ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

هشدار به مهاجم یونایتد: حریف را مسخره نکن ورزش سه

کد خبر : 1873428 |11 اسفند 1401 ساعت 13:41 |2.1K بازدید |0دیدگاه

هشدار به مهاجم یونایتد: حریف را مسخره نکن!

روی کین، ستاره سابق منچستریونایتد، به آنتونی هشدار داد که اگر دست از تمسخر حریف برندارد با واکنش‌های سختی روبرو خواهد شد.

هشدار به مهاجم یونایتد: حریف را مسخره نکن!

به گزارش "ورزش سه"،آنتونیاز زمان پیوستن بهمنچستریونایتددر تابستان گذشته تا به حال با مصدومیت‌های جزئی روبرو شده که بارها او را از حضور در میدان دور کرده است.
او سه بازی آخر لیگ برتر و بازی رفت برابر بارسلونا در لیگ اروپا را به همین دلیل از دست داد اما در بازی برگشت موفق شد بار دیگر به ترکیب این تیم برگردد و دروازه بارسا را باز کند.
او در دیدار فینال جام اتحادیه برابر نیوکسل هم در ترکیب اصلی شیاطین سرخ به میدان رفت و در قهرمانی این تیم در این رقابت‌ها سهیم بود.

1805876

با این حال، روی کین معتقد است که آنتونی باید دست از بعضی حرکاتش در زمین که باعث خشم و عصبانیت حریف می‌شود بردارد تا خودش را به هدفی برای خطاهای آنها تبدیل نکند.
او در گفتگو با آی تی وی اظهار داشت: «من فکر می‌کنم آنتونی با واکنش‌های سختی روبرو خواهد شد. بازیکنان بارها او را هدف قرار خواهند داد. ما این موضوع را در همین بازی با نیوکسل دیدیم. او سعی کرد بازیکنان حریف را با حرکاتش مسخره کند و اگر به این روند ادامه دهد، خیلی زود متوجه خواهد شد که مصدومیت‌های بیشتری در راه است.»

منچستریونایتدمنچستریونایتد
روی کین
آنتونیآنتونی
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...