پیروزی قراخیل مقابل تیم مدعی لیگ فوتبال all tv logo

پیروزی قراخیل مقابل تیم مدعی لیگ ۳ فوتبال
مازندرانساری

تیمقراخیل قائمشهربا ۲ گل مهمانش تیم مدعی لیگ ۳ فوتبال شادکام مشهد را در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ از پیش رو برداشتند.

محمد لشگری سانتر ارسالی از سمت چپ دروازه شادکام مشهد را به اولین گل بازی تبدیل کرد و کاپیتان ناصر رضایی هم به زیبایی، ضربه کاشته را از پشت محوطه جریمه وارد دروازه نماینده مشهد کرد.

دومین پیروزی تیم منتخب قراخیل قائمشهر در مرحله نهاییلیگ دسته سوم فوتبالباشگاه‌های کشور موجب شد تا این تیم ۷ امتیازی شود و در رده دهم گروه نخست بازی‌ها قرار گیرد.

شادکام مشهد با ۱۵ و اختلاف ۳ و ۲ امتیازی نسبت به تیم‌های صدرنشین عقاب تهران و سپاهان ب اصفهان در جایگاه سوم قرار گرفته است.

خورشید طلایی چالوس هم که در هفته هشتم مهمان تیم مهر خلیج تهران بود، ۳ بر ۲ نتیجه را به حریف واگذار کرد.

چالوسی‌ها با ۷ امتیاز جایگاه نهم را در بین ۱۲ تیم حاضر در گروه نخست مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور در اختیار دارند.

باشگاه خبرنگاران جوانمازندرانساری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

بیشتر...