خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

شروع اجرای پروژه FTTH در مناطق پنج ده هکتاری بروجرد ایسنا

آغاز اجرای پروژه FTTH در مناطق پنج و ده هکتاری بروجرد

ایسنا/لرستانمدیر مخابرات منطقه لرستان از آغاز اجرای عملیات پروژه FTTH منطقه ده هکتاری در بروجرد خبر داد.

نبی اله شمسی‌فر، اظهار کرد: پروژه نصب و واگذاری سرویس اینترنت پرسرعت فیبرنوری خانگی (FTTH) در منطقه پنج و ده هکتاری شهر بروجرد برنامه‌ریزی و آغاز شده است.

وی تصریح کرد: تعداد ظرفیت FTTH ایجاد شده در منطقه مذکور بیش از ۱۱۰۰ مشترک بوده و تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت کاری داشته است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان خاطرنشان کرد: در این مدل شبکه فیبر نوری جایگزین سیم مسی شده و امکان اتصال منازل به شبکه فیبر نوری فراهم می‌شود که این طرح مقدمه ایجاد خانه هوشمند و در آینده شهر هوشمند خواهد بود که محدودیت سرعت دسترسی به پهنای باند بالا را مرتفع خواهد کرد.

شمسی فر اضافه کرد: شبکه‌های ftth از جدیدترین تکنولوژی اتصال به شبکه‌های تلفن ثابت و دیتا هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید بدانیم که در زمینه کاهش وزن و جلوگیری از چاقی، برخی ویتامین‌ها موثر هستند. این ویتامین‌ها برای پیشگیری از پرخوری و کاهش اشتها بسیار موثرند.

1 ساعت پیش

کودکی در جنوب چین که پس از گیر کردن سرش بین نرده ها از بالکن طبقه هفتم یک مجموعه مسکونی آویزان شده بود با کمک یک جوان نجات یافت.

1 ساعت پیش

سولفات‌ها مواد شوینده یا مواد فعال سطحی (سورفکتانت) هستند که معمولا در محصولاتی مانند شامپو، شامپو بدن، پاک کننده صورت و خمیر دندان یافت می‌شوند.

1 ساعت پیش

رژیم غذایی پرچرب می تواند عملکرد شناختی را در انسان کاهش دهد.

1 ساعت پیش

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو تلویزیونی خود گفت: با پیوستن ایران به گروه شانگهای به زیرساخت‌های اقتصادی آسیا متصل شدیم.

1 ساعت پیش

سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور در گفت و گوی زنده تلویزیونی درباره مهسا امینی گفت: به مسئولین زنگ زدم و گفتم که با حساسیت دنبال کنند تا مشکلی ایجاد نشود. برگشتم خبر دادند که خانم امینی فوت کرده. با خانواده ایشان تماس گرفتم و همدردی کردم و گفتم که این خبر نه برای من بلکه برای هر ایرانی متاثرکننده است.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور گفت: خط قرمز جمهوری اسلامی ایران، امنیت جان و مال مردم است و نمی‌شود نسبت به جان و مال مردم اجازه تعدی داد .

1 ساعت پیش

ایرنا نوشت: با اعلام خبر فوت مهسا امینی بعد از فراخوانی در گشت ارشاد، ناآرامی‌هایی در نقاط مختلف کشور شکل گرفته و در بسیاری از نقاط به اغتشاش و درگیری کشیده شده است، اما منشأ این اعتراضات، عوامل گسترش ناگهانی آن و راهکارهای درست رویارویی با آن، موضوعاتی مهم و پیچیده است که بررسی آنها، نیازمند دریافت نظر نخبگان است.​​​​​​​

2 ساعت پیش

برای استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر باید هزینه کنید و قیمت سرویس و دیش آن چقدر است؟

1 ساعت پیش

بیشتر...