللی بی‌نظیر است، گفت: عملکرد ورزش استان در شش ماهه اول سال‌جاری برابر با عملکرد یک سال گذشته است.

علی‌محمد زنگانه شامگاه سه‌شنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۲ در آیین بدرقه ملی‌پوشان گلستانی، اعزامی به مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲، با اشاره به جایگاه ورزش قهرمانی اظهار کرد: استان گلستان سرآمد و پیشرو در ورزش بوده و چهره‌های بسیاری را در عرصه‌های جهانی، بین‌المللی و ملی معرفی کرده است.

وی مطالبه‌گری را حق طبیعی ورزشکاران دانست و ادامه داد: روحیه ورزشکاری یکی از شاخص‌ترین نعمت‌ها بوده که با قهرمانی عجین شده و امیدوارم بتوانم با حضور در این جمع، ذره‌ای در روحیه ورزشکاری شما سهیم باشم.

استاندار گلستان بالابردن پرچم جمهوری اسلامی ایران را افتخاری بسیار بزرگ عنوان کرد و افزود: این افتخار در میادین بین‌المللی نصیب ورزشکاران می شود.

وی با اشاره به ارتقای کیفیت ورزش در استان گلستان، عملکرد ورزش در شش ماهه اول سال جاری را برابر با عملکرد کل سال گذشته برشمرد و خاطرنشان کرد: این ارتقا مبین همت والا و تلاش تمامی دست‌اندرکاران ورزش است.

زنگانه با بیان اینکه «گلستان» استانی صنعتی نیست تصریح کرد: زمانیکه شاخص‌های موفقیت ورزشکاران را در کنار ظرفیت‌های استان می‌گذاریم، به درصد بی‌نظیری می‌رسیم که بسیار روحیه‌بخش و امیدوار کننده است.

وی در خطاب به ورزشکاران حاضر در رقابت‌های آسیایی توصیه کرد: با قوت، قدرت و غیرت در میادین ورزشی حاضر شوید و اگر چنین کنید من مطمئن هستم حضور در این مسابقات و کسب مدال‌های رنگارنگ، برگ زرین دیگری به افتخارات ورزش استان اضافه خواهد کرد.

گفتنی‌است، نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به طور رسمی طی روزهای اول تا شانزدهم مهرماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد و ۲۹ گلستانی «ورزشکار، مربی، سرپرست و داور» در قالب تیم‌های ملی کشور برای حضور در بازی‌های آسیایی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو تیم ملی تیراندازی گفت: سطح مسابقات خیلی بالا بود و فشار زیادی که روی ورزشکاران بود سبب می‌شد تا امتیازها زیاد بالا و پایین شود.

یک ربع پیش

با وجود اینکه باشگاه استقلال به بازیکنان این تیم ۱۰ درصد از قرارداد فصل جاری را پرداخت، تعداد زیادی از استقلالی‌ها تمایلی به تمرین نداشتند اما شرایط با یک تماس عوض شد.

یک ربع پیش

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی در رشته ووشو گفت: در فینال با تمام وجود جنگیدم اما داوران کم‌لطفی کردند.

یک ربع پیش

رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: طبیعتا برای بهترین نتیجه آمده بودیم و مدال برنز تیمی راضی کننده نبود.

یک ربع پیش

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی در رشته ووشو گفت: ای‌کاش حداقل به طلایی‌های بازی‌های آسیایی هم حواله خودرو بدهند.

یک ربع پیش

رئیس فدراسیون ووشو، کسب هفت مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو را حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی فدراسیون، ملی‌پوشان و کادر فنی عنوان کرد.

یک ربع پیش

قهرمان بازی‌های آسیایی گفت: خوشبختانه توانستم در اولین حضورم در بازی‌های آسیایی طلا بگیرم

یک ربع پیش

روز پنجم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شنای ایران، رکورد خود در ماده 50 متر پروانه در بازی‌های آسیایی را قابل قبول توصیف کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...