خودروتک |
۱ هفته پیش

آتش بس در پرسپولیس؛ گل‌محمدی برگشت

آتش بس در پرسپولیس؛ گل‌محمدی برگشت

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز تیمش حاضر شد.

به گزارش خبرورزشی، پس ازدربی۹۴ پایتختیحیی گل محمدیبه دلیل دلخوری از مهدی رسول‌پناه، عضوهیئت مدیرهاین باشگاه اظهارات تندی را علیه وی مطرح کرده و به وزیر ورزش ۴۸ ساعت فرصت داد تا این فرد را برکنار کند.

گل‌محمدی که در تمرین تاکتیکی بازیکنان ذخیره اش پس از روز دربی شرکت نکرده و حضور کم رنگی در ورزشگاه شهید کاظمی برای ریکاوری بازیکنان اصلی داشت، پس از استراحت یک روزه شاگردانش امروز درزمینپژوهشگاهنفتحاضر شد.

دیشب و امروزگل محمدیبا سمیعی مدیرعامل باشگاه صحبت کرده است و به خاطر شرایطپرسپولیسو هواداران تصمیم گرفته بر سر تمرین حاضر شود. در دو روز گذشته هم اعضای کادرفنی وافشین پیروانیمدیر تیمفوتبال پرسپولیسنیز به حمایت از یحیی گل‌محمدی پرداختند.

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۴ در زمین پژوهشگاه نفت آغاز شد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی دوشنبه هفته آینده در هفته یازدهملیگ برتربه مصاففولاد خوزستانمی‌روند.

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

منابع خبری از آغاز تظاهرات میلیونی مردم یمن به مناسبت روز جهانی توقف و محکومیت جنگ علیه این کشور خبر دادند.

9 ساعت پیش

بر اساس قانون کار حداقل عیدی کارگران برای یک سال کار حداقل معادل ۶۰ روز و حداکثر ۹۰ روز است، بر این اساس امسال حداقل عیدی پرداختی به کارگران بین سه میلیون و ۸۲۰ هزار تومان تا پنج میلیون و ۷۳۱ هزار تومان خواهد بود.

9 ساعت پیش

دختر بچه ۳.۵ ساله مینابی پس از ساعت ها عملیات جستجو پیدا و به آغوش خانواده اش بازگشت.

9 ساعت پیش

سرباز است و هفت ماهی می‌شود که دارد خدمت می‌کند. فوق لیسانس اقتصاد دارد. هفت ماه برای ما شاید مدت زیادی نباشد اما برای او انگار ۷۰ سال گذشته است. آنقدر دلش پر است که حرف‌هایش تمامی ندارد.

9 ساعت پیش

مدیر تیم تراکتور از برپایی اردوی ۳ روزه این تیم در تهران خبر داد.

9 ساعت پیش

تبریز- مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت : انقلاب اسلامی ایران، ریشه قرآنی دارد و برگرفته از قرآن کریم و فرهنگ قرآن و عترت است.

9 ساعت پیش

«آلبرتو گریمالدی» تهیه‌کننده فیلم‌هایی چون «خوب، بد، زشت» و «دارودسته‌های نیویورکی» در ۹۵ سالگی درگذشت.

9 ساعت پیش

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به سوال یک نماینده مجلس در مورد دلیل ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی، گفت: برخلاف ضوابط عمل نمی‌کنیم، همان طور که در مورد ذرت‌های آلوده برخورد کردیم و اگر 100 سال دیگر هم در گمرک باقی بمانند، مجوزی برایش صادر نخواهیم کرد.

9 ساعت پیش

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل محرومیت دیدار با ماشین سازی را از دست داد.

9 ساعت پیش

سمنان - دبیر اجرایی کنگره نکوداشت آیت الله العظمی حسینی شاهرودی از برگزاری ۱۴ نشست فرهنگی در ۱۴ کشور اسلامی، با همکاری جامعه المصطفی العالمیه خبر داد و گفت: این نشست ها در کشورهای عراق، لبنان، سوریه، پاکستان، افغانستان، ترکیه، آذربایجان و ... برگزار خواهد شد.

10 ساعت پیش

در جریان یک عملیات گسترده در جنوب کالیفرنیا که با همکاری چند مرکز و به رهبری پلیس فدرال آمریکا انجام شد، ۳۳ کودک که تعدادی از آنها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته بودند، از دست قاچاقچیان انسان نجات یافتند.

10 ساعت پیش

حدود یکسال است که معرفی مدل مفهومی سونی ویژن S‌

10 ساعت پیش

کاهش قیمت نفت در بازار جهانی بخاطر شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا شرکت‌های بزرگ نفتی و گازی فعالیت‌های اکتشافی برای رسیدن به منابع جدید نفت و گاز را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

10 ساعت پیش

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ مجلس آخرین تغییرات این لایحه را اعلام کرد.

10 ساعت پیش

اکنون مجلس شورای اسلامی اگر بر روی لایحه بودجه ۱۴۰۰ بحثی می‌کند بیشتر برای منابع درآمدی است این در حالی است که باید برای کاستن هزینه کردها نیز برنامه ریزی داشت.

10 ساعت پیش