خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

راهپیمایی نمازگزاران همدانی در محکومیت هتک حرمت های اخیر ایسنا

راهپیمایی نمازگزاران همدانی در محکومیت هتک حرمت‌های اخیر

ایسنا/همداننمازگزاران همدان بعد از اقامه نمازجمعه، راهپیمایی اعتراضی در محکومیت هتک حرمت به ساحت مساجد و امامزادگان و شعائر دینی برگزار کردند.

در این راهپیمایی که همزمان با سراسر کشور برگزار شد، بسیاری از مردان و زنان انقلابی و ولایتمدار که از هتک حرمت قرآن عظیم، امامزادگان و مساجد به خروش در آمده‌ بودند، در مسیر راهپیمایی با شعارهایی چون «مرگ بر منافق»، «مرگ بر آشوب‌گر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «ما همه با هم هستیم، پشت ولایت هستیم»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» و «تا خون در رگ ماست، خامنه‌ای رهبر ماست» از این اقدامات هنجارشکنانه ضدانقلاب و بدخواهان مردم اعلام برائت کردند.

به گزارش ایسنا، این راهپیمایی پس از پایان نماز جمعه یکم مهرماه از محل برپایی نماز جمعه واقع در خیابان پاسداران آغاز شد و پس از عبور از میدان شریعتی تا پل شهید صوفی ادامه داشت.

استاندار همدان در جمع راهپیمایان همدانی، بیان کرد: با این حضور نقشه‌های شوم دشمنان، معاندان و منافقان کوردل یکبار دیگر نقش بر آب خواهد شد و با برنامه‌ها و اقداماتی که در پیش خواهد بود این رفتارهای کوردلانه نقش بر آب خواهد شد.

علیرضا قاسمی‌فرزاد اظهار کرد: درود بر شما که این چنین پای اعتقاد خود ایستادید و همیشه ثابت کرده‌اید که پای ارزش‌های و آرمان امام(ره) و انقلاب ایستاده‌اید و اگر افرادی نادان، فریب خورده، معاند ارزش‌ها و اعتقاد ما را دستخوش قرار دهند با حضور حماسی خود به آنها را خاک مذلت می‌نشانیم‌.

وی ادامه داد: با این حضورها و حماسه‌هایی که رقم می‌خورد نقشه‌های شوم دشمنان، معاندان و منافقان کوردل که در طول سال‌های بعد از انقلاب همواره نقشه دشمن را دنبال می‌کردند یکبار دیگر نقش بر آب خواهد شد و با برنامه‌ها و اقداماتی که در پیش خواهد بود این رفتارهای کوردلانه نابود خواهد شد.

استاندار همدان ضمن تشکر از حضور هوشیارانه مردم در این راهپیمایی، خاطرنشان کرد: شما دیدید چگونه فرزندان شما در نیروهای امنیتی و انتظامی در مقابل افراد برخی گول خورده ایستادند و آنها را کنار زدند؛ این حضور شما، یک حضور حماسی بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایلان ماسک و توییتر هنوز برای پایان دادن به مرافعه حقوقی و هموار کردن راه برای نهایی شدن قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری این میلیاردر برای خرید این شرکت شبکه اجتماعی، به توافق نرسیده اند.

6 ساعت پیش

تهران _ قاری ایرانی مقام سوم مسابقات قرآن ترکیه را کسب کرد.

6 ساعت پیش

۳۰ اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به اعتصاب غذای خود برای یازدهمین روز متوالی، ادامه دادند.

6 ساعت پیش

ازدواج فاطمه گودرزی سوژه شد و جنجال ساخت.

4 ساعت پیش

در شرایطی که در سال‌های اخیر باتوجه به تغییر اقلیم، خشکسالی و بحران کم آبی با مشکلاتی مانند ایجاد کانون‌های گردوغبار در شهرهای مختلف کشور مواجه هستیم، خشک شدن دریاچه ارومیه نیز می‌تواند باعث بروز توفان نمک شود که یکی از تهدیدات جدی محیط زیستی و کشاورزی است و اقتصاد مردم منطقه را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

7 ساعت پیش

معاون فرهنگی ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه طرح فصلی کتاب تغییرات اساسی خواهد کرد، گفت: دلیل اصلی ایجاد تغییرات در برگزاری طرح‌های فصلی این بود که به شفافیت قابلیت اعتنایی در زمینه فروش کتاب در طرح فصلی برسیم.

6 ساعت پیش

تهران- رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با استاندار آذربایجان غربی، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تامین سرپناه مناسب برای زلزله‌زدگان این استان پیش از آغاز فصل سرما تاکید کرد.

6 ساعت پیش

دمشق - با حضور وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزیر اسکان جمهوری عربی سوریه نشست توسعه همکاری دو کشور در حوزه مسکن سازی اجتماعی برگزار شد.

6 ساعت پیش

بیشتر...