خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مجلس از دانشجویان خارج از کشور چه حمایت هایی خواهد کرد ایسنا

مجلس از دانشجویان خارج از کشور چه حمایت‌هایی خواهد کرد؟

برنامه «صبح پارسی» به حمایت های مجلس شورای اسلامی از دانشجویان می‌پردازد

به گزارش ایسنا، برنامه «صبح پارسی» امروز ، جمعه اول مهر ماه با حضور اسماعیل کوثری بر روی آنتن می‌رود.

کوثری نماینده استان تهران در مجلس شورای اسلامی است که در برنامه درباره حمایت‌های مجلس شورای اسلامی از دانشجویان ایرانی خارج کشور و یادآوری بخشی از خاطرات هشت سال دفاع مقدس صحبت ‌می‌کند.

در ادامه، عباسعلی فرزندی اردکانی، سردار جنگ و راوی جنگ به صبح پارسی می‌آید تا از سلحشوری فرزندان ایران در هشت سال دفاع مقدس روایتی داشته باشد.

این برنامه همچنین میزبان حوریه حافظیان، معلم بازنشسته است که با حضور در صبح پارسی توصیه‌های لازم را به دانش‌آموزان برای بازگشت به مدارس ارائه می‌دهد.

اجرای «صبح پارسی» فردا را محمد قاسمی و کیمیا گیلانی بر عهده دارند و تهیه کننده این برنامه حسین قطبی زاده است.

برنامه صبحگاهی «صبح پارسی» از دوشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۹ صبح بر روی آنتن شبکه جام جم می رود. این برنامه در قالب یک مجله صبحگاهی با دو هدف اصلی آگاهی بخشی و ایجاد امید و نشاط بر روی آنتن زنده شبکه جهانی جام‌جم می‌رود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بعد از فرمان رهبر انقلاب در مورد تمیز قائل شدن جوانان و نوجوانانی که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند و تاکید رییس قوه قضاییه در مورد رسیدگی فوری به وضعیت افراد بازداشتی، ۴۰۰ نفر از زندانی‌های اغتشاشات اخیر آزاد شدند.

4 ساعت پیش

محمدمهدی اسماعیلی در سالن سینمایی وزارت ارشاد با اشاره به دیدار اخیرش با هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد که هنرمندان از اجحافی که در حق آنان شده و صدای آنان به جایی نرسیده گله داشتند.

4 ساعت پیش

وزیر خارجه فرانسه امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، موضع‌گیری خصمانه ای را علیه ایران مطرح کرد.

4 ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان برای تمدید دوره حضور خود در سمت نایب‌رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کرد.

4 ساعت پیش

ساری - در جلسه دیدار مردمی این هفته رئیس کل دادگستری ومعاونین قضایی دادگستری استان مازندران به درخواست های 90نفر از مراجعان در چارچوب قوانین پاسخ داده شد.

4 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای شبکه ملی اطلاعات حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته و هدف این است که شبکه‌ای پرسرعت، باکیفیت، مستقل و امن را در گستره جغرافیایی ایران فراهم شود تا انواعی از خدمات پرسرعت و باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد.

4 ساعت پیش

ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: 2 روستا از مازندران در هشتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب درخشیدند.

4 ساعت پیش

قیمت خودرو در کارخانه‌ها امسال افزایش پیدا می‌کند؟

4 ساعت پیش

خوابگاه دخترانه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان دانشگاه افتتاح شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...