ایران آنلاین |
3 روز پیش

چرا انگلیس کمک مالی به آکسفام را قطع کرد ایران آنلاین

چرا انگلیس کمک مالی به آکسفام را قطع کرد؟

انگلیس تمامی کمک‌های مالی به آکسفام را بابت اتهام سوءرفتارهای جنسی علیه کارمندان این موسسه در جمهوری دموکراتیک کنگو قطع کرده است.

 اخیرا آکسفام تایید کرد که فعالیت دو کارمندش را درجمهوری دموکراتیک کنگوو در بخشی از انجام تحقیقات بابتاتهام سوءرفتار جنسیاز سوی آنها، ضرب و شتم و سوءاستفاده از قدرت تعلیق کرده است.

دولت انگلیس نیز اکنون اعلام کرده که دیگر هیچ کمک مالی به این موسسه نمی‌کند تا زمانیکه این مساله حل و فصل شود.

یکی از سخنگوهای دفتر توسعه و منافع مشترک خارجی انگلیس گفت: تمام سازمان‌هایی که برای کمک به انگلیس پیشنهاد می‌دهند باید از استانداردهای بالایی برای حفاظت که برای ایمن نگه داشتن افرادی که برایشان کار می‌کنند، برخوردار باشند.

وی ادامه داد: با توجه به گزارش‌های اخیر که توانایی و قابلیت آکسفام را در توجه به این استانداردها زیر سوال می‌برد، ما دیگر هیچ کمک جدید مالی به این موسسه نداریم تا اینکه این مشکل حل و فصل شود.

یکی از سخنگوهای آکسفام نیز گفت، این موسسه خیریه از تصمیمدولت انگلیسمطلع است و اطلاعات بعدی را بر اساس تحقیقات صورت گرفته اطلاع می‌دهد.

آکسفام از ۱۹۶۱ درجمهوری دموکراتیک کنگوفعالیت دارد و در پروژه‌های کمک رسان حقوق بشر مانند تامین دسترسی بلند مدت به آب آشامیدنی پاکیزه در این کشور تمرکز دارد.ایسنا#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجم اسبق استقلال بعد از 23 ماه بار دیگر پایش به گلزنی باز شد تا طلسم بزرگ خود را به این شکل بشکند.

11 دقیقه پیش

برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان‌سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش‌بینی شده را دریافت کردند پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آنها پرداخت شود.

11 دقیقه پیش

بندرعباس-رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس خواستار عدم حضور شهروندان در بهشت زهرا(س) بندرعباس باتوجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا شد.

12 دقیقه پیش

بندرعباس-مدیرکل کمیته امداد هرمزگان با اشاره به این نکته که فقر در استان دارای حجم گسترده و پیچیدگی خاصی است، گفت: هم اکنون ۸۶ هزار نفر در سطح استان به صورت دائمی و موردی از این نهاد خدمات دریافت می‌کنند.

12 دقیقه پیش

بندرعباس-مسئول ستاد استهلال دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان هشت گروه برای رویت هلال ماه، در مناطق مرتفع استان مستقر می‌شوند.

13 دقیقه پیش

هزینه معاینه فنی خودروها در سال 1400 مشخص شد.

13 دقیقه پیش

عملکرد لژیونر فوتبال ایران در لیگ یونان تمجید کارشناسان این کشور را به همراه داشت.

14 دقیقه پیش

مهدی رحمتی، سرمربی پدیده خراسان به علت پرداخت نشدن اجاره بها، حکم تخلیه آپارتمان خود را دریافت کرد.

14 دقیقه پیش

فرهاد مجیدی هنوز لیست بازیکنان مدنظر خود را برای تمدید قرارداد به باشگاه استقلال نداده است.

14 دقیقه پیش

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی وضعیت تیم‌ها در گروه پنجم پرداخت و بازیکنان کلیدی هر تیم را معرفی کرد که در بین آنها از «وحید امیری» مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس به عنوان مهره کلیدی سرخپوشان یاد شد

یک ربع پیش

بازار سهامی که از تابستان 99 در حالت نزولی قرار گرفته بود به اخبار و حواشی مذاکرات وین نیز واکنش خاصی نشان نداد و آنچه از آغاز دور جدید مذاکرات تا کنون بر بازار سرمایه گذشته همان رویه سابق است.

یک ربع پیش

قیمت انواع سکه پارسیان کادویی امروز سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در وزن‌ های مختلف اعلام شد.

نیم ساعت پیش

سید محمد صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت در روزنامه اعتماد نوشت:جزییات زیادی از حادثه نطنز و تبعات ناشی از آن هنوز منتشر نشده اما روشن است که این اتفاق ازسوی دولت اسراییل سازماندهی شده است؛ دولتی که امروزه به سمبلی از تروریسم دولتی در دنیا تبدیل شده و ابایی از انجام هیچ رفتار غیرقانونی و خطرناکی ندارد.

نیم ساعت پیش

محمد قاضی بعد از تنها یک فصل حضور در پرسپولیس، راهی استقلال شد. مهاجمی که در جمع آبی ها عملکرد بهتری داشت.

1 ساعت پیش

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار نظر شاعر افغانی که در آن ایرانیان را اجنبی خوانده بود به دور از ادب و عرف بین‌المللی دانست.

1 ساعت پیش

بیشتر...