ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

ادعای دختر پله: دوست داشت مسی قهرمان شود ورزش سه

کد خبر : 1873395 |11 اسفند 1401 ساعت 10:19 |7.8K بازدید |2دیدگاه

ادعای دختر پله: دوست داشت مسی قهرمان شود!

کلی ناسیمنتو، دختر پله، می‌گوید او پس از حذف برزیل دوست داشت تیم ملی آرژانتین قهرمان شود.

ادعای دختر پله: دوست داشت مسی قهرمان شود!

به گزارش "ورزش سه"، پله در تاریخ 29 دسامبر و در سن 82 سالگی از دنیا رفت و با توجه به این که در روزهای آخر عمرش روی تخت بیمارستان بود، بیشتر دیدارهای جام جهانی 2022 قطر را در حالی که در بستر بیماری بود دید.
او بارها در طول این مدت با انتشار توییت‌هایی در صفحه شخصی‌اش ازتیم ملی برزیلحمایت کرد. این تیم با درخشش ستاره‌هایی چون نیمار و وینیسیوس جونیور تا مرحله یک چهارم نهایی رفت اما در نهایت برابر کرواسی شکست خورد و حذف شد.
حالا دختر او با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش فاش کرده که این اسطوره برزیلی دوست داشت که پس از حذف تیم ملی کشورش،تیم ملی آرژانتینجام قهرمانی را بالای سر ببرد.
او تصویری در کنار آنتونلا روکوزو، همسرلیونل مسی، منتشر کرد و نوشت:« این آنتونلا روکوزوی بسیار مهربان و زیباست که همسر مسی است. من فرصت دیدن مسی را نداشتم بنابراین پیامی از طریق همسرش برای او فرستادم.

1790634

وقتی برزیل به کرواسی باخت، پدرم حالش بدتر شده بود. همه می‌خواستند برزیل به خاطر پدرم قهرمان شود. اما پدرم بهتر از هرکسی می‌دانست فوتبال به چه صورت است. او می‌دانست که ممکن است هر تیمی قهرمان این رقابت‌ها شود و همیشه می‌گفت که دوست دارد بازی زیبا ببیند.
پس از حذف برزیل، همه به اتاق او در بیمارستان می‌آمدند (هر روز، تا زمان برگزاری فینال!) و می‌پرسیدند: حالا چی پله؟ حالا دوست داری چه تیمی قهرمان شود؟ مطمئنا آرژانتین نیست! و او می‌گفت بله، دوست دارم آرژانتین قهرمان شود. این جام باید به آمریکای جنوبی برگردد و مسی باید قهرمان شود! همه از این موضوع تعجب می‌کردند!»
او همچنین اضافه کرد که پله نتوانست بازی فینال را ببیند اما در نهایت فهمید که مسی این جام را بالای سر برد و پیش از آن که از دنیا برود، به خاطر این اتفاق خوشحال شد.

تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین
لیونل مسیلیونل مسی
پله
تیم ملی برزیلتیم ملی برزیل
جام جهانی جام جهانی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی آرژانتین، بازی بعدی تیم ملی آرژانتین و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی آرژانتین#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...