بنزین توزیعی در تهران با استاندار یورو۴ است all tv logo

بنزین توزیعی در تهران با استاندار یورو۴ است
اقتصادیاقتصاد و انرژی

جعفر سالاری‌نسب، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در جمع خبرنگاران گفت: در کل بنزینی توزیع در تهران با استاندار یورو۴ بوده و اکتان آن ۹۲ است.

او افزود: بنزین معمولی که در تهران هم‌اکنون در حال توزیع است با استاندارد یورو۴ و با کیفیت است که تقریبا با بنزین سوپر برابری می‌کند. اگر مردم می‌دانستند که کیفیت بنزین معمولی توزیعی چقدر بالاست به دنبال بنزین سوپر نبودند.

سالاری افزود: بنزین سوپر نیز در تهران و کلانشهر‌ها توزیع می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیاقتصاد و انرژی#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کنعانی گفت: رژیم صهیونیستی با فرار به جلو، قصد دارد همچون گذشته حقوق مسلم و انکار ناپذیر ملت ‎فلسطین را انکار کرده و آن را نادیده بگیرد. 

یک ربع پیش

مرکز هماهنگی عملیات بشردوستانه ارتش یمن، آژانسی که توسط جنبش انصارالله یمن کنترل می‌شود، بیانیه‌ای را برای شرکت‌های بیمه کشتیرانی و شرکت‌های فعال در منطقه ارسال کرد.

10 دقیقه پیش

رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با دوستان جبهه پایداری به نتیجه مثبت و واحدی برای معرفی ۳۰ نامزد استان تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی رسیده است.

11 دقیقه پیش

جلیلی با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی باید بسترهایی را فراهم کند تا ضمن پاسخ به نیازهای جامعه، تلاش دشمن نیز خنثی شود، ادامه داد: دشمن در یک دهه اخیر فشار حداکثری اقتصادی بر کشور ما اعمال کرده است، جهاد و جهش تولید یک مساله شعاری نیست، بلکه یک ضرورت برای جبران کاستی‌ها در کشور است.

یک ربع پیش

بخشنامه واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی توسط رئیس این سازمان صادر شد.

8 دقیقه پیش

وزیر کشور گفت لایحه دولت درباره نحوه مواجهه با اتباع غیر مجاز در مجلس است.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری ۲۰ متهم تحت تعقیب با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: اکنون خرما ماه مبارک رمضان و میوه شب عید تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه‌ها نداریم و به‌زودی با قیمت‌های مناسب در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه خواهد شد.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان امروز در محل وزارت امور خارجه مورد استقبال همتای ایرانی خود قرار گرفت.

یک ربع پیش

بیشتر...