خودروتک |
۱ هفته پیش

همه چیز درباره خرید ایتالیایی استقلال

همه چیز درباره خرید ایتالیایی استقلال

سرمربی تیم استقلال در حالی به صورت رسمی از دستیار ایتالیایی تیمش رونمایی کرد و پیشاپیش حضورش در تهران را خوش آمد گفت که استقلال هنوز به خارجی‌های همین فصل خود هم بدهکار است!

به گزارش مهر ، بعد از جدایی فراز کمالوند از کادر فنی تیم استقلال،فرهاد مجیدیابتدا در جمع خبرنگاران به استخدام یک دستیار ایتالیایی اشاره کرد و بعد از آن در این خصوص گمانه زنی‌های متعددی صورت گرفت که روز گذشته مشخص شد هیچیک از این حدس‌ها درست نبوده است.

مجیدی روز گذشته به صورت رسمی با انتشار پیامی درفضای مجازی«گابریل پین» را به عنوان دستیار ایتالیایی‌اش را معرفی و اعلام کرد وی تا پایان این فصل به عنوان مشاور در کنار تیم خواهد بود و از ابتدایفصل آیندهبه کادر فنی اضافه می‌شود.

گابریله پین که رزومه خوبی درفوتبال اروپادارد، به عنوان دستیار پراندلی درتیم ملیایتالیا عنوان نائب قهرمانییورو۲۰۱۲ و سومی جام کنفدراسیون ها در سال ۲۰۱۳ را به دست آورده و درجام جهانی۲۰۱۴ نیز روی نیمکت لاجوردی پوشان حضور داشت. نکته جالب و مهم این است که او با تأیید مرد سال فوتبالجهاندر سال ۲۰۰۶ بهاستقلالپیوسته است.

پس از اینکه فرهاد برای انتخاب یک مشاور خوب و رزومه دار با گابریله پین آشنا شده بود، سرمربی آبی پوشان درخصوص سطح فنی او و حضورش درایرانبا فابیو کاناوارو مشورت کرده است. مجیدی که از دوستی قدیمی با کاپیتان سابق تیم ملیایتالیابرخوردار است، در رابطه با انتخاب پین، از کاناوارو تأییدیه نهایی را گرفته و او گابریله پین را از لحاظ سطح کیفی و فنی، مورد تأیید قرار داده است.

فارغ از بحث قانون عجیب منع استخدام مربی و بازیکن خارجی که باید آن را یکی از چند شاهکار فدراسیون سابق دانست و آبی پوشان برای دور زدن اینقانوننه چندان منطقی راهکار آن را پیدا کرده‌اند، باید به بحث بدهی‌هایباشگاه استقلالو به خصوص بدهی‌های خارجی آن اشاره کرد و استخدام یک مربی خارجی با هر عنوان و سمتی را از این زاویه نگاه کرد.

باشگاه استقلال در حالی در آستانه عقد قرارداد با یک مربی ایتالیایی قرار دارد که هنوز چالش سرمربی سابق ایتالیایی‌اش و بدهی‌های مربوط به او و دستیارانش را حل نکرده است.

آبی‌ها در فصلی که بیش از دو سوم آن گذشته، حدوداً یک سوم از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را پرداخت کرده و به خصوص در پرداخت «شیخ دیاباته» و «میلیچ» دو بازیکن خارجی تاثیر گذارش با مشکلاتی مواجه شده است.

با این شرایط قدری عجیب است تیمی که کماکان بامشکلات مالیمواجه است، باز هم ریسک به خدمت گرفتن یک مربی خارجی را به جان خریده باشد.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...