خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

سعادتی: انتخابات پرشور، پشتوانه نظام را مستحکم تر می کند ایسنا

سعادتی: انتخابات پرشور، پشتوانه نظام را مستحکم‌تر می‌کند

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار گرفتن رسیدگی به وضعیت اقتصادی مردم را یکی از عوامل افزایش شور و نشاط در جامعه عنوان و تاکید کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای و دخالت آنها در تعیین سرنوشت خود، به تقویت قدرت مردم منتهی و موجب می‌شود که مسئولان با اتکا به این قدرت، بهتر کار کنند.

مهدی سعادتی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه انتخابات دخالت مردم در سرنوشت خودشان است، گفت: یکی از مهمترین مولفه‌های عزت، اقتدار و افتخار ملت بزرگ ایران انتخابات است و هر چه انتخابات پرشورتر و مشارکت مردم در آن بیشتر باشد، پشتوانه نظام مستحکم‌تر می‌شود و قدرت چانه زنی ما در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای و دخالت آنها در تعیین سرنوشت خود، به تقویت قدرت مردم منتهی و موجب می‌شود که مسئولان با اتکا به این قدرت، بهتر کار کنند.

این نماینده مجلس همچنین درباره مولفه‌های تاثیرگذار در افزایش مشارکت مردم در انتخابات اظهار کرد: ما بهترین مردم را داریم و باید بهترین خدمات را نیز به آن‌ها ارائه دهیم؛ بهترین خدمت این است که قدر آنها را بدانیم و در برابر آنها با کار بیشتر، گره گشایی و حل مشکلات سر تعظیم فرود آوریم. ملت ما، نظام، رهبری و شهدای خود را دوست دارند و پای آن را همه ابعاد ایستاده‌اند.

سعادتی آفرود: در این مقطع باید جلوی هر اقدامی که باعث ناامیدی، ایجاد تشتت و کاهش شور و نشاط در مردم می‌شود نظیر برخی سوء مدیریت‌ها گرفته شود و خدمتگزاری به مردم را عاملی اصلی برای افزایش شور و نشاط بدانیم. همچنین اجرای عدالت در همه بخش‌ها خواسته مردم و از تاکیدات رهبری و رئیس جمهوری است.

وی عنوان کرد: در اولویت قرار گرفتن رسیدگی به وضعیت اقتصادی مردم از دیگر عواملی است که می‌تواند موجب افزایش شور و نشاط در جامعه شود چراکه گرانی افسار گسیخته و عدم نظارت بر این مسأله مقداری عرضه زندگی را بر مردم تنگ کرده است و رسیدگی به این موارد جزو مسئولیت‌های اصلی مسئولان است. باید فشار از گُرده مردم کم شود و مسئولان با تمام توان با گرانی و مافیاها و سلطان‌های پشت صحنه مبارزه کنند تا ان‌شاءالله فضا را برای اینکه بتوانیم وضعیت معیشت و زندگی مردم را بهتر کنیم و این مساله به عاملی اساسی برای افزایش مشارکت در انتخابات تبدیل شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

نیم ساعت پیش

با اتفاقاتی که در بازی شب گذشته دو تیم پاری‌سن‌‌ژرمن و موناکو در رقابت‌های لوشامپیونه افتاد؛ به نظر می‌رسد تنش در صدرنشین این رقابت‌ها رو به افزایش است.

نیم ساعت پیش

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

نیم ساعت پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

نیم ساعت پیش

سازمان ملل از انتصاب یک دیپلمات آمریکایی به عنوان معاون نماینده این سازمان در امور لیبی خبر داد.

نیم ساعت پیش

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد ۶۵۵ میلیون مترمکعب رسید.

نیم ساعت پیش

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...