ایران آنلاین |
1 ماه پیش

گل محمدی: پرسپولیس عامل حضور تیم ها در پلی آف بود پس به پَرو پای ما نپیچند کمپین تشکیل دادند تا به ما بگویند خاص ایران آنلاین

گل‌محمدی: پرسپولیس عامل حضور تیم‌ها در پلی‌آف بود پس به پَرو پای ما نپیچند/ کمپین تشکیل دادند تا به ما بگویند «خاص»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاهی هم اگر به پلی آف رسیده به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده پس اینقدر به پروپای پرسپولیس نپیچند.

یحیی گل محمدی در خصوص باخت تیمش به آلومینیوم اراک اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در 10 دقیقه اول بازی به گل رسیدیم و حتی می شد به گل دوم هم برسیم اما از فرصت‌ها خوب استفاده نکردیم. در ادامه روی یک صحنه که خطا نبود و صحنه آفساید هم بود یک گل خوردیم و سپس گل دوم را دریافت کردیم که این نتیجه سنگین بود.

وی افزود: در نیمه دوم چند کرنر خوب و ضربات ایستگاهی داشتیم ولی از فرصت ها استفاده نکردیم. تیم حریف هم خیلی خوب و جانانه دفاع کرد که به آنها تبریک می گویم. ما در خط دفاع از نظر مهره دچار مشکل بودیم و روی ضربات ایستگاهی 2 گل خوردیم و در آخر بازی را باختیم. البته کاری که باید انجام دهیم تمرین و تمرکز بیشتر است. این شکست تلنگر خوبی برای پوشش نقاط ضعفمان است. واقعا کار سختی در پیش داریم ولی به بازیکنانم اعتماد دارم و هواداران هم حمایت خوبی از ما کردند.من ایمان دارم امسال هم می توانیم دوباره قهرمان شویم و دوباره مدعی باشیم چون بازیکنانم واقعا تلاش می کنند و من این موضوع را در آنها می بینم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیسدر خصوص مشکلات تیمش در خط دفاع اظهار داشت: ما در نیمه اول از مهدی شیری و احسان حسینی که اولین بازی اش را انجام می داد استفاده کردیم و در نیمه دوم کامیابی نیا را به خط دفاع فرستادیم. متاسفانه در بازی با فولاد وقتی آن ضربه پنالتی را علیه ما گرفتند تیم ما خیلی تحت فشار و استرس رفت. حتی در آن بازی 2-3 مصدوم دادیم و در دیدار روز قبل هم در خط دفاع بازیکن کم داشتیم.حالا هم با همه این مشکلات و سختی ها باید مقابله کنیم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه قرار بود در ابتدای فصل دفاع وسط جذب کنند گفت: ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا نمی شد. خیلی دوست داشتیم مدافعی در شان و منزلت جایگاه پرسپولیس جذب کنیم ولی باشگاه های دیگر هم به فکر تیم خودشان بودند و به همین دلیل اجاره جدایی به بازیکنان مد نظر ما نمی دادند.

وی در خصوص اینکه از حضور و در نهایتشیوه رفتن از پرسپولیسدر نشسست خبری روز گذشته گلایه کرده بود گفت:اجازه بدهید در این خصوص دیگر صحبتی نکنم چون همه می دانند چه اتفاقی رخ داده است. امروز یا دیروز صدری هم به هیات مدیره اضافه شده و در کنار سمیعی تلاش می کند تا مشکلات حل شود. در این شرایط فقط با اتحاد و همدلی و در کنار هم بودن باید به موفقیت برسیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره بهگل اول آلومینیومگفت: کاملا مشخص است که بازیکن حریف از خط دفاع ما جلوتر بود و صحنه آفساید بود.صحنه واضح بود ولی داور از آن راحت گذشت. متاسفانه 2 صحنه تاثیرگذار در این بازی اتفاق افتاد درست مثل بازی با فولاد و استقلال. این نوع داوری ها برای ما نگران کننده شده است. هیچوقت دوست ندارم داوران را تحت فشار بگذارم ولی واقعا اشتباهات نگران کننده است.

