خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

شگفت انگیزترین دره ایران عکس خبرآنلاین

شگفت‌انگیزترین دره ایران / عکس

چند ثانیه نوشت: دره خزینه، یکی از شگفت‌انگیزترین دره‌های ایران در لرستان است.

دره خزینه لرستان، از جمله زیباترین و شگفت‌انگیزترین دره‌های استان لرستان است. دره‌ای در اواسط جاده پل دختر به سمت اندیمشک که در جوار روستایی به همین نام قرار دارد. دره خزینه لرستان، در طول سال‌ها و بر اثر فرسایش به وجود آمده است.

شگفت‌انگیزترین دره ایران / عکس

۲۳۳۲۳۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهر نوشت: سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای موتورسیکلت، خبر داد و گفت: متهمان به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

9 ساعت پیش

اطلاعات آنلاین نوشت: مسئولان حزب نازی به احترام فردوسی نام خیابانی در برلین به نام ایران گذاشتند.

6 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: روزهای سرد سال اغلب بدن کرخت می‌شود و حالتی از بی‌حالی و تنبلی به آدم دست می‌دهد. چه این تنبلی ناشی از فصل باشد و چه احساس ذاتی غوطه ور شدن در پتو، تنبلی طولانی مدت می‌تواند نگران کننده باشد.

7 ساعت پیش

ایرنا نوشت: جریمه عابران متخلف در معابر عمومی یکی از محورهای لایحه اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی است که در صورت تصویب نهایی و تبدیل شدن به قانون این اجازه را به پلیس راهور می‌دهد تا این گروه از شهروندان متخلف را به دلیل رعایت نکردن قانون راهنمایی و رانندگی جریمه کنند.

8 ساعت پیش

پایگاه خبری چند ثانیه از بازگردانده شدن صفحه اینستاگرام صادق بوقی به او خبر داد.

6 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: اسیدهای چرب امگا ۳ به تمام سلول‌های بدن کمک می‌کنند تا عملکرد بهتری داشته باشند. چون در واقع بخش حیاتی از غشای سلولی ما هستند که به ایجاد ساختار و حمایت از تعاملات بین سلول‌ها کمک می‌کنند. ضمن آنکه برای تمام سلول‌های بدن نیز مهم هستند.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی از بارش باران در تهران، نسبت به احتمال سیلابی شدن رودخانه‌ها هشدار داد و از دستگاه‌های مسئول خواست که تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان قدس از دستگیری یک شرور سابقه‌دار و مسلح در این شهرستان خبرداد.

7 ساعت پیش

بهداشت نیوز نوشت: یکی از آمارهایی که اخیرا درباره سلامت مردان منتشر شده است، نشان می‌دهد که جمعیت زیادی از مردان (حدود 80 درصد) تصور می‌کنند که رژیم غذایی سالمی دارند درحالی که واقعیت دقیقا برعکس این تصور آنهاست و حتی وضعیت هشداردهنده‌ای را درباره سلامت مردان نشان می‌دهد. با این‌حال همه مردان با افزودن مواد غذایی فراسودمند به رژیم غذایی­شان می‌توانند کیفیت تغذیه ­شان را تا حدود چشمگیری افزایش بدهند.

8 ساعت پیش

بیشتر...