خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

قدرتمند ترین دولت ها بدون حضور مردم ناتوان هستند تسنیم


قدرتمند‌ترین دولت‌ها بدون حضور مردم ناتوان هستند

دستیار استاندار خراسان شمالی، گفت: قدرتمند‌ترین دولت‌ها بدون حضور مردم ناتوان هستند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بجنورد، حمید نظریان در نشست با رابطین مردمی‌سازی دستگاه‌های اجرایی استان خراسان شمالی، اظهار داشت: هویت ما مردمی‌سازی و مشارکت مردم در امور دولت است، لذا برای تحقق این مهم مدیران باید باورمند باشند که دستیاران مردمی‌سازی با مطالبه‌گری در ادارات می‌توانند به تحقق این موضوع کمک کنند.

وی افزود: نگاه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به امر مردمی‌سازی دولت تغییر و این موضوع راباور داشته باشند. برخی از مدیران نیز در این مسیر پیشرو هستند.

دستیار استاندار خراسان شمالی، خاطرنشان کرد: نامگذاری سال به نام جهش تولید با مشارکت مردم نشان از نگاه باورمندانه نظام و دولت به این موضوع است.

وی با تاکید بر اینکه قدرتمندترین دولت‌ها بدون حضور مردم نمی‌توانند کار خود را پیش ببرند، عنوان کرد: مشارکت مردم باید رخ دهد، زیرا راه علاج خروج از بحران اقتصادیمردم هستند.

نظریان با بیان اینکه باید هویت دستیاران مردمی‌سازی در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استانتبیین شود، گفت: فعالیت‌های این مجموعه، بسیار وسیع و گسترده است که نیاز به تبیین دارد.

وی با اشاره به اینکه هدف مردمی‌سازی تقسیم قدرت با کمک مردم است، افزود: در حوزه‌های تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی، اجرا و نظارت می‌توان از ظرفیت مردم بهره‌مند شد.

نظریان گفت: حداقل انتظار ما فعال شدن کار ویژه توسط دستگاه‌های اجرایی در امر مردمی سازی تا یک هفته آینده است تا بدین طریق نقشه راه ترسیم شود.

انتهای پیام/311/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس آخرین آمار از وضعیت بارش‌ها در کشور، در استانهای ایلام، گلستان، همدان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی میزان بارش‌ها نسبت به سال گذشته افزایشی بود.

نیم ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره پاسخ نظامی ایران به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به نقل از کارشناسان نوشت، این سلاح‌ها پیچیده‌تر از هر چیزی است که تل‌آویو در شش ماه جنگ علیه غزه و متحدان حماس در منطقه تاکنون با آن مواجه بوده است.

نیم ساعت پیش

یوسف یوسفی- مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی

نیم ساعت پیش

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: روسای فدارسیون‌های ورزشی با مشاهده اراده مسئولان و متولیان ورزش استان برای برگزاری هرچه باشکوهتر جام صفوی برای شرکت در این جام ابراز علاقه کرده‌اند به طوری که هم اکنون هشت فدراسیون مختلف ورزشی برای حضور اعلام آمادگی کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

وزارت امور خارجه روسیه امروز یکشنبه گفت که مسکو به شدت نگران «تشدید تنش خطرناک» دیگر در خاورمیانه است.

نیم ساعت پیش

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام عبدالعلی توجّهی را به سِمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

یک ربع پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

نیم ساعت پیش

کارخانه احیاء شماره 2 شرکت احیاء استیل فولاد بافت در اردیبهشت‌ماه 1403 با ظرفیت تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال به بهره‌برداری می‌رسد.

نیم ساعت پیش

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...