خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

آیا حذف کارت های اضطراری از مجاری عرضه سوخت صحت دارد ایسنا

آیا حذف کارت های اضطراری از مجاری عرضه سوخت صحت دارد؟

ایسنا/گیلانمدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: بر اساس قانون ملزم به استفاده حداکثری از کارت های سوخت شخصی تا ۹۵ درصد در پمپ بنزین ها هستیم، اما این به معنای حذف کامل کارت های اضطراری از مجاری عرضه سوخت استان گیلان نیست.

مجتبی شکوری امروز، ۱۶ فروردین ماه در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به قانون بودجه ۱۴۰۲ و تاکید بر محدودسازی کارت های آزاد مجاری عرضه سوخت، گفت: بر اساس قانون ملزم به استفاده حداکثری از کارت های سوخت شخصی تا ۹۵ درصد در پمپ بنزین ها هستیم، اما این به معنای حذف کامل کارت های اضطراری از مجاری عرضه سوخت استان گیلان نیست.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای قانون، از چند ماه پیش طرح استفاده حداکثری از کارت های سوخت در ۱۳۰ باب جایگاه عرضه بنزین استان گیلان با جدیت آغاز شده است، افزود: طبق هماهنگی های انجام شده در تعطیلات نوروز این محدودیت ها کمتر و برای رفاه حال مسافران، استفاده از کارت های اضطراری جایگاه ها با محدودیت های کمتری اعمال شد که پس از پایان تعطیلات به روال عادی برگشته و استفاده حداکثری از کارت های سوخت شخصی مجددا پیگیری می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان هم چنین کاهش و محدودیت استفاده از کارت های سوخت اضطراری بنزین در جایگاه های عرضه سوخت استان را که به استناد قانون و تاکیدات وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی لازم الاجراست؛ به معنای حذف کامل این کارت ها ندانست و خاطرنشان کرد: شرایط اضطراری اعم از مفقودی، عدم صدور کارت برای خودروهای نوپلاک و مواردی از این دست وجود تعدادی کارت سوخت اضطراری در جایگاه ها را با وجود تمام محدودیت ها ایجاب می کند تا مردم نگرانی از بابت سوخت نداشته باشند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهروند خبرنگار ما فیلمی از طبیعت بهاری منطقه بن رود را در شهرستان قمصر به اشتراک گذاشت.

یک ربع پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

نیم ساعت پیش

کسانی که از انسانیت دور می‌شوند باید آماده مواجه با آثار اعمال خود باشند. با این حال خداوند برای جهنمیان و انسان‌های گناهکار تخفیفاتی نیز در نظر گرفته است.

یک ربع پیش

فرماندار و رئیس کارگروه گندم،آرد و نان شهرستان اهواز از بازرسی و نظارت بر واحدهای پخت نان و برخورد قانونی با نانوایی های متخلف در این شهر خبر داد.

نیم ساعت پیش

مجری طرح گندم گفت: گندم به عنوان یک غله مهم و استراتژیک در کشور بیش از ۴۰ درصد انرژی و پروتئین مورد نیاز را تامین می‌کند.

یک ربع پیش

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: روزانه ۷۷۴ تن زباله در استان ایلام تولید می‌شود.

یک ربع پیش

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت‌ودرمان سردشت گفت: تصادف موتورسیکلت و برخورد با تیرچراغ‌برق در این شهر منجر به فوت ۲ جوان شد.

یک ربع پیش

حسین امیرعبداللهیان و هاکان فیدان درباره تحولات اخیر منطقه گفت‌وگو کردند.

9 دقیقه پیش

در این کلیپ با بیماری ایدز و نحوه کنترل آن آشنا می‌شوید.

یک ربع پیش

بیشتر...