ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

نویدکیا بازی پرسپولیس ریسکی بدون تمرکز بود ورزش سه

کد خبر : 1824359 |25 اردیبهشت 1401 ساعت 00:59 |7,113 بازدید |1دیدگاه

توی بازی دست بلند می‌کنیم اما اینجا حرفش را نمی‌زنیم

نویدکیا:بازی پرسپولیس ریسکی و بدون تمرکز بود

محرم نویدکیا می‌گوید پرسپولیس بدون تمرکز و با ریسک بالا بازی کرد و فضاهای زیادی برای ایجاد موقعیت به سپاهان داد.

به گزارش ورزش سه، سرمربی سپاهان پس از پیروزی ۲-۱ برابر پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما یک نیمه اول فوق‌العاده خوب داشتیم. پرسپولیس با دو مهاجمی که گذاشته بود سعی می‌کرد خیلی خوب دفاع های ما را تحت فشار قرار بدهد اما خیلی خوب توانستیم از فضاهای پشت مهاجمان‌شان بازیکنان‌مان را صاحب توپ کنیم.

وی افزود: با ریسک بالا بازی کردیم آن هم بخاطر نتایجی بود که قبل از شروع بازی فهمیدیم و شانس آخرمان بود برای اینکه خودمان را به رده دوم نزدیک تر کنیم. برای همین سعی کردیم با ریسک بالا بازی کنیم و تا جایی که می‌شود از عقب بازی سازی کنیم و هافبک هایمان را صاحب توپ کنیم. پاس های ریسکی دادیم که خوشبختانه توانستیم از آن استفاده کنیم. در فشارهایی که پرسپولیس می‌آورد تا جایی که امکان داشت از فضاهای پشت هافبک هایشان خیلی خوب استفاده کردیم و در نیمه اول موقعیت های خیلی خوبی هم داشتیم و خوشبختانه به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم در بهترین زمان ممکن به گل دوم رسیدیم که کار را برایمان خیلی راحت تر کرده بود.

نویدکیا ادامه داد: بعد از گل دوم آن تیم فضاهای زیادی به ما داد و موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که باید بعد از ۲-۰ گل های بیشتری می‌زدیم تا بتوانیم خیال خودمان را راحت کنیم اما متاسفانه از موقعیت هایی که داشتیم استفاده نکردیم. به همان نسبت تیم پرسپولیس با تعویض هایی که انجام داد سعی کرد از تجمع ما در نیمه زمین خودمان استفاده کند و بتواند از کناره‌ها ارسال های خوبی کند. یکی دو موقعیت خوب داشتند و به گل هم رسیدند. سعی کردند از کناره ها خوب استفاده کنند اما در ضدحملات فوق‌العاده موقعیت های ایده‌آلی برایمان وجود داشت و فضاهای زیادی به ما دادند چون پرسپولیس با ریسک خیلی زیاد و بدون تمرکز بازی می‌کرد و ما باید در ضدحملات از موقعیت خوبی که داشتیم بهتر استفاده می‌کردیم ولی در نهایت برد خیلی خوبی بود. به هواداران تبریک می‌گویم و دست تک تک بازیکنان را می‌بوسم چون تلاش‌شان را کردند. با اینکه اختلاف پنج امتیازی با پرسپولیس داشتیم و امیدشان کم بود اما با تمام وجودشان بخاطر تیم تلاش کردند و سعی کردند بازی خوبی انجام بدهند.

سرمربی سپاهان با اشاره به غیبت هواداران در بازی امروز گفت: تنها نکته منفی این بود که در این بازی با این جذابیت، هواداران‌ در استادیوم نبودند و نتوانستند بازی را از نزدیک ببینند.‌ دلم می‌خواهد یک تشکر هم از نیروی انتظامی، مسئولین باشگاه گل گهر، مسئولین استانی و شهرستان سیرجان بکنم که واقعا به ما کمک کردند و هیچگونه مشکلی اینجا نداشتیم و با آرامش ‌کارمان را انجام دادیم.

نویدکیا در مورد کیفیت زمین بازی امروز گفت: همه چیز خیلی عالی بود. زمین خیلی خوب و واقعا همه چیز ایده‌آل بود. دستشان درد نکند؛ همه تلاش‌شان را برای برگزاری این بازی انجام دادند و وظیفه من بود که از آنها تشکر کنم و این کار را هم انجام دادم.

سرمربی سپاهان در خصوص داوری این بازی توضیح داد: من هیچوقت در مورد داوری بحث نمی‌کنم. دلم می‌خواهد کارشناسان نظر بدهند که کدام تیم ضرر کرده و کدام تیم سود کرده است. من همیشه دوست داشتم که بحث های فنی انجام بدهم و برایم مهم نیست.

نویدکیا در پایان درباره صحنه مشکوک به پنالتی عنوان ‌کرد: در حین بازی شاید ما دست بلند کنیم یا حس کنیم پنالتی بود اما من به اینکه اینجا درباره این مسائل بحث کنیم اعتقادی ندارم.

سپاهان
محرم نویدکیا
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رم با پیروزی ۱-۰ مقابل فاینورد قهرمان رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا شد.

7 ساعت پیش

سرمربی پیکان می‌گوید با توجه به شرایط، کسب تساوی برابر آلومینیوم در اراک کار بزرگی بود که بازیکنان او موفق به انجام آن شد.

7 ساعت پیش

الکساندر چفرین، رئیس یوفا پاسخ نارضایتی اخیر باشگاه رئال مادرید از پاری‌سن ژرمن را تلویحا داد.

7 ساعت پیش

مدافع خوزستانی مس رفسنجان در یک حرکت زیبا یاد و خاطره درگذشتگان آبادان را زنده نگه داشت.

7 ساعت پیش

بعد از فصلی که با انتقادات زیادی از سوی هواداران پرسپولیس همراه شد، یحیی با اعلام مواضع خود مبنی بر ادامه همکاری اکنون به دنبال بستن تیمی در حد قهرمانی و رقابت بزرگ در لیگ بیست و دوم است.

7 ساعت پیش

مهاجم سودانی پیکان روز خوبی را در اراک سپری کرد و زمینه ساز گل تیمش شد.

7 ساعت پیش

ممکن است جدیدترین ضربه کیلیان امباپه به رئال مادرید منتفی شدن انتقال اورلین شوامنی به این باشگاه باشد.

7 ساعت پیش

از نگاه کاپیتان تیم ملی والیبال بازی بدون نفراتی چون سعید معروف و سیدمحمد موسوی چالشی بزرگ برای این تیم به شمار می‌آید.

7 ساعت پیش

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره برنامه تیم ملی برای سفر به کانادا و همچنین سایر گزینه‌ها برای بازی دوستانه توضیحاتی ارائه داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...