دستگیری سارق اماکن دولتی در روستای دامن ایرانشهر all tv logo

دستگیری سارق اماکن دولتی در روستای دامن ایرانشهر
سیستان و بلوچستانزاهدان

مهدی رشنودی بیان کرد: در پی اعلام چند مورد سرقت از اماکن دولتی در روستای دامن این شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه روستای دامن جهت شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: مامورین انتظامی پاسگاه دامن طی چند شبانه‌روز گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی رد پای این سارق را در یکی از محلات روستا شناسایی و رفت و آمد او را تحت رصد کامل و دقیق خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: مامورین پلیس پس از تکمیل رصد و شناسایی، سارق را طی عملیات دقیق و هماهنگ دستگیر کردند و در بازجویی اولیه، متهم به هفت فقره سرقت از اماکن دولتی در روستای دامن اعتراف که تحقیقات در خصوص کشف سرقت‌های احتمالی همچنان ادامه دارد.

رشنودی با اشاره به این که دستگیری سارقان حرفه‌ای و سابقه دار همچنان در دستور کار پلیس این شهرستان است، خاطر نشان کرد: امنیت اجتماعی شهروندان خط قرمز پلیس است هر کسی بخواهد امنیت اجتماعی شهروندان را خدشه دار کند پلیس برابر قانون با او برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تاتنهام در بازی بزرگ هفته هفتم لیگ جزیره از سد لیورپول گذشت.

نیم ساعت پیش

رئال مادرید با پیروزی مقابل خیرونا به صدر جدول لالیگا رسید.

نیم ساعت پیش

مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کازرون از آغاز طرح برق‌رسانی به محوطه تنگ چوگان مجموعه جهانی بیشاپور در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

ظهر روز گذشته هفتم مهرماه، مرگ مشکوک زن جوانی با ضربات چاقو در خیابانی در محله تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

نیم ساعت پیش

فرماندار سامان از تامین ۵۸ هکتار زمین برای ایجاد مجتمع دامداری شهرستان سامان خبر داد..

نیم ساعت پیش

جشنواره آب در آیینه رسانه با شناخت نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: رویداد‌های متناسب با شرایط ناشنوایان در برنامه‌های شهری در دستور کار شهرداری یزد قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

تعبیر خواب گندم از نظر امام صادق را در زیر بخوانید.

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه طالبان با نماینده ویژه پاکستان برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...