خبرگزاری تسنیم |
3 ماه پیش

گره گشایی از پرونده کثیرالشاکی ریگان خودرو با اعلام نظر دیوان عالی کشور تسنیم


گره‌گشایی از پرونده کثیرالشاکی "ریگان خودرو" با اعلام نظر دیوان عالی کشور

دادنامه پرونده شرکت "ریگان ‌خودرو" مستنداً به بند الف از ماده ۴۶۹ قانون آیین دادرسی کیفری، در دیوان عالی کشور ابرام شد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعیخبرگزاری تسنیم، تقاضای فرجام‌خواهی متهمان پرونده شرکت ریگان خودرو نسبت به دادنامه صادره از شعبه 15 دادگاه کیفری یک استان تهران در دیوان عالی کشور رد شد.

متهمان "ریگان خودرو" پاسخگوی محکمه شدند

دیوان عالی کشور اعلام کرد: با توجه به گزارش مفصل و تحقیقات لازمه از سوی بازپرس و صدور کیفرخواست با در نظرگرفتن گزارش کارشناسان مبنی بر اینکه متهمان پرونده فرجام‌خواهان با وصف عجز از ایفای تعهدات قبلی که فروش کرده و قادر بر ایفای آن نبودند مجدداً اقدام به پیش‌فروش کرده‌اند و همچنین تعداد پیش‌فروش بیش از مجوز صادره بوده است، رأی صادره مطابق قانون و مقررات صادر شده است.

دیوان عالی کشور مستنداً به بند الف از ماده 469 قانون آیین دادرسی کیفری ضمن رد فرجام خواهی فرجام خواهان، رأی صادره را ابرام کرد و در مورد یکی از متهمان با توجه به لایحه و مدارک ارائه شده مستنداً به بند 2 قسمت ب از ماده 469 قانون آیین دادرسی کیفری ضمن نقض دادنامه، پرونده را جهت رسیدگی مجدد به دادگاه رسیدگی کننده اعاده کرد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خطاب به منتخبان مردم بر توجه به اولویت‌های نظام، نیازهای عمومی مردم، رفع خلأهای قانونی و عدم دخالت در اموری که مربوط به دستگاه اجرایی است، تأکید کرد.

نیم ساعت پیش

ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب از هلاکت سه نظامی صهیونیست در خان یونس واقع در جنوب غزه خبر داد.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور جایگاه بولیوی در آمریکای لاتین را ویژه و الهام‌بخش برای ملت‌های این منطقه عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران برای ارتقای همکاری‌ها با دولت بولیوی مانعی ندارد و روابط اقتصادی و تجاری دو کشور باید به میزان تعاملات سیاسی فیمابین رشد و توسعه پیدا کند.

نیم ساعت پیش

مسئول پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی آستان قدس رضوی در مرز مهران گفت: اکنون زمان مناسبی برای انجام عملیات ساخت و ساز این مجتمع است که امیدواریم با پیگیری مسئولان استانی این مجتمع بتواند به اربعین آینده برسد.

1 ساعت پیش

میزان آرای همه داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون اعلام شد.

1 ساعت پیش

با اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در استان همدان، منتخبان مجلس دوازدهم در این استان مشخص شدند.

نیم ساعت پیش

بازیکن خارجی و تازه وارد تیم فوتبال سپاهان با عملکردش تجربه ناکام مورایس در خریدهای خارجی را یادآوری کرد.

1 ساعت پیش

میکولا اولشچوک فرمانده نیروی هوایی ارتش اوکراین در بیانیه‌ای مدعی سرنگونی یک فروند جنگنده بمب‌افکن سوخو – ۳۴ روسیه توسط پدافند هوایی ناحیه شرق اوکراین شد.

1 ساعت پیش

منابع خبری بامداد یکشنبه از بمباران شدید مرکز و جنوب غزه توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند.

1 ساعت پیش

بیشتر...