اکونا پرس |
۱ هفته پیش

ساماندهی عادلانه خدمات در منطقه 15 با اتمام 43 پروژه توسعه محلی

ساماندهی عادلانه خدمات در منطقه 15 با اتمام 43 پروژه توسعه محلی

شهردار منطقه 15 از اتمام 43 پروژه توسعه محلی به منظور ارتقای کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان در محلات 19 گانه منطقه 15 خبر داد.

ساماندهی عادلانه خدمات در منطقه 15 با اتمام 43 پروژه توسعه محلی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه 15، محمد شیری با اشاره به اینکه مدیریت شهری به منظور ساماندهی عادلانه تر خدمات به سطوح محله ای در شهر سیاست اجرای پروژه های محله محور را در دستور کار قرار داده است تا شعار « تهران، شهر تلاش و سرزندگی » محقق شود افزود: در این راستا 64 پروژه توسعه محله ایی طی نیاز سنجی در محلات 19 گانه منطقه برای سال جاری پیش بینی شده است که طی شش ماه نخست سال 43 پروژه در منطقه تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

شهردار منطقه افزود: همچنین برای این 64 پروژه اعتباری بالغ بر 67 میلیارد و 600 میلیون تومان اختصاص یافت که در تامین زیرساخت ها در محله ها و ارتقای سرانه های عمرانی، ترافیکی، فرهنگی و تعلق محله ای نقش بسزایی داشت.

محمد شیری در ادامه گفت: 8 پروژه با پیشرفت مطلوب و قابل توجه در حال انجام است و به زودی برای استفاده به شهروندان عزیز به بهره برداری می رسد. همچنین 13 پروژه باقی مانده نیز در مراحل انجاممناقصهاست.

شهردار منطقه با تاکید بر اینکه در پروژه های توسعه محله ای بر رفع کم و کاستی های محله توجه شده است افزود: در این پروژه ها ضمن جلب مشارکت شهروندان در تصمیم گیری ها و تقویت حس تعلق خاطر به محله، کیفیت زندگی نیز ارتقاء داده می شود به همین سبب بیشترین تعداد پروژه ها مربوطه به حوزه فنی و عمران با 21 مورد است تا کاستی ها در این حوزه جبران شود.

شهردار منطقه 15 از اجرای ۵۹ پروژه توسعه محلی به منظور ارتقای کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان در محلات منطقه 15 خبر دا…

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران از دو پروژه در حال اجرا در منطقه ۱۲ بازدید کرد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

یک ربع پیش

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

14 دقیقه پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

فارس نوشت: سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی جدید درباره انتخابات پیش رو مطرح کرد.

یک ربع پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

نیم ساعت پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

یک ربع پیش

بیشتر...