راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

مساوی هم برای پرسپولیس باخت است راهبرد معاصر

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نتیجه بازی امشب پرسپولیس می تواند خیلی از اتفاقات هفته های آینده را برای این تیم مشخص کند.

به گزارش راهبرد معاصرمرتضی کرمانی‌مقدم مهاجم اسبق پرسپولیس در آستانه دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس درباره حساسیت این دیدار اظهار داشت: «قطعاً بازی از هر نظر حساس است. وقتی پرافتخارترین تیم های لیگ برتر روبروی هم قرار می گیرند تحت هر شرایطی بازی مهم و سرنوشت ساز خواهد بود».

وی افزود: «فرقی نمی‌کند که سپاهان یا پرسپولیس کجای جدول باشند، این بازی همیشه و در طول همه سال های گذشته از حساسیت بالایی برخوردار بوده است. همین که این بازی به جای تهران در شهر سیرجان برگزار می‌شود مشخص میکند شرایط این دو تیم در دیدارهای رو در رو با بقیه تیم های لیگ برتری متفاوت است».

بازیکن اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: «قطعاً کار پرسپولیس در بازی با سپاهان آسان نیست. اما اگر بخواهیم در سیرجان عقب بایستیم و دفاع کنیم کارمان سخت تر میشود. تیم سپاهان مهره های هجومی خیلی خوبی دارد که اتفاقا یکی از آنها برای بچه های پرسپولیس کاملاً شناخته شده است».

کرمانی‌مقدم اضافه کرد: «بازیکنان خط دفاع پرسپولیس به خوبی مغانلو را میشناسند. شهباززاده هم مهاجم ناشناخته ای برای خط دفاع پرسپولیس نیست. اگر فاصله بین دفاع و هافبک ها زیاد نباشد حتما می توانیم جلوی حملات تیم سپاهان را بگیریم».

وی تاکید کرد: «پرسپولیس به نیروهای سرعتی خود در این بازی بیشتر از همیشه احتیاج دارد. باید با تکیه بر توان پا به توپ مهره های رو به جلوی تیم در این بازی از همه ضدحملات استفاده کنیم و منتظر اشتباه سپاهان باشیم».

کارشناس فوتبال کشورمان افزود: «در شرایطی که سپاهان نظم دفاعی خوبی ندارد و فاصله بین مدافعان این تیم زیاد است حضور بازیکنی مثل مهدی عبدی می‌تواند به خوبی نظم این تیم را به هم زده و اگر تمیروف باز هم بتواند از فرصتش درست استفاده کند پرسپولیس مشکلی برای باز کردن دروازه سپاهان نخواهد داشت».

وی همچنین درباره غیبت تماشاگران پرسپولیس در این بازی گفت: «ای کاش هواداران هم بودند تا پرسپولیس از حضورشان بهتر استفاده می کرد. اگر قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد می شد در آزادی هم بازی کنند و فقط هزینه اضافی روی دست باشگاه ماند».

کرمانی مقدم در پایان یادآور شد: «قطعاً نتیجه ای غیر از برد در این بازی به درد پرسپولیس نمی خورد. چون با مساوی، شرایط باز هم به همان شکل می ماند. اگر هم تیم ببازد با نزدیک شدن سپاهان به پرسپولیس کار در هفته های آخر سخت تر هم خواهد شد. چون بار روانی روی تیم زیاد می شود. پرسپولیس فقط به برد نیاز دارد که امیدوارم امشب این اتفاق بیفتد».#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس سازمان حج و زیارت گفت: تعدادی از عوامل اجرایی حج تمتع امسال امشب (چهارم خرداد ماه) به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

7 ساعت پیش

اگرچه نمی‌توان درباره عدد دقیق فاصله سنی زوجین و نقش آن در موفقیت و شکست زندگی زناشویی قانون یکسانی برای همه افراد صادر کرد، اما یقینا تناسب سنی از جمله موازین زیربنایی و اساسی در ازدواج است که بی توجهی به آن، زمینه ساز بسیاری از کج خلقی‌ها و ناسازگاری‌ها در زندگی زناشویی خواهد شد.

7 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

7 ساعت پیش

تهران-سرپرست به حجاج ایرانی قاریان اعزامی حج 1401 توصیه کرد: فرصت به دست آمده را غنیمت شمارند و از لحظه لحظه آن به بهترین شکل بهره ببرند.

7 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

7 ساعت پیش

پرونده اولین فصل از رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا با قهرمانی تیم فوتبال رم با غلبه بر یاران علیرضا جهانبخش در دیدار پایانی این مسابقات بسته شد.

7 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی در نخستین سفر رسمی خود در سال 1401 وارد شهرستان طبس شد.

7 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

5 ساعت پیش

بیشتر...