خبرداغ |
۱ هفته پیش

تیم مدعی قهرمانی بدون یک بازیکن بومی

تیم سپاهان روز گذشته در مصاف تدارکاتی تیم خوشه طلایی را با نتیجه ۴ - صفر نشان داد.

تیم مدعی قهرمانی بدون یک بازیکن بومی!به گزارشخبرداغبه نقل از خبرورزشی: تیم سپاهان روز گذشته در مصاف تدارکاتی تیم خوشه طلایی را با نتیجه ۴ - صفر نشان داد.

 

سپاهان با مورایس یکی از تیم های مدعی قهرمانی در فصل جدید بازیها است. اما نکته جالب دیروز در ترکیب اولیه تیم اصفهانی این بود که هیچ یک از ۱۱ بازیکنی که در ترکیب این تیم به میدان آمدند از شهر و استان اصفهان نبودند! این در حالی است که سپاهان یکی از قوی ترین آکادمی های فوتبال کشور را در اختیار دارد و از همه مهمتر اینکه با بودجه کلانی اداره می شود.

 

عدم حضور یک بازیکن اصفهانی در تیم مدعی قهرمانی نشان می دهد سپاهان در پرورش نیروهای بومی موفق نبوده یا اینکه به نیروهای بومی بی توجه است. در حالی که به یاد داریم در گذشته ای نه چندان دور سپاهان معرف بسیاری از بازیکنان اصفهانی به فوتبال کشور بوده و حتی می شود به نوعی گفت روی کاکل بازیکنان اصفهانی می چرخید. مثل محرم نوید کیا، رسول نوید کیا؛ محمود کریمی و...

سپاهان در سال های اخیر در پی جذب بازیکنان غیر بومی بوده و این موجب شده تا خیلی نگاه جدی به بازیکنان بومی و آنهایی که در آکادمی باشگاه رشد کرده اند نداشته باشد. نگاهی می اندازیم به ترکیب تیم سپاهان در بازی با خوشه طلایی که همگی غیر بومی بودند:

نیما میرزازاد (رشت)

 رناتو داسیلویرا (برزیل)

 محمد دانشگر(برازجان)

رامین رضاییان (ساری)

امید نورافکن (شهر ری)

مسعود ریگی (شیراز)

محمد کریمی(ساری)

یاسین سلمانی (گرگان)

آلویس کامبوسا (استرالیا)

 فرشاد احمدزاده (ارومیه)

شهریار مغانلو (زنجان)#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نور نیوز نوشت: در جلسه فوق‌العاده بعد از ظهر امروز دوشنبه‌ شورای عالی امنیت ملی که به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شد، گزارش مبسوطی از سوی علی باقری مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در خصوص گفتگوهای مرتبط با رفع تحریم‌ها به اعضاء شورا ارائه شد.

5 ساعت پیش

به گقته معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ثبت نام قطعی در سامانه سماح آغاز شده است.

5 ساعت پیش

انتخاب بالش برای خواب هر شب یک کار بسیار مهم است. شاید متوجه آن نشوید ، اما نوع بالشی که انتخاب می کنید و نحوه مراقبت از آن بر کیفیت خواب و سلامت کلی شما تأثیر خواهد گذاشت.

4 ساعت پیش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

5 ساعت پیش

باوجود اینکه وزارت نیرو گفته بود مشکل آب شهرکرد تا دو روز دیگر حل می‌شود اما حجم گل و لای چشمه کوهرنگ تقریبا دو برابر شده و فعلا قابل تصفیه نیست. حالا وزارت نیرو در تلاش است تا آب چاه‌ها را به خطوط لوله آب شهرکرد وصل کند تا مشکل مردم حل شود.

4 ساعت پیش

گزارش‌ها حاکی از آن است که سودجویان راهکار جدیدی برای قاچاق محصولات کشاورزی در پیش گرفته‌اند.

4 ساعت پیش

سخنگوی وزارت خارجه ادعای منتشر شده در یک رسانه عربی مبنی بر قاچاق تسلیحات از بندرعباس به بندر الحدیده یمن را بی‌اساس و صحنه‌سازی تکراری از جانب ائتلاف متجاوز و حامیان غربی آنها دانست.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت : جلسه مسئولین عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونین در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

5 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳-۱ کامرون برای چهارمین‌بار قهرمان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شد. این نخستین طلای تیمی ایران در قونیه است.

5 ساعت پیش

بیشتر...