گل‌محمدی یادآور شد: اگر بحث دوستان در مورد سیاست فدراسیون برای انتخابات که توسط همکارانم مطرح شده درست باشد واویلا و مایه تاسف است. چیزی که مشخص است این که داوران ما همه انسان های شریفی هستند و من هیچوقت نسبت به آنها بدبین نیستم. امیدوارم اتفاقاتی که رخ می دهد عمدی نباشد و سهوی باشد ولی در این چند هفته اشتباهات تاثیرگذار زیادی برای ما رقم خورد. در بازی با استقلال عارف غلامی در دقیقه 52 باید اخراج می شد ولی خیلی راحت از این موضوع گذشتند. در بازی با فولاد هم یک پنالتی اشتباه گرفته شد و در بازی با آلومینیوم هم 2 صحنه اشتباه دیگر رخ داد که همه اینها نگران کننده است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود برنامه ریزی بازی ها به سود پرسپولیس است و حتی محمود فکری در مصاحبه بعد از بازی به این موضوع اشاره کرد گفت: ما از فینال آسیا برگشتیم گفتند پرسپولیس باید 2 بازی عقب افتاده اش را انجام بدهد بعد ما بازی کنیم که سازمان لیگ گفت چشم، اما بعد دیدند از شرایط بازی دور می شوند گفتند ما بازی می کنیم، دوباره سازمان لیگ گفت ایرادی ندارد و در ادامه دوباره اعلام کردند بازی های ما باید هر چند روز یکبار برگزار شود باز هم به آنها گفتند چشم.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: برای ما یک روز درمیان هم بازی بگذارند انجام می دهیم و هیچ مشکلی با فشردگی بازی ها نداریم ولی از سازمان لیگ و سهیل مهدی می خواهم اقتدار داشته باشند. قرار نیست هر باشگاهی چیزی بگوید و این آقایان بگویند چشم، چون در آن صورت نمی شود کار را پیش برد. ما از اوایل خرداد ماه کار را شروع کردیم، در لیگ قهرمان شدیم، بعد در حذفی به میدان رفتیم، سپس به فینال آسیا رفتیم و برگشتیم 3 روز استراحت کردیم و دوباره راهی فینال شدیم و برگشتیم. ما 7 ماه است فقط در تمرین و بازی ها هستیم و حتی نشده 4 روز به بازیکنان استراحت بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیسیادآور شد: در این چند سال اخیر پرسپولیس آبرو و اعتبار باشگاه های ایران را جمع کرده و برای اعتبار ایران جنگیده و اگر باشگاهی هم اگر به پلی آف رسیده به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده پساینقدر به پروپای پرسپولیس نپیچند. ما این همه مشکل مدیریتی داشتیم ولی نباید اینقدر به تیم ما فشار بیاورند. برخی تیم هاکمپینتشکیل دادند که به ما بگویند تیم خاص. با این کارها چه چیزی را می خواهند نشان بدهند.

وی تاکید کرد: متاسفانه یک چیز مد شده و هر تیمی اعتراض بیشتری از کنار خط می کندسوت داوریبه سمت آنها می رود. از کمیته داوران می خواهم اگر من کنار خط اعتراض کردم اخراجم کنند چون واقعا از کنار زمین فوتبال لذتی ندارد و همه چیز شده اعتراض و اعتراض. از همکاران و دوستان می خواهم بیشتر بحث فنی داشته باشند ولی چون برخی تیم ها از این اعتراض ها سود می برند خوششان می آید و داوران هم باید با اقتدار عمل کنند و اجاره ندهند این همه اعتراض صورت بگیرد. همه این فوتبال شده داد و بیداد و نمی دانم چه اتفاقی در لیگ امسال می افتد.

گل محمدی تصریح کرد: برخی اتفاقات در شان لیگ برتر ما نیست، لیگ ما یکی از لیگ های برتر آسیا است ولی مشکلات داوری، چمن استادیوم‌‌ها و برنامه ریزی باعث افت کیفیت لیگ می شود. امسال از نظر کیفی تیم ها افت کرده اند چون تمرکزی روی مباحث فنی نیست.تا دلتان بخواهد در این فوتبال حاشیه وجود دارد و اتفاقاتی می افتد که در شان ایران نیست. بعد از کادر پزشکی که سختی های زیادی می کشند باید از اهالی فوتبال تشکر کرد که باعث شدند مردم در خانه بمانند ولی خودمان کاری می کنیم کار ارزشمند فوتبالی ها را زیر سوال می بریم. همکاران و دوستان بیشتر روی مسائل فنی باشد تا این کار قشنگ جلوه بیشتری داشته باشد. کار فوتبال به جامعه تزریق شده و بسیار ارزشمند است./ فارس به نقل از برنامه فوتبال برتر #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

