لیون کامپیوتر |
۲ هفته پیش

با سری جدید موس های DeathAdder ریزر ملاقات کنید مجله لیون کامپیوتر

شرکت ریزر، تولید کننده لوازم جانبی کامپیوتر به تازگی از دو موس جدید خانواده DeathAdder به صورت رسمی رونمایی کرد. Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition و Razer DeathAdder V3 دو محصول جدید این شرکت هستند که تمرکز اصلی آن‌ها روی بازی‌های رقابتی است.

موس DeathAdder V3 Pro Faker Edition با همکاری بازیکن حرفه‌ای مسابقات League of Legends، یعنی Faker طراحی و ساخته شده است. در واقع، این مدل نسخه بروز شده مدل استاندارد DeathAdder V3 است که اکنون از جدیدترین فناوری موس ریزر بهره می‎برد.

با سری جدید موس‌های DeathAdder ریزر ملاقات کنید

فلو گوتیرز، مدیر بخش ایسپورت ریزر راجع به موس جدید این شرکت خاطرنشان کرد ریزر همیشه به دنبال راهکارهایی بوده تا بتواند بهترین امکانات را در اختیار بازیکنان حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی فراهم کند.

موس جدید ریزر معرفی شد.
موس جدید ریزر معرفی شد.

موسDeathAdder V3 Pro Faker Edition ضمن بهبود قابلیت‌های نسخه عادی، از بهترین فناوری‌های ارائه شده توسط این برند بهره می‌برد. این موارد شامل سنسور نوری Razer Focus Pro 30K، سوئیچ‌های ماوس نوری Razer Gen-3 و فناوری Razer HyperSpeed Wireless است. نرخ نمونه برداری 4000 هرتز و طراحی بسیار سبک وزن 63 گرمی این موس باعث می‌شود به نهایت دقت و ارگونومی دست پیدا کنید.

همچنین، در کنار این نسخه، موس Razer DeathAdder V3 Pro هم معرفی شد که اکنون به صورت سیمی در دسترس است. این مدل مجهز به فناوری های پرچمدار Razer مانند سنسور نوری Razer Focus Pro 30K، سوئیچ های ماوس نوری Gen-3 و فناوری HyperPolling با نرخ نمونه برداری واقعی 8000 هرتز است.

قیمت و زمان عرضه

چنین مشخصاتی عملکرد، سرعت و قابلیت اطمینان بی نظیری را برای گیمرها فراهم می کند. این مدل تنها 59 گرم وزن دارد.خرید موسRazer DeathAdder V3 Pro Faker Edition و Razer DeathAdder V3 به ترتیب با قیمت 169 و 69 دلار هم‌اکنون از طریق وب سایت رسمی ریزر به ممکن است.#‌اخبار_تکنولوژی منبع: لیون کامپیوتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...