شما نیوز |
6 روز پیش

حسین آرشید به سمت مدیر بانک صنعت معدن استان قم رئیس شعبه قم منصوب شد

حسین آرشید به سمت مدیر بانک صنعت معدن استان قم و رئیس شعبه قم منصوب شد

به گزارش شمانیوز؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر پیشین و جدید بانک صنعت و معدن استان قم با حضور حسین عسکری قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره و جمعی از اعضای هیات عامل، مدیر امور شعب بانک و کارکنان شعب قم در محل مدیریت شعب استان قم برگزار شد.

در این مراسم از زحمات رقیه صادق نیا بخاطر 7سال مدیریت شعب استان قم تقدیر به عمل آمد و حسین آرشید به عنوان مدیر جدید شعب استان قم معرفی گردید.

همچنین در حاشیه این مراسم، عضو هیات مدیره و همراهان از طرح صنعتی آریا کابل فدک واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم و همچنین شعبه شکوهیه قم بازدید به عمل آوردند.

شرکت آریا کابل فدک تولید کننده مواد اولیه صنایع فولاد، خودروسازی و سیم و کابل در سال 1389 با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسیده و برای131 نفر، اشتغالزایی  به همراه داشته است.

گفتنی است حسین آرشید قبل از این به عنوان مدیر امور مالی بانک صنعت معدن مشغول به کار بوده است.

روابط عمومی بانک صنعت و معدن#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام ویدیوئی به آیین پایانی رویداد سینما حماسه، شهدا را بزرگترین حماسه آفرینان تاریخ توصیف کرد و گفت: هنر حماسه از سرمایه های بزرگ این سرزمین است و امروز نیازمند روح حماسه در سینما، تئاتر، موسیقی، کتاب و همه بخش های فرهنگی و هنری هستیم.

5 ساعت پیش

یک ژنرال رژیم صهیونیستی در مورد وقوع انتفاضه سوم در اراضی فلسطین در سایه تشدید تنش های اخیر هشدار داد.

5 ساعت پیش

معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از امروز صبح کار محاسبات سوده جاماندگان را آغاز کردیم و نهایتاً از فردا اول خرداد می‌توانیم سودها را به حساب شبا سهامداران واریز کنیم.

5 ساعت پیش

برخی از خودروها، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است.

5 ساعت پیش

طی روزهای اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی تفکیکی به دلیل تلاطم بازار توسط برخی سودجویان افزایش یافته، این درحالی است که مبنای قیمت این محصول برحسب شقه محاسبه می‌شود به طوری که امروز هر کیلو شقه گوساله ۱۳۵ هزار تومان و شقه گوسفندی بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان قیمت دارد.

5 ساعت پیش

امام حسن مجتبى (ع) یکی از شرایط استجابت دعا را تلاش بندگان برای جلب رضایت خدا عنوان می‌کنند.

5 ساعت پیش

تیم والیبال زنان ایران به جای قزاقستان در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

5 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به منظور بررسی و پیگیری مشکلات مردم از روستاهای مرزی "خشکلان و ساوجی" مریوان بازدید کرد.

5 ساعت پیش

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه ۹ شهرستان گیلان آبی کرونایی است، گفت: گیلان سبز در حال آبی شدن است.

5 ساعت پیش

بیشتر...