خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

اعمال محدودیت های ترافیکی در تاسوعا عاشورا ایسنا

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تاسوعا و عاشورا

ایسنا/خراسان جنوبیرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شب و روز تاسوعا و عاشورا در بیرجند خبر داد.

سرهنگ علیرضا عباسی، امروز شنبه ۱۵ مرداد به رسانه‌های گروهی گفت: در شب تاسوعای حسینی در مسیرهای منتهی به مسجداعلام محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در بیرجند امام حسین (ع) بیرجند شامل بیست متری دوم شرقی، خیابان شهید تیمورپور، شهید یحیی اسدزاده، خیابان شهید نوربخش، خیابان مدرس حدفاصل میدان ابوذر تا میدان سوم مدرس، پاسداران ۱ و ۳ و میدان قدس ممنوعیت توقف و تردد اعمال می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: روز تاسوعا نیز از ساعت ۷ صبح در خیابان‌های منتظری، حکیم نزاری، شهدا، شهید کوشه‌ای و میدان شهدا ممنوعیت توقف و تردد اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: همچنین عصر روز تاسوعا از ساعت ۱۶ در خیابان جمهوری بیرجند حد فاصل میدان امام خمینی تا میدان امام حسین (ع) و بالعکس، حد فاصل میدان شهدا، خیابان منتظری، سه راهی اسدی تا مصلی و بالعکس محدودیت تردد وجود دارد.

عباسی افزود: از ساعت ۱۸ روز ۱۶ مرداد توقف تمامی وسایط نقلیه در خیابان شهید مطهری ممنوع است و شب عاشورا نیز از ساعت ۱۹ در تمامی مسیرهای منتهی به دارالشفای حضرت فاطمه زهرا (س) ممنوعیت تردد اعمال می‌شود.

وی یادآور شد: در روز عاشورا نیز مسیرهای میدان شهدا - خیابان منتظری، خیابان طالقانی - کوچه طالقانی ۹، چهارراه انقلاب - خیابان انقلاب - میدان امام حسین(ع)، میدان امام خمینی - خیابان جمهوری تا میدان امام حسین، خیابان مطهری - سه راهی اسدی و خیابان موسی بن جعفر - بلوار حضرت ابوالفضل محدودیت ترافیکی دارند؛ در ایام مذکور بلوار پیامبر اعظم (ص) و پارکینگ‌های حاشیه‌ای بهشت متقین به عنوان محل پارک خودروها در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-فیلم/پهپادها و ۴۰ خودرو نظامی صهیونیست به‌دنبال عاملان تیراندازی : :

1 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با نتیجه 3 بر 2 برابر ترکیه شکست خورد اما با وجود این ناکامی حریف آذربایجان در مرحله نیمه نهایی شد.

2 ساعت پیش

ایران آنلاین-ضارب سلمان رشدی اتهام های وارده را رد کرد : :

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-تعرض به مدافعان حرم جز رسوایی و بی اعتباری نتیجه‌ای ندارد : قالیباف در صحن علنی مجلس: :

1 ساعت پیش

«مخبر دزفولی، معاون اول رئیسی گفته، سرعت علم در ایران آنچنان زیاد است که نگران عقب ماندن بقیه دنیا هستیم» فردی به نام «م.پ» در فضای مجازی این مطلب را توئیت کرده و بعد به استناد آن کلی نتایج عجیب و غریب گرفته. جالب است که خودش را هم مثلاً روزنامه‌نگار معرفی کرده.

1 ساعت پیش

استاندار یزد با بیان اینکه اجرای پروژه‌های تأمین آب در این استان با شتاب در حال اجراست، گفت: با بهره‌برداری از خط پدافندی آب به منظور تأمین آب مورد نیاز در پیک مصرف و شرایط اضطراری، امکان انتقال 60 میلیون مترمعکب آب در استان یزد مهیا می‌شود.

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-تیراندازی در قدس/ هفت نظامی صهیونیست‌ زخمی شدند : :

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-مهاجم جدید استقلال به تهران رسید : :

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-بیماری‌های گوارشی به دنبال سیل شایع نشد/ توصیه‌های وزارت بهداشت در «پساسیل» : معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت: :

1 ساعت پیش

بیشتر...