خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

تدابیر پیش بینی شده برای رای دادن افراد معلول مسن در خراسان جنوبی تسنیم


تدابیر پیش‌بینی شده برای رأی دادن افراد معلول و مسن در خراسان جنوبی

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بیرجند،موسی سلیمی امروز جمعه در جمع خبرنگاران درباره رأی دادن همشهریانی که به معلولیت امکان رای دادن ندارند، گفت: در راستای أخذرأیهمشهریان معلول در بیرجند، گروه‌هایی با ویلچر در 5 شعبه آماده خدمات رسانی به این عزیزان هستند.

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی بیان کرد: این پنج شعبه شامل شعبه میدان ابوذر هنرستان دخترانه رسالت، شعبه خانه معلم واقع در خیابان معلم، شعبه دبیرستان نمونه تقوی در خیابان توحید، به دبیرستان دخترانه عصمیته و شعبه دبیرستان سردار شهید سلیمانی واقع در مهرشهر هستند.

به گفته سلیمی دو شعبه سیار هم بر ای انتقال افراد دارای کهولت سن، نقص عضو و ... به شعبه أخذرأی در نظر گرفته شده است تا این افراد هم بتوانند رأی دهند.

وی ادامه داد: از آن جایی که شعب سیار مسیر مشخصی دارند، بهتر است این اقدام در محدوده زمانی عصر به بعد انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده در این خصوص بتوانیم شرایط را برای رای دادن همه همشهریان فراهم کنیم و در سایر شهرستان‌های خراسان جنوبی هم این شرایطی فراهم است.

انتهای پیام/251#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ با اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس گفتگو کرد.

1 ساعت پیش

وزارت خارجه روسیه حملات تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را برابر با منشور سازمان ملل مشروع ارزیابی کرد.

1 ساعت پیش

عکسی از پوشیدن عبای عربی توسط حسن روحانی مشاهده می‌کنید.

1 ساعت پیش

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

نیم ساعت پیش

وبسایت اسرائیلی در مطلبی به پاسخ پهپادی و موشکی بامداد امروز ایران پرداخت و نوشت که سیاست مهار ایران دیگر از بین رفته است.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید پس از پاسخ تلافی‌جویانه ایران تایید کرد آمریکا خواستار طولانی شدن تنش در منطقه و جنگ با ایران نیست.

1 ساعت پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

نیم ساعت پیش

فرمانده مرزبانی انتظامی از کشف حدود ۵.۵ تن انواع موادمخدر و جلوگیری از خروج ۲ میلیون قلم دارو از مرزها در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

1 ساعت پیش

گروه‌های فلسطینی با اشاره به حملات ارتش رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی در حال بازگشت به شمال غزه، اعلام کردند اسرائیل همچنان به جنایت نسل‌کشی علیه مردم غزه ادامه می‌دهد و تلاش‌ها برای برقراری آتش‌بس را مختل می‌کند.

1 ساعت پیش

بیشتر...