خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

ببینید کدام حیوانات می توانند زلزله را پیش بینی کنند خبرآنلاین

شاید همه ما درباره تغییر رفتار حیوانات قبل از وقوع زلزله شنیده باشیم، مهدی زارع، زلزله‌شناس، با حضور در کافه خبر خبرآنلاین درباره واقعی یا شایعه بودن این باور توضیحاتی ارائه می‌دهد.

ببینید | ماجرای دیده شدن یوفو در آسمان تهران چه بود؟/ فیلترینگ چه بلایی بر سر ترویج علم در کشور آورد؟
ببینید | چرا قبل از زلزله آسمان روشن می‌شود؟ /توضیحات استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله{
ببینید | کارشناس هلندی اینطوری زلزله‌ها را پیش‌بینی می‌کند!

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیستم آذر (11 دسامبر) روز جهانی کوهستان است. در سال 2002 سازمان ملل برای جلب توجه کشورها به اهمیت کوه‌ها در چرخه‌ی زیست، این روز را اعلام کرد و هر سال نیز یک موضوع یا شعار را برای این مناسبت مطرح می‌سازد.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: «کمینه» دمای هوای تهران (دمای شبانه) طی دیروز و امروز (۱۹ و ۲۰ آذرماه) نسبت به مدت مشابه در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است این در حالیست که تهران طی سایر روزهای آذرماه‌های سال‌های قبل دمای بالاتری را تجربه کرده بود.

3 ساعت پیش

فارس نوشت: فرماندهی انتظامی گیلان در واکنش به خبر دستگیری فردی با هویت مشخص، پس از انتشار تصاویر رقص از وی در فضای مجازی اطلاعیه‌ای‌ مبنی بر عدم دستگیری این فرد توسط این نهاد صادر کرد.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از واژگونی اتوبوس در محور اسفراین به بجنورد خبر داد.

5 ساعت پیش

فارس نوشت: کیفیت هوای تهران پس از چند روز آلودگی قابل قبول شد.

4 ساعت پیش

هروقت صحبت از فواید دورکاری می‌شود، آزاد بودن وقت مطرح می‌شود، اما دورکاری مشکلاتی به همراه دارد که هوش مصنوعی آن را پیش‌بینی کرده است.

8 ساعت پیش

رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی به خبرآنلاین می‌گوید: «اطلاعات هواشناسی شبیه یک شمشیر دو لبه است؛ ما چاره دیگری جز اعتماد به این داده‌ها و در نظر گرفتن احتمالات نداریم و می‌کوشیم با توجه به خروجی مدل‌های هواشناسی، بالاترین احتمال را محاسبه کنیم و شرایط آب و هوایی را به اطلاع عموم برسانیم. در پیشرفته‌ترین مراکز پیش‌بینی دنیا نیز «قطعیت» در امر هواشناسی وجود ندارد و «خطا» جزوی از ذات این کار است.»

6 ساعت پیش

ایسنا به نقل از هلث نوشت: معده خالی معمولاً دلیلی برای احساس ناراحتی، مه مغزی و مشکل در تمرکز است.

2 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها، وزش باد شدید و گرد و خاک در بعضی مناطق خبر داد.

4 ساعت پیش

بیشتر...