هیچ نکته منفی در نسخه نویسی الکترونیک وجود ندارد,

2 ساعت پیش

پیشرانه خودرو بایون Bayon مدل 2021,مشخصات خودرو بایون Bayon مدل 2021,تصاویر خودرو بایون 2021,قیمت خودرو بایون bayon

2 ساعت پیش

انتخاب محصول گرید فولادی S90Q فولاد هرمزگان به عنوان محصول برتر ایرانی

2 ساعت پیش

حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در غرب عراق, حمله راکتی به پایگاه عین‌الاسد ,تعداد کشته شدگان حمله راکتی به عین الاسد, پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار عراق مورد حمله راکتی قرار گرفت,آشنایی با پایگاه هوایی عین الاسد, پیام حمله راکتی به پایگاه عین‌الاسد چیست؟

6 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: در مدت اخیر قیمت موز در بازار نوسان زیادی داشته و با رشد قابل توجه تا بیش از ۶۰ هزار تومان نیز فروش رفته است.

8 ساعت پیش

مدیر کنترل کیفی و آزمایشگاه‌های فولاد هرمزگان گفت: کیفیت تختال فولاد هرمزگان را قابل ‌رقابت با برترین‌های فولادسازی دنیا کرده است.

8 ساعت پیش

تحول بخش تعاون با حمایت بانک توسعه تعاون از استارتاپ ها تحقق می یابد,اخبار بانک توسعه تعاون

8 ساعت پیش

زمان ثبت نام جاماندان سهام عدالت,تعین تکلیف جاماندان سهام عدالت در اسفند 99,خبر جدید برای جاماندگان سهام عدالت,خبر جدید برای افرادی که روش غیرمستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده اند,زمان برگزاری انتخابات مجامع سرمایه‌گذاری سهام عدالت,نحوه واریز سود سهام عدالت در سال 1400 

9 ساعت پیش

فرماندار یزد از فعالیت 15 اکیپ نظارت خبر داد و گفت: اجرای مصوبات ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در یزد باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

9 ساعت پیش

شهردار اصفهان از کاهش درآمدهای حاصل از فروش تراکم در بودجه 1400 خبر داد و گفت: این میزان در بودجه سنوات قبل 70 درصد بود که برای اداره ارزان شهر به 30 درصد در سال آینده کاهش یافته است.

9 ساعت پیش

احسان رضاپور: «با توجه به هیجانِ فروشی که طی چند وقت اخیر در بازار سهام وجود داشته است، می توان گفت وضع دامنه نوسان نامتقارن فرصت مناسبی را برای عملکرد سنجیده تر سهامداران ایجاد می کند تا به این ترتیب بازار فرصت پیدا کند تا روند متعادل و مثبتی در پیش بگیرد.»

10 ساعت پیش

مدیرعامل بورس کالای ایران جزییات تفاهمنامه همکاری بورس کالا و راه آهن جمهوری اسلامی ایران که به موجب آن، معاملات تیکت حمل و نقل یا همان حواله حمل کالاها در بورس کالا راه اندازی می‌شود را تشریح کرد.

10 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: مکانیزم استرداد پول‌های ایران از کره‌جنوبی مورد توافق طرفین قرار گرفته است.

11 ساعت پیش

حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، با بیان اینکه هر آنچه که دولت یازدهم و دوازدهم در مسائل سیاسی، اقتصادی و داخلی بر آن تاکید کرده با نگاه به زندگی و رفاه مردم و توسعه تولید و همچنین تحقق حقوق مردم بوده است، گفت: تجارت با دنیا حق مردم است، یکی از پایه‌های اقتصاد مقاومتی برون‌گرا بودن اقتصاد است و اینکه اقتصاد ما برون‌گرا باشد و محصولات تولید داخل را صادر کنیم دستور مقام معظم رهبری است.

11 ساعت پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه، تحت تأثیر بالا ماندن نرخ سود اوراق قرضه آمریکا افت کرد.

11 ساعت پیش

بیشتر...