خبرگزاری ایسنا |
1 سال پیش

راهپیمایی نمازگزاران همدانی در محکومیت هتک حرمت های اخیر ایسنا

راهپیمایی نمازگزاران همدانی در محکومیت هتک حرمت‌های اخیر

ایسنا/همداننمازگزاران همدان بعد از اقامه نمازجمعه، راهپیمایی اعتراضی در محکومیت هتک حرمت به ساحت مساجد و امامزادگان و شعائر دینی برگزار کردند.

در این راهپیمایی که همزمان با سراسر کشور برگزار شد، بسیاری از مردان و زنان انقلابی و ولایتمدار که از هتک حرمت قرآن عظیم، امامزادگان و مساجد به خروش در آمده‌ بودند، در مسیر راهپیمایی با شعارهایی چون «مرگ بر منافق»، «مرگ بر آشوب‌گر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «ما همه با هم هستیم، پشت ولایت هستیم»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» و «تا خون در رگ ماست، خامنه‌ای رهبر ماست» از این اقدامات هنجارشکنانه ضدانقلاب و بدخواهان مردم اعلام برائت کردند.

به گزارش ایسنا، این راهپیمایی پس از پایان نماز جمعه یکم مهرماه از محل برپایی نماز جمعه واقع در خیابان پاسداران آغاز شد و پس از عبور از میدان شریعتی تا پل شهید صوفی ادامه داشت.

استاندار همدان در جمع راهپیمایان همدانی، بیان کرد: با این حضور نقشه‌های شوم دشمنان، معاندان و منافقان کوردل یکبار دیگر نقش بر آب خواهد شد و با برنامه‌ها و اقداماتی که در پیش خواهد بود این رفتارهای کوردلانه نقش بر آب خواهد شد.

علیرضا قاسمی‌فرزاد اظهار کرد: درود بر شما که این چنین پای اعتقاد خود ایستادید و همیشه ثابت کرده‌اید که پای ارزش‌های و آرمان امام(ره) و انقلاب ایستاده‌اید و اگر افرادی نادان، فریب خورده، معاند ارزش‌ها و اعتقاد ما را دستخوش قرار دهند با حضور حماسی خود به آنها را خاک مذلت می‌نشانیم‌.

وی ادامه داد: با این حضورها و حماسه‌هایی که رقم می‌خورد نقشه‌های شوم دشمنان، معاندان و منافقان کوردل که در طول سال‌های بعد از انقلاب همواره نقشه دشمن را دنبال می‌کردند یکبار دیگر نقش بر آب خواهد شد و با برنامه‌ها و اقداماتی که در پیش خواهد بود این رفتارهای کوردلانه نابود خواهد شد.

استاندار همدان ضمن تشکر از حضور هوشیارانه مردم در این راهپیمایی، خاطرنشان کرد: شما دیدید چگونه فرزندان شما در نیروهای امنیتی و انتظامی در مقابل افراد برخی گول خورده ایستادند و آنها را کنار زدند؛ این حضور شما، یک حضور حماسی بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: پهپاد به‌عنوان یکی از ابزار‌های قطعی و مؤثر در نبرد‌های آتی به‌منظور کوتاه نمودن زمان نبرد، سرعت عمل در غافلگیری و ایجاد فضای ابهام برای دشمن مطرح است.

14 دقیقه پیش

آیین الحاق گروه‌های پروازی پهپاد کرار مسلح به موشک مجید به یگان‌های نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

14 دقیقه پیش

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال فولاد خوزستان توضیحاتی درباره درگیر‌ی‌اش با مهدی هاشمی‌نسب داد و گفت که مربی استقلال به خانواده‌اش بی‌احترامی کرده است.

14 دقیقه پیش

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف روستاهای حریم شیراز که دارای جمعیت بالای 10 هزار نفر هستند، گفت: 4 روستای کیان‌آباد، شاه‌پورجان، کرونی و سلطان‌آباد بیش از ده هزار نفر جمعیت دارند که باید فکری به حال آنها کرد.

14 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت خارجه با انتقاد از عزل چندین رئیس دانشگاه در آمریکا به بهانه گسترش اعتراضات دانشجویی نسبت به کشتار مردم بی دفاع غزه گفت: لابی‌های صهیونیستی در آمریکا دادگاه‌های تفتیش عقاید قرون وسطی را در آمریکای قرن بیست و یکم برپا کرده‌اند.

13 دقیقه پیش

امروز مراسم توزیع شیر میان دانش‌آموزان تهرانی آغاز شد و دانش‌آموزان دبستانی در تهران روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته در مدرسه شیر دریافت خواهند کرد.

14 دقیقه پیش

اتحادیه اروپا موافقت خود را برای تصویب قوانین مربوط به کنترل هوش مصنوعی اعلام کرد.

14 دقیقه پیش

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه مشکلات ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان ‌برطرف شد، گقت: از اواسط مهرماه سال جاری شیر خشک‌های معمولی تحت عنوان رگولار افزایش یافته و محدودیتی در تحویل آن وجود ندارد.

14 دقیقه پیش

رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: کارشناسان این اداره برای نخستین‌ بار در پایش‌های خود، دسته‌ای 100 قطعه‌ای از قوهای فریاد کش مهاجر را در تالاب بین‌المللی «کانی‌برازان» این شهرستان مشاهده کردند.

14 دقیقه پیش

بیشتر...