مجله دلتا |
۴ هفته پیش

ارسال لوکیشن در واتساپ ارسال آدرس در واتساب لایو لوکیشن ارسال مکان زنده مجله دلتا

خیلی وقت‌ها جایی هستید و دوست‌دارید آدرس اون مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. چطور سریع و آسان آدرس و لوکیشن را برای دوستان خود بفرستید؟
ارسال لوکیشن در واتساپ

ارسال و دریافت مکان یا لوکیشن افراد در واتساپ یکی از قابلیت‌های اصلی برنامه واتساپ است که در این مطلب ازمجله دلتابا نحوهارسال لوکیشن در واتساپآشنا خواهید شد.

نحوه ارسال آدرس در واتساپ

واتساپ یکی از برنامه‌های سوشیال مدیا کاربردی و پرطرفدار در جهان است که دارای قابلیت‌های متعددی است. یکی از قابلیت‌های مهمی که در این برنامه همانند سایر قابلیت‌ها مورد استفاده کاربران قرار گرفته است، قابلیت ارسال لوکیشن است که شما خیلی ساده می‌توانید از آن استفاده کنید. اما لوکیشن در واتساپ به دو بخش تقسیم می‌شود که بخش اول لوکیشن فعلی شما و بخش دوم هم لوکیشن زنده شما در طول چند دقیقه است که بسیار کاربردی است. از این رو اگر تصمیم به استفاده از لوکیشن واتساپ دارید در ادامه به‌صورت جداگانه دو لوکیشن ذکر شده را توضیح داده‌ایم. همراه ما باشید.

نحوه ارسال لوکیشن در واتساپ

ارسال لوکیشن فعلی در واتساپ

برای ارسال لوکیشن فعلی در واتساپ شما می‌توانید با انجام چند مرحله ساده، این فرایند را انحام دهید که عبارتند‌از؛

  • ابتدا از بخش تنظیمات گوشی، لوکیشن یا همان GPS را فعال سازی کنید.
  • از منو کاربری وارد برنامه واتساپ شوید و سپس از میان مخاطب‌هایی که دارید، مخاطب مدنظر خود را که تصمیم به ارسال لوکیشن به آن‌را دارید انتخاب کنید.
  • از قسمت پایین، گزینه سنجاق را انتخاب کرده و سپس گزینه سبز رنگ Location را انتخاب نمایید.
  • هم اکنون گزینه Send your current location را انتخاب کنید.
  • اینک صبر کنید تا لوکیشن شما برای مخاطب مدنظرتان ارسال شود.

ارسال لوکیشن در واتساپ

ارسال مکان زنده در واتساپ (لایو لوکیشن)

اما قابلیت دیگری که واتساپ آن‌را برای عموم کاربران خود ایجاد کرده است و هیچ محدودیتی در آن وجود ندارد، ارسال لوکیشن زنده شما یا همان لایو لوکیشن است. اما منظور از لایو لوکیشن چیست؟ با استفاده از این گزینه شما می‌توانید در برنامه واتساپ تعریف کنید که موقعیت شما برای بازه زمانی مثلا ۱۵ دقیقه برای مخاطب ارسال شود. بعد از آن‌که شما لوکیشن زنده خود را ارسال کردید، باید اینترنت وGPSشما نیز فعال باشد تا مخاطب شما بتواند لوکیشن شما را در بازه ۱۵ دقیقه مشاهده کند. برای انجام این فرایند باید طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

  • همانند روش اول تا مرحله سوم پیش بیایید.
  • در مرحله چهارم، به‌جای انتخاب گزینه Send your current location باید گزینه Share live location را انتخاب کنید.
  • سپس گزینه Continue را انتخاب کنید.
  • در قسمت پایین بخشی برای شما باز خواهد شد که می توانید در این بخش مدت زمان اشتراک لوکیشن خود را انتخاب کنید که در بازه‌های ۱۵ دقیقه، ۱ ساعت و ۸ ساعت است.
  • بعد از انتخاب بازه ساعتی، گزینه سبز رنگ ارسال را انتخاب کنید.

فرستادن مکان زنده

پیشنهاد مطالعه:از شما دعوت می‌کنیم مطلببا موبایل خود کم خونی را تشخیص دهید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال و دریافت مکان یا لوکیشن افراد در واتساپ یکی از قابلیت‌های اصلی برنامه واتساپ است. با نحوه ارسال لوکیشن در واتساپ آشنا شوید.

۴ هفته پیش

چه حقایق دیگری در مورد ترجمه وجود دارد؟ در ادامه، از حقایق جالب در مورد ترجمه برای‌تان خواهیم گفت. با مجله دلتا همراه باشید!

1 ماه پیش

تا به حال اسم اعتیاد به خواب به گوشتان خورده است؟ در این مطلب، خواب‌آلودگی مفرط را بررسی می‌کنیم. با مجله دلتا همراه باشید.

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند باورنکردنی‌های کشور آمریکا زندگی دزدان دریایی فریبکارترین زن جهان کیست؟

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند در مورد تیمور لنگ چه می‌دانید؟

1 ماه پیش

امروز در مجله دلتا به بررسی برخی از این تلقیات و باور‌های غلط ماندگار و دلایل نادرستی آن‌ها می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: آدمخوارانی که به بیماری مرگبار مغزی مقاوم شده‌اند! دانستنی‌های برج ایفل قوانینی عجیب که از شنیدن آن‌ها حیرت خواهید کرد!

1 ماه پیش

اینترنت یکی از ابزارهای جهانی است که موفق به تاثیرگذاری بر عموم مردم جهان شده است. دلایل زود تمام شدن حجم اینترنت را بخوانید.

۳ هفته پیش

یخچال و فریزر از لوازم ضروری هر زندگی به شمار می‌روند و مانع فساد مواد غذایی می‌شوند. با نکات نگهداری از یخچال و فریزر آشنا شوید.

۳ هفته پیش

بیشتر...