خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

برگزاری پانزدهمین دوره جشن های مردمی معنوی زیرسایه خورشید در کهگیلویه وبویراحمد رضوی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد;
برگزاری پانزدهمین دوره جشن های مردمی و معنوی«زیرسایه خورشید» در کهگیلویه وبویراحمد
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویاز یاسوج،«سیدعلی احمدزاده»امروز در نشست برنامه ریزی استقبال از کاروان حامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی، گفت: حضور کاروان پرچم رضوی «زیر سایه خورشید» مهم ترین برنامه فرهنگی، معنوی بوده که در اجتماعات بزرگ و فضای معنوی در دهه کرامت از ۱۴ تا ۲۲ خردادماه جاری در مدت ۹ روز در همه شهرستان های استان برگزار می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: این جشنواره یک فرصت فوق العاد و استثنایی پیش روی استان برای معنوی کردن فضای استان بوده، از این موضوع بسیار شادمان و مسرور هستیم و از بانیان و همه عزیزانی که در این خصوص دستی داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.
وی تاکید کرد: همه مدیران استانی و شهرستانی باید برای هرچه معنوی تر برگزاری این جشنواره پای کار بیایند، چون یک موهبت الهی است و ما میزبان این حرکت معنوی بزرگ در استان هستیم.
احمدزاده با تاکید بر اینکه، برای اینکه این دوره از جشن های مردمی و معنوی «زیر سایه خورشید» به شایستگی و به طور مطلوب برگزار شود، گفت: نشست شورای اداری استان را به طور فوق العاده در استانداری برگزار می کنیم و با احترام و استقبال رسمی، محل و کانون آغاز حرکت کاروان و این جشن ها در استان خواهد بود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، حدود ۱۰ روز کاروان حامل پرچم بارگاه امام رضا(ع) در همه نقاط استان حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: برنامه های این جشن های مردمی و عبور کاروان حامل پرچم بارگاه حضرت امام رضا(ع) به گونه ای باشد که همه هم استانی ها حتی روستائیان و عشایر عزیر استان که در مسیرها قرار دارند، از آن بهره مند شوند.
وی تاکید کرد: همه امکانات، تجهیزات و ظرفیت های دستگاه های اجرایی استان به کار گرفته شود تا زمینه ایجاد فضای فرهنگی و معنوی را در استان پر شور و با نشاط سازد.
احمدزاده از همه هم استانی های عزیر، همه کسانی که کاری از دستشان بر می آید، از تشکل های مردم نهاد و هیئت های مذهبی، بخش خصوصی، دستگاه های اجرایی استان خواست تا با شور و نشاط در این برنامه مردمی و معنوی شرکت کنند تا هر چه باشکوهتر، معنوی تر و مطلوب تر برگزار شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از همه صاحبان رسانه های گروهی، فضای مجازی و از صدا و سیما در استان درخواست کرد تا به شایستگی و با تلاش جدی در زمینه برگزاری پانزدهمین دوره جشن های مردمی و معنوی «زیرسایه خورشید» در استان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی کنند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در حالی که مرزهای زمینی به عراق بازگشایی شده؛ اما فقط زائران در قالب کاروان سازمان حج و زیارت امکان تردد از مرزهای زمینی را دارند و سفرهای انفرادی یا گروهی از طریق مرز زمینی ممنوع است.

5 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

5 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال با انتشار عکسی خبر از تمدید قراردادش با آبی‌ها داد.

5 ساعت پیش

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

5 ساعت پیش

فارس نوشت:سردار تنگسیری گفت : همه قایق ها و موشک انداز سپاه تولید داخل هستند

5 ساعت پیش

قیمت اوراق مسکن در ماه‌های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است. به طوریکه هر برگ این اوراق در فروردین سال ۱۴۰۰، ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ و تسه سال ۱۴۰۱، ۱۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد.

4 ساعت پیش

بیشتر...