ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

دستیار قلعه نویی به الجزایر فراخوانده شد ورزش سه

پتکوویچ تا 2026 روی نیمکت داغ

دستیار قلعه‌نویی به الجزایر فراخوانده شد!

پتکوویچ که در طی ده سال اخیر هیچ دستیاری جز مانیکونه نداشته، نسبت به همکاری با او بسیار مشتاق است.

دستیار قلعه‌نویی به الجزایر فراخوانده شد!

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام فدراسیون فوتبال الجزایر،ولادیمیر پتکوویچچهره سوییسی فوتبال جهان که در سال‌های اخیر او را با کت و شلوار اتوکشیده‌ای که به عنوان سرمربی تیم ملی سوئیس به تن می‌کرد به یاد داریم حالا یک پروژه جدید را آغاز کرده و می‌خواهد بهتیم ملی الجزایرکمک کند تا پس از جدایی جمال بلماضی و تجربه دو ناکامی بزرگ شرایط را تغییر دهند.
الجزایری‌ها که از رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باز ماندند و پس از آن در جام ملت‌های آفریقا با نتیجه بسیار عجیبی حذف شدند، حالا پتکوویچ را به عنوان سرمربی انتخاب کردند اما این یک تجربه متفاوت برای او خواهد بود.
مرد سوییسی در طی ده سال اخیر از لاتزیو تا سوییس و بوردو، مانیکونه را به عنوان دستیار انتخاب کرده و این مرد ایتالیایی نزدیک‌ترین دستیار او بود و پتکوویچ بارها از شرایط فنی و تئوری، آنتونیو مانیکونه صحبت کرده است.

1997966

حال مانیکونه این روزها به عنوان دستیار امیر قلعه‌نویی در تیم ملی ایران فعالیت دارد و با توجه به شرایط قراردادی بعید است که به فکر جدایی باشد اما به هر ترتیب انتظار می‌رود تا پتکوویچ به عنوان سکاندار تیم ملی الجزایر تا جام جهانی ۲۰۲۶، شرایط دستیار سابق خودش را جویا شود تا بلکه بار دیگر با او هم مسیر شود.
او به تازگی اعلام رسمی شده و هنوز لیست دستیارانش را اعلام نکرده اما تا کنون مشخص شده که ناصر دانیچه به عنوان مربی بدنساز و مروان مسایی به عنوان مربی گلرها قرار است فعالیت کنند که هر دوی آنها پیشتر در آکادمی فوتبال الجزایر مشغول فعالیت بودند و حال تصمیم نهایی برای سایر نفرات بر عهده پتکوویچ خواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

1 ساعت پیش

نوید عاشوری در تمرینات آماده‌سازی گل‌گهر پس از شروع سال جدید با مصدومیتی روبرو شد که دو سه ماه برای ریکاوری به زمان نیاز دارد.

1 ساعت پیش

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که ژابی آلونسو پیشنهاد این باشگاه را رد نکرده و تنها خواستار تمرکز روی برنامه‌هایش در بایرلورکوزن شده است.

1 ساعت پیش

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

1 ساعت پیش

اولی هوینس با حضور در دادگاه به اتهامات فساد مالی در جام ‏جهانی 2006 پاسخ داد و گفت در فسادهای صورت‌گرفته هیچ نقشی ‏نداشته است.

1 ساعت پیش

ناصر علیزاده با پیروزی 5 بر صفر برابر حریف قزاقستانی در فینال اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در آسیا را کسب کرد.

1 ساعت پیش

باشگاه اورتون که برای دومین بار در این فصل به کسر امتیاز محکوم ‏شده رسما علیه این حکم فرجام‌خواهی کرد. ‏

1 ساعت پیش

روبن نوس، ستاره پرتغالی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت نماینده امارات را شکست ‏خواهد داد.‏

1 ساعت پیش

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...