خبرداغ |
2 ماه پیش

کلینزمن: نظرات من در مورد بازی ولز ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود، ولی بازتاب آن از بستر فوتبال خارج شد احساس می کنم افراد دچار سوءتفاهم شده اند

کلینزمن پس از اظهاراتش در مورد سبک بازی ایران عنوان کرد که احساس می‌کند افراد دچار سوءتفاهم شده‌اند. سرمربی سابق تیم ملی آلمان در توییتر خود نوشت: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود، ولی بازتاب آن متاسفانه از بستر فوتبال خارج شد. من دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه برای ایرانی ها، فرهنگ و تاریخ آن‌ها احترام زیادی قائل بودم. برای آن‌ها بهترین‌ها را در مسابقات آرزو می‌کنم.

بکلینزمن: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود، ولی بازتاب آن از بستر فوتبال خارج شد / احساس می‌کنم افراد دچار سوءتفاهم شده‌انده گزارشخبرداغبه نقل از ایسنا: یورگن کلینزمن در توئیتی به حمایت از تیم ملی ایران پیش از بازی با آمریکا پرداخت.

به گزارش بیلد، یورگن کلینزمن پس از اظهاراتش در مورد سبک بازی ایران عنوان کرد که احساس می‌کند افراد دچار سوءتفاهم شده‌اند. سرمربی سابق تیم ملی آلمان در توییتر خود نوشت: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود ولی بازتاب آن متاسفانه از بستر فوتبال خارج شد. من دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه برای ایرانی ها، فرهنگ و تاریخ آنها احترام زیادی قائل بودم. برای آنها بهترین‌ها را در مسابقات آرزو می‌کنم.

قهرمان سال ۱۹۹۰ جهان در بی.بی.سی از شیوه بازی ایران در پیروزی مقابل ولز انتقاد کرده بود.

کلینزمن که عضو گروه مطالعات فنی فدراسیون جهانی فیفا در جام جهانی قطر نیز است در شبکه های اجتماعی و توسط کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران مورد انتقاد شدید قرار گرفت.